2109
5 اثر یک ذهنیت مثبت

5 اثر یک ذهنیت مثبت

1400/06/24 بازدید1265
 فواید سلامتی:

مثبت اندیشی به این معنا نیست که شما موقعیت‌های ناخوشایند را در زندگی نادیده می گیرید. نگرش مثبت روشی است که به مسائل زندگی با دید مثبت‌تری برخورد می‌کنید. شما فکر می‌کنید بهترین اتفاق می‌افتد نه بدترین. همچنین چشم انداز مثبت شما را قادر بوده تا با شرایط ناخوشایند زندگی بهتر کنار بیایید. بنابراین شما تمایل دارید میزان استرس و افسردگی را کاهش دهید و خطرات بیماری‌های قلبی عروقی را کم‌تر کنید. علاوه بر این وقتی خوش بین هستید تمایل دارید که شیوه زندگی سالم‌تری داشته باشید مانند انجام فعالیت‌های بدنی بیشتر و داشتن رژیم غذایی سالم.
 
 
شادی:


یکی از بهترین تأثیرات طرز فکر مثبت این است که عاشق خود شوید. به عنوان انسان  عشق چیزی است که همه ما مشتاق آن هستیم. وقتی خودتان زندگی و اطرافیان خود را دوست داشته باشید واقعاً خوشبخت خواهید شد.

اعتماد به نفس:

خوش بینی و مثبت اندیشی می‌تواند به شما کمک کند اعتماد به نفس خود را افزایش دهید که یکی از بزرگترین تأثیرات یک طرز فکر مثبت است. با مثبت اندیشی و دوست داشتن خود در کارهایی که انجام می‌دهید احساس اعتماد به نفس بیشتری می‌کنید و ناامنی‌ها از بین می‌روند. شما هرگز به توانایی‌های خود شک نخواهید کرد و سپس تمایل دارید که درباره زندگی بیشتر بیاموزید. همچنین با گسترش امکانات و بازکردن ذهن خود به تجربیات جدید به شیوه‌ای بسیار بهتر با زندگی برخورد می‌کنید.

 موفقیت:

تفکر مثبت به شما این امکان را می‌دهد که به مسائل زندگی مثبت‌تر نگاه کنید سپس راه حل‌ها یا برنامه‌های بهتری برای مقابله با آنها ارائه خواهید کرد. بنابراین چشم انداز مثبت نه تنها احساسات گرم را برای شما به ارمغان می‌آورد بلکه به شما کمک می‌کند استعدادهای خود را کشف کرده و دستاوردها را به دست آورید.
 

برقراری ارتباط با دیگران:

 شما به راحتی با سایر اطرافیان خود ارتباط برقرار می‌کنید. علاوه بر این وقتی دیدگاه مثبتی دارید برای دیگران خوشحال می‌شوید که ممکن است با حضور شما احساس خوشبختی کنند. سپس شانس بیشتری برای ایجاد روابط با افراد دیگر و بهبود شبکه‌های خود خواهید داشت که یکی از بزرگترین تأثیرات یک طرز فکر مثبت است.

منبع: www.partnershipinternational.ie

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha
2232
1873

پربازدیدترین ها

نحوه انتخاب بین ضد تعریق و دئودورانت

ترجمه

1 هفته پیش
|
3928 بازدید

احتمال بارداری شما چقدر است؟

ترجمه

1 هفته پیش
|
4160 بازدید