1452
آخر هفته در همدان، تهران و گیلان

آخر هفته در همدان، تهران و گیلان

1 هفته پیش بازدید4434
هفته‌های سرد و پاییزی که پیش رو است را هم باید قدر بدانیم و تا می‌توانیم تفریح کنیم. از طرفی هم شب‌های بلند و طولانی این فصل برای شب نشینی‌های چند ساعته کنار خانواده و دوستان به قدر کافی دلچسب خواهد بود. پس اگر روزهای آخر هفته را برای تفریح و گردش برنامه‌ریزی می‌کنید، کمی هم به فکر شب‌‌ها باشید و بازگویی قصه‌ها و خاطرات را به این اوقات موکول کنید. البته ما هم برای شما پیشنهاداتی داریم که این روزها بیشتر لبخند بزنید و خاطره بسازید. تا می‌توانید برای برف بازی، ورزش، قدم زدن و تماشای دیدنی‌های شهر و دیارتان در آخر هفته‌ها برنامه بچینید.

در ارتفاعات یک جنگل تماشایی سیر کنید/ آخر هفته تفریح در جنگل هیرکانی گیلان

برای رقم زدن یک آخر هفته دلچسب کافی‌ست چند ساعتی دل به جنگل بزنید تا خستگی ساعت‌ها ترافیک و روزها کار را فراموش کنید. آسمان از زاویه این جنگل بسیار دیدنی است چرا که درختان بلند و سر به فلک کشیده آن بافت گیاهی و پوششی منحصر به فرد ایجاد کرده است. با وجود سردی هوا و بارش باران و برف این روزها چند ساعت قدم زدن در هوایی پاک و مطبوع بسیار به یادماندنی و دلچسب خواهد بود. کافی است قراری چند نفره با دوستان تدارک ببینید و بعد از چند ساعت قدم زدن و تازه کردن نفس در زیر یکی از آلاچیق‌ها یک استکان چای گرم بنوشید. اینجا یکی از قدیمی‌ترین جنگل‌های دنیا در ایران است که تنوع گونه‌های درختی و گیاهی چشمتان را خیره خواهد کرد پس اگر اهل طبیعت گردی هستید این آخر هفته گردش در جنگل‌های هیرکانی را که از چند شهر مازندران،گیلان و گلستان قرار دارند از دست ندهید.

جنگل در گیلان

یک دورهمی جذاب برای بچه‌ها / آخر هفته تفریح در نمایشگاه کودک و نوجوان در همدان

اگر می خواهید همین آخر هفته برای خرید و گردش بچه‌ها برنامه‌ریزی کنید نمایشگاهی شاد و دیدنی از تمام اسباب بازی‌ها،سرگرمی و لوازم و تجهیزات کمک آموزشی و ورزشی برپاست.غرفه‌های رنگارنگ و پر از انرژی که با بهترین و تازه‌ ترین‌های بازار میزبان فرزندان شماست.پس با بچه‌ها همراه شوید و به دل این غرفه‌ها بزنید.لابه‌لای برخی از آنها جشن و نمایش‌های شاد و کودکانه‌ای اجرا می‌شود که حتما از تماشای آنها در کنار دیگر بچه‌ها لذت خواهید برد.این نمایشگاه در میدان عاشورا شهر همدان محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی این شهر زیبا منتظر شماست پس چند ساعت از این آخر هفته خود را برای بازدید از این رویداد اختصاص دهید.

نوزدهمین نمایشگاه کودک و نوجوان

لذت تماشای غذا دادن به فیل و ببر / آخر هفته تفریح در باغ وحش ارم سبز تهران

شاید تا به اینجای عمر خود بارها به بهانه‌های مختلف سری به باغ وحش زده باشید اما این بار می‌خواهیم به گونه‌ای متفاوت در این مکان تفریح کنید.چون با اضافه شدن برخی امکانات جدید به تازگی برنامه زنده تغذیه تعدادی از گونه های جانوری باغ وحش ارم در روزهای جمعه اجرا می‌شود.پس شما می‌توانید برای تماشای زنده غذا دادن به حیوانات به باغ وحش ارم بیایید.روزهای جمعه در ساعت های 15:30 به (گرگ و کفتار) 16:00 (شیر آفریقایی و ببر) 16:30 (فیل) و ساعت 17:00 (شیر ایرانی) در حضور مردم غذا می‌دهند در محلی که پر از تماشاگر است و هیجان زیادی حکفرماست. لذت تماشای این بعد از زندگی حیوانات را از دست ندهید و همین جمعه برای رقم زدن یک آخر هفته خاطره انگیز سری به کلبه‌های باغ وحش تهران بزنید.

خرسهای باغ وحش ارم

به آغوش برف بروید / آخر هفته تفریح در پیست تاریک دره همدان

اگر عاشق برف و بازی‌های برفی و زمستانه هستید حتما این روزها را قدر بدانید. روزهای سرد و برفی عمرشان چندان بلند نیست پس برای آخر هفته‌ها به دنبال منطقه‌های برف گیر و هیجان انگیز باشید. برای مثال پیست‌ تاریک دره همدان در دامنه کوه الوند و در 10 کیلومتری جاده گنجنامه قرار گرفته است این روزها میزبان نوجوانان و جوانان است.دامنه‌های دیدنی و پوشیده از برف این منطقه برای ساعت‌ها اسکی بازی و انواع بازی‌های زمستانی دیگر بسیار جذاب خواهد بود.بنابراین لذت تفریح در این ارتفاعات زیبا را آخر همین هفته تجربه کنید.

پیست تاریک دره همدان

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha