2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
آیناز فکر کنم براکم خونی باشه سرگیجمم ادامه داره بیچاره پسرم دوروزه اصلا حوصلشو ندارم شباهم از خستگ ...

دخترم یه نصیحت میکنمت گوش بگیر😑

اینکه دیگه 200 کالری روزتو شب نکن😡

ببین من و سمیرا چن باره میگمت گوش نمیکنی من سرگیجم دو روز بود چون واقعا بعد دو دوره پری سبک خونریزی شدید داشتم. ولی تو فک کنم ی هفته هست سرگیجه ای. مراقب خودت باش عزیزم.

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
صبحانه:شیرعسل+بادام+ی ق شیره انگور ناهار:سیب زمینی آبپز+تخم مرغ آبپز+سالاد کاهو شام:ی کاسه س ...

خیلی خوبه عاووولی نوش جان همین فرمون برو ببینم این یکشنبه چ میکنی💙💙💋

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صبحانه:شیرعسل+بادام+ی ق شیره انگور ناهار:سیب زمینی آبپز+تخم مرغ آبپز+سالاد کاهو شام:ی کاسه س ...

اووووووففف چ چیزای خوشمزه ای میخوری😍😋

نوش جوووونت

عضو گروه نارنجی 🍊. وزن فعلی ۷۳.۱۵۰ وزن هدف ۵۵   هیچکس تا به حال برنامه ای برای شکست خوردن، چاق شدن یا احمق بودن ننوشته این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید. 
عالی عزیزم منم کلوچه دلم خاست☹☹☹

اره بابامو دعوا کردم خریده منم تو یخچال میبینم دلم نمیاد نخورم 😂

عضو گروه نارنجی 🍊. وزن فعلی ۷۳.۱۵۰ وزن هدف ۵۵   هیچکس تا به حال برنامه ای برای شکست خوردن، چاق شدن یا احمق بودن ننوشته این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید. 
2731

@آسنات99     @پیش_پیشی    

سلام خوبید عزیزان

صبحونه پنیر یه گردو خرما چایی

ناهار استانبولی دوکفگیر با ماست

شامم نون پنیر حال غذا پختن نداشتم

میان وعدم انار😐نیم ساعتم ورزش

تۅ ݦݦلکتی زندڱێ ݦێڪنیم کہ ݦࢪدݦٵنݜ بعد از دࢪێٵڢٺ ݐۅݪ ٵز ڂۅدݐردٵز ݦیشمارنش👺
سلام سلام @دختره_بخندون     @پیش_پیشی     @اتنا72     @nonoty ...

چرا 800؟🤔

سلام عزیزم من ۹۰ کالری مصرف کردم.

سلام زهرا جان شب بخیر⚘😊

ناشتا دارچین آب ولرم 

صبحانه ۳ کف دست لواش و ۱۵ گرم پنیر ۲ عدد گردو

میانوعده چای سبز یک لیوان ۶ عدد بادام درختی و ۱۰ گرم کشمش و ۱ عدد گردو

ناهار ۱ کف دست لواش ۱ لیوان آب گوشت ۷ ق گوشت کوبیده ۱ لیوان دوغ

میانوعده ۲ عدد نارنگی ۲ کف سنگک ۱۰ گرم پنیر

شام ۳ عدد کتلت و ۱۰۰ گرم کاهو ۵ ق ماست پر چرب

۱۰ لیوان آب ورزش ۲ تا یک ربع حلقه یک ربع رقص و حرکات قدرتی 

کالریم ۱۵۰۰ ولی از تغذیه ام راضی نبودم😪کلا حس خوبی ندارم نمیدونم چرا

گروه نارنجی...وزن شروع ۸۲ قد ۱۶۷ وزن هدف اول ۷۷ وزن هدف دوم ۷۲ وزن هدف سوم ۶۷ و هدف آخر ۶۵😍😍😍💪💪💪وزن هفته اول۸۰.۶۰۰>۸۰.۱۰۰>
خیلی خوبه عاووولی نوش جان همین فرمون برو ببینم این یکشنبه چ میکنی💙💙💋

فک نکنم کم کنم این هفته چون انگار این هفته دارم چربیای شرینی رو پاکسازی میکنم😂😂

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
اوهوم زیر نظر دارمتا 🙄🙄🙄 حواست جمع باشه😁😁😁

خیلی خوابم میاد شاید هوازی برم فقط😫

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
خیلی خوابم میاد شاید هوازی برم فقط😫

نه کم میکنی بالاخره 

ورزشتو نذار اخر شب ظهر ساعت 3 شرو کن تا 4 و نیم تمام بعد دوش و درس کردن شام من اینجور برنامه ریزی میکنم بهتره

سلام اینم گزارش من که قول داده بودم از امروز بگم

صبحانه: پسته و شیره ی انگور 

ناهار :خورشت قیمه و برنج کته

میانوعده:کشمش و چای و قند

شامم:همون قیمه و برنج 

مجاز ۱۸۰۰،مصرفی ۱۶۰۰

شما چی گل دخترا؟؟

@negin_slh    

@mary2772    

@dozhtarebabaei    

@mahdiye_bano    

@آلاهیدا    

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
سلام اینم گزارش من که قول داده بودم از امروز بگم صبحانه: پسته و شیره ی انگور  ناهار :خورشت قی ...

@بهاربانووو2    

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻

چرا کسی نیس امشب؟؟؟🥺🥺🥺🥺احساس تنهایی توی غربت گرفتم🥺🥺

سلام زهرا جان شب بخیر⚘😊 ناشتا دارچین آب ولرم  صبحانه ۳ کف دست لواش و ۱۵ گرم پنیر ۲ عدد گردو ...

سلام عزیزم  احساس میکنم مصرف نونت زیاده

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2706