2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512623 بازدید | 68299 پست
😷😷😂😂 سمیه بیا اونور منتظرتم😃

😥😥😥😆😆😆😆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلااام عزیززززم ببخشییییید من کلا یه مدت فعال نبوددم  و چاق شدم 😑 ۵۸ کیلو تپل در خدمتتونم ...

مرسی خوبم...

مطمعنی فعال نبودی😅😅😅 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@سميه1396 كجايييييييييييي🤕

همینجااا همینجاااا💃💃💃💃

تکت ابی نشده🥸

مرسی خوبم... مطمعنی فعال نبودی😅😅😅 

از لحاظ رژیمی 🤣 فقط این مدت ورزش کردم

هر کی منو میبینه میگه لاغر شدی

ولی وزنم متاسفانه رفته بالا 

رژیم لیمومی گرفتم ک شروع کنم😑

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
2731
از لحاظ رژیمی 🤣 فقط این مدت ورزش کردم هر کی منو میبینه میگه لاغر شدی ولی وزنم متاسفانه رفته بالا& ...

خدا قوا😁

حالا چرا لیمویی؟!

خدا قوا😁 حالا چرا لیمویی؟!

چون واقعا کالری شماری نمیتونم بکنم 

زیر هزار و صد میخورم از گشنگی تلف میشم 😑

خدا کنه کاذب باشه اضافه وزنم 🤣

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
وای خدا من کل روز سیب میخورم و هویج تا گشنگیم برطرف بشه .ممنون عزیزم جوابم دادی

هويج و خيار و كلم و گوجه خوبه چون قند خيلي پاييني دارن و كم كالري هستن

ولي سيب نه ي دونش ٩٠ تا داره😳🤪

2740
@سانسوریا۹۷۲۵     عزبزم دو هفتس وزن اعلام‌نکردی دو اخطار هم از قبل داری❌❌

عزیزم سلام خسته نباشی بهت گفته بودم اخطار نزنی قرنطینه ام بیرون خودمو وزن میکردم

گروه قرمز❤ قد ۱۶۰ وزن شروع ۹۰😦 وزن هفته ی قبل۸۶.۵۰وزن فعلی ۸۴.۵۰۰هدف اول ۸۵ من به هدف اولم رسیدمممم💪💝هدف دوم ۸۰هدف نهایی ۵۸😍فک نمیکردم بشه،شد خدا وشکر «خداروشکر💖»  حرف اخر اینکه«خواستن توانستن است»
گزارش امروز ناشتا :دمنوش زنجبیل  دارچین و اب لیمو  ص: پنیر بف ۲ قوطی کبریت+نان تیری ۶ کف ...

عالیه.منم متاسفانه ۲روزه ورزش نداشتم به خاطر پری.کالری امشب منم شد ۱۰۸۲.

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2706