1478
خرید به صرفه و لذت بخش سیسمونی را تجربه کنید

خرید به صرفه و لذت بخش سیسمونی را تجربه کنید

1397/04/06 بازدید1584

یکی از اهداف مهمی که هر خانواده جوانی آن را دنبال می‌کند صاحب فرزند شدن می‌باشد که قطع به یقین حضور فرزند در کنار حلاوت و طراوتی که به زندگی می‌بخشد برای تامین نیازهای نوزاد نیز می‌بایست تمهیداتی را در نظر داشت از قبیل تامین پوشاک و لوازم نوزاد و .... . با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و اجتماعی حال حاضر، برای خانواده ها در کنار کیفیت و تنوع کالایی که خریداری می‌کنند قیمت نیز شاخص بسیار مهمی می‌باشد بنابراین تامین نیازهای خانواده ها با توجه به عوامل مختلفی که در آن فرآیند تاثیرگذار است روز به روز سخت تر می‌شود. به همین منظور برای تشریح بهتر این مسئله گزارشی تهیه شده است که مطالعه آن خالی از لطف نمی‌باشد.

نکاتی برای تامین نیازهای نوزاد و کودک وجود دارد که به چند نکته مهم آن بدین شرح اشاره می‌نماییم:

  • کیفیت (فیزیک) کالا: با توجه به اینکه پوست نوزاد/کودک نسبتاً حساس می‌باشد استفاده از برخی الیاف در پوشاک می‌تواند فرزند را دچار حساسیت کند لذا خرید از برندهای معتبر و با کیفیت حائز اهیمت است. همچنین در سایر لوازم نیز با توجه به اینکه نوزادان در اکثریت مواقع بیشتر وسایل را در دهان خود قرار می‌دهند کیفیت برای حفظ سلامتی آنها نقش بسیار مهمی را دارد.
  • قیمت: بی‌شک یکی از مهمترین عامل‌های هر خریدی قیمت کالا می‌باشد که مشتری بر اساس توان اقتصادی و ویژگیهای موجود در کالا نزدیک ترین انتخاب را انجام می‌دهد.
  • امکان انتخاب سریع و موثر: معمولاً در خرید لوازم نوزاد و کودک به دلیل تنوع بالا در طرح و رنگ امکان انتخاب سخت می‌گردد و با توجه به جزئیاتی که در حق انتخاب درگیر میشوند مقداری والدین را دچار مخاطره می‌نماید لذا داشتن زمان، امکان ملاحظه و بررسی ویژگی‌های مختلف محصول مانند قیمت، کیفیت، نوع جنس، رنگ، طرح، نام برند و یا کشور سازنده،  و مواردی از این دست بعنوان حق انتخاب و امکان مقایسه، بسیار مهم است.
  • عدم امکان حضور فیزیکی مادران باردار در بازار: با توجه به اینکه معمولاً به خاطر مسائل مراقبتی از مادر در زمان بارداری همچنین مراقیت از فرزندان، حضور فیزیکی مادر بعنوان اصلی‌ترین فرد در انتخاب کالاهای مورد نیاز نوزاد از دیگر محدودیتهای خرید می‌باشد.
  • عامل مهمی دیگری که در تمامی خریدها امروزه گریبانگیر همه خانواده ها شده است محدودیتهای زمانی و حمل ونقل می‌باشد که دشواریهای بزرگی برای مشتریان بوجود آورده است.

با عنایت به موارد یاد شده و با پیشرفت تکنولوژی که امروز جایگاه خوبی نیز در کشور عزیزمان ایران داشته است به کمک خریدهای مجازی (غیر حضوری) تامین نیاز خانواده ها بسیار تسهیل شده است تا به کمک فروشگاه‌های مختلف اینترنتی که پا به عرصه رقابت تنگاتنگ در بازار پر پیچ و خم حال حاضر گذاشته اند بتوانیم حجم قابل توجهی از نیازهای خود را با کیفیت قابل قبول و یا حتی بهتر از قبل تامین نماییم.

بی شک با خرید اینترنتی صرفه زمانی، صرفه اقتصادی یا بهتر بگوییم کاهش برخی هزینه ها و بررسی انتخابهای مختلف بصورت همزمان، کیفیتی فراتر از انتظار را برای خانواده ها به ارمغان آورده است.

با توجه به نو بودن این فناوری و اینکه هنوز همه افراد به این نوع بهره برداری از خدمات عادت نکرده اند و یا اعتماد کافی ندارند جای کار بسیاری وجود دارد تا کاملاً همه گیر شود. البته در حال حاضر هم خیل قابل توجهی از افراد در سراسر کشور حتی شهرهای کوچک نیز بصورت آنلاین خرید می کنند، البته از جاهای معتبری که یکسری از عاملهای اعتماد سازی قانونی را دارند مانند سایتهای معتبر، فعالیت در شبکه های اجتماعی معتبر، داشتن آدرس محل کار، دارا  بودن لوگوی بسیار معتبر ای نماد/ساماندهی و امثالهم که تحت نظارت سازمانهای دولتی انجام می گیرد  و ... .

حال به معرفی یکی از سایتهای معتبر و با تجربه که بصورت تخصصی در حوزه پوشاک و لوازم نوزاد و کودک فعالیت می کند اشاره خواهیم نمود که فروشگاه اینترنتی دلبند می باشد. دلبند با تجربه ای حدود 5 سال همراه با نمایش بیش از 12 هزار تنوع مدل بصورت اختصاصی در این حوزه فعالیت می کند و تمامی کالاهای موجود در سایت از برندهای معتبر ایرانی/خارجی می باشند که از واحد کنترل کیفیت دلبند گذر نموده اند و بعنوان انتخاب مناسب برای مشتریان قابل عرضه هستند.

دلبند محصولات را با دسته بندی حرفه ای در شاخه ها و زیرشاخه های متفاوتی طبقه بندی نموده است و جستجو، مقایسه و مشاهده مدلها با سرعت و به سادگی امکان پذیر است. برخی از مزایای خرید از دلبند بدین شرح می باشد:

  • امکان ثبت سفارش از طریق سایت دلبند به آدرس www.delband.com  ، ثبت سفارش از طریق تلفن تماسهای دفتر، شبکه های اجتماعی و چت آنلاین.
  • نحوه پرداخت نیز متنوع و بر اساس انتخاب مشتری به چند صورت آنلاین، کارت به کارت و پرداخت در محل در تهران و شهرستانها می باشد.
  • سرعت تحویل سفارش نیز یکی دیگر از این مزایا می باشد که در تهران نهایتاً ظرف 48 ساعت کاری و در شهرستانها نیز در همه روزهای کاری از طریق پست بر اساس انتخاب مشتری بصورت سفارشی و پیشتاز انجام می گیرد.

با مراجعه به سایت دلبند و یا کاناهای شبکه های اجتماعی delbandcom  و t.me/delband_delband به سادگی می توانید اطلاعات تکمیلی به منظور بهره مندی از خدمات دلبند را کسب نمایید. امید است با بهره برداری از خدمات فروشگاه های اینترنتی (مجازی) خریدی آسوده و لذت بخش را تجربه نمایید. به علاوه می‌توانید در تلگرام و اینستاگرام با ما در ارتباط باشید:

آدرس تلگرام ما :

https://t.me/delband_delband


آدرس اینستاگرام ما:

delbandcom

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha