2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 282086 بازدید | 36895 پست
الان اشتهات نمیکشه مث قبلا بخوری؟یا مثلا باز بگی ولش کن رژیمو؟😬

ن الان کنترل کردم دیگه. خییییلی خوب شدم 

اخه اگه بگم ولشکن که نمیرسم ب هدفم.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@بامدادخمار    الهه جان اگه میتونی جای من یکیو جایگزین کن🧡 منم خاموش میخونم

واااااا شیرین چرا آخه🤕

من روز ۲۲ چالش پلانکت هستم و دارم سیکس پکی میشم🙄 هرکی استفاده نکنه خودش ضرر میکنه  نرو توروخدا

شیرین بیخیال،این چه حرفیه؟تو بری بچه ها چی میشن پس،

ببین چقدر منو بد کرده😔😔😔😔😔 واقعا ناراحتم

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
واااااا شیرین چرا آخه🤕 من روز ۲۲ چالش پلانکت هستم و دارم سیکس پکی میشم🙄 هرکی استفاده نکنه خودش ضر ...

باور میکنی از گروهم فقط ۲ نفر رعایت کردن؟ منم پاک کردم دیگه هم چالش مالش نمیذارم

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
@گلیman    ممنونم بخاطر لطفت😔

سلام عزیزم من خودم یه سری مشکلات داشتم به خاطر اونا درست رعایت نکردم اون هفته الان شوخی کردم شما خیلی خوبی دلسوزی و سخت گیر از من به دل نگیرید تو رو خدا 😍😍😍😍😍😍😍

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
سلام عزیزم من خودم یه سری مشکلات داشتم به خاطر اونا درست رعایت نکردم اون هفته الان شوخی کردم شما خیل ...

ممنونم بخاطر لطفت همین چیز دیگه ای نگفتم😔😕

2706