2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
سلام بچه ها اونور میرین چیکار خب همینجا خوبه که من اونجارو ندوس 😐 

حالا الهه جون نطر سنجی میذارن ولی ب این زودی قصد اسباب کشی نداریم گلم....فک نکنم رای بیاره منم خوشم نیومد

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از اونور میترسم الهه برو تاپیک آهنگ دختره هایدی استارتر هس ببین چ چیزا نوشته حرف از بامداد خمار و ...

رفتم خوندم عزیزم  

نه بنظرم نیتشون که بد نیست 

نوشته بودن چجوری اینجا تبلیغ اون سایت رو بکنن ولی مستقیم نگن که نترکن 

مثلا تو امضاشون بنویسن عضو گروه لاغری بعد که کسی پرسید تبلیغ کنن و یکیشون هم گفته صبر کنیم اگه بچه های بامداد خماراومدن با اونا رژیم بگیریم بد نبود پیامشون 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

راستی بچه ها مثل اینکه اگه اسم اونجا رو اینجا بگیم میترکیم پس در باره اسمشو نبر چیزی نگیم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
😭

چرا گریه میکنی منظورش اینه همه میتونن بیان محدودیت نداره دیگه 

ینی اینجور که ما اونجا سرازیر شدیم بهمن از کوه سرازیر نشده بود 😂😂😂 الآن مژده و دار و دسته اش پشیم ...

😂😂😂😂

رفتم خوندم عزیزم   نه بنظرم نیتشون که بد نیست  نوشته بودن چجوری اینجا تبلیغ اون سایت رو ...

عههههه پس شاید من بد متوجه شدم....خب خداروشکر😄😄😄😄😄

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
سلام عزیزدلم چشم😘

اسمشو اینجا ننویسید مثل اینکه میترکونن 😳

@بامدادخمار    الهه ما خودمون اونجا یه سایت آدمیم 🤣🤣🤣 عبور مرور اونجا زیاد شده😂 ...

😂😂 

نی نی سایت ادادرمیاره صفحه هارونمیاره 😑دوتاخونه داریم دیگه😂

ما آزموده ایم در این نینیسایت بخت خویش 

بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش 

😄

منم😂😂😂😂😂😂😂اون ور تاپیک اختصاصیمونه🤩🤩🤩🤩

کلیش واس ماس 😂😂

2706