2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512627 بازدید | 68299 پست
چرا 800؟🤔

پریروز هم اینطوری شد 6۰۰

غذاهای کم کالری خوردم اتفاقا نون هم ۲کف هروعده خوردم ولی پرنشد دگ

عضو گروه نارنجی 🍊. وزن فعلی ۷۳.۱۵۰ وزن هدف ۵۵   هیچکس تا به حال برنامه ای برای شکست خوردن، چاق شدن یا احمق بودن ننوشته این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید. 
سلام عزیزم  احساس میکنم مصرف نونت زیاده

از فردا کنترل میکنم مرسی عزیزم

گروه نارنجی...وزن شروع ۸۲ قد ۱۶۷ وزن هدف اول ۷۷ وزن هدف دوم ۷۲ وزن هدف سوم ۶۷ و هدف آخر ۶۵😍😍😍💪💪💪وزن هفته اول۸۰.۶۰۰>۸۰.۱۰۰>
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پریروز هم اینطوری شد 6۰۰ غذاهای کم کالری خوردم اتفاقا نون هم ۲کف هروعده خوردم ولی پرنشد دگ

تجربه ثابت کرده این مدلی تا ی مدت خوشکل وزن کم میکنی ولی بعد چند وقت وزنت ثابت میمونه و استپ میشی عزیزم

سعی کن با اجیل، خرما، میوه پرش کنی 

ی جوری برنامه ریزی کن که نهایتا برا شامت 200 تا 300 تا بمونه بقیشو تا ی ساعت قبل شام سعی کن پر کنی

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
سلام زهرا جان شب بخیر⚘😊 ناشتا دارچین آب ولرم  صبحانه ۳ کف دست لواش و ۱۵ گرم پنیر ۲ عدد گردو ...

گزارش#  

صبحانه ۱۰،عدد بادام

ناهار ۶قاشق میرزا قاسمی+۳کف دست نان لواش

میان وعده:۱ پرتغال +۱۰ بادام زمینی+۳۰ گرم پاپ کرن

شام:۲کف دست نان لواش+دو ملاقه خوراک لوبیا+کاهو

قبل خوا:۱ لیوان شیر و نصف قاشق عسل 

کالری مصرفی 

۱۱۰۰

@abremaman    

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2742
سلام سلام @دختره_بخندون     @پیش_پیشی     @اتنا72     @nonoty ...

👏🏼👏🏼👏🏼

دوستم با سرگروه های دیگه  در مورد این حرف‌بزن ولی به نظر من سعی کن روزهایی که فست نیستی کالری مجاز رو‌بخوری

بدنت رو به کالری کم عادت نده

2740
عالی افرین👏🏼👏🏼👏🏼نتونستی ازاپلیکیشن های مانکن یا کرفس استفاده کنی؟

از مانکن استفاده کردم

تۅ ݦݦلکتی زندڱێ ݦێڪنیم کہ ݦࢪدݦٵنݜ بعد از دࢪێٵڢٺ ݐۅݪ ٵز ڂۅدݐردٵز ݦیشمارنش👺
عشقم منو بنويس تو ليستت اسممو به الله گفتم ميخوام كم كنم باز يكمم اضافه شدم وزنم ٧٢ هدفم ٦٥ البته ...

سلام عزیزم خیلی هم خوش امدی😍😍💪وایستیم یکشنبه وزن کن انموقه وزن شروعت روبزنم بهترنیست؟🌼🌼🌼

اره اينبارم بايد بتونم ٧/٨ كيلو ميخوام كلا من ميتونم وقتي يبار تونستم فقط سرويس ميشم تا معده گشاد ش ...

صد البته که میتونی💪💪💪💪💪

تو ذهنت زیاد بهش فک نکن.از پسش برمیای😊

👏🏼👏🏼چقدر عالی میتونم‌بپرسم چه ورزشی انجام دادید که ۸۰۰ تا سوزوندید؟ 

ممنونم.

اپلیکیشن

کاهش چربی شکم،شکم صاف،

داخلش پر از چالش هست.

من چالش ران،بازو،و ورزش روزانه امو میرم.

2706