2733
2734
عنوان

اونایی که خیاطی بلدن بیان🙂

358 بازدید | 49 پست

من علاقه شدیدی به خیاطی دارم ولی دوخت ساده هم درست بلد نیستم یه مدت گلدوزی میکردم ولی چن سال پیش الان برای منی که هیچی از خیاطی جنس پارچه ها مدل دوخت مدل لباس نمیدونم خیاطی نازک دوزی شروع کنم یاد بگیرم یا اول باید برم چی یاد بگیرم بعد اینکه باید چرخ خیاطی داشته باشم؟ اول کاری

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود. 🙂🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام با اجازه استاتر(اگه راضی نیستین استاتر پیامم رو پاک کنم) 

بچه ها من گروه چاق شدن تشکیل دادم در روبیکا ولی لینک تو نی نی سایت مجاز نیست بزاریم کسی مایله اعلام کنه ایدی بدم بهش عضوش کنم تو گروه

2731
اول دوخت ساده رو یاد بگیر بعد به فکر چرخ خیاطی باش🤣

😂😂😂چیکار کنم هوس کردم لباسامو میدم شوهرم میدوزه🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون

لازم نییت جایی بری من تو خونه یادگرفتم 

با روبیکا

و یه چرخ ساده واسه شروع باید باشه

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
بله تو نازک دوز همه چیزو بهت یاد میدن باید چرخ داشته باشی که بتونی بدوزی چون هر چی یادت میدن باید ب ...

من هیچ گونه چیزی از خیاطی نمیدونم راستش میدونم مسخرس حتی کار با چزخ خیاطی بلد نیستم😔 ولی علاقه دارم همه چیزو یاد میدن؟ مثللا جنس پارچه ها اسماشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706