2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
سلام عزیزمهربونم اومدم همسایه بابام ایناشدم دیگ فرصت نمیکنم😂 منم خیلی دلم براتون تنگ شده.درگیراسباب ...

وای چه عالی،چی از این بهتر نزدیک خونه مامان باشه آدم،خونه جدید مبارک🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چون واقعا کالری شماری نمیتونم بکنم  زیر هزار و صد میخورم از گشنگی تلف میشم 😑 خدا کنه کاذب با ...

شک‌‌ نکن کاذبه...😁الکی

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
خيچ وقت نميشه اه🌹🌹🌹كجايي دلم تنگ شده برات🌷🌷🌷😘

فدات گلم😍 😘

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

سلام میشه منم عضو کنید خواهش میکنم این چندمین باره که درخواست میکنم

🌼وزن شروع😞 ۸۲قد۱۵۹وزن این هفته ۸۱😌وزن این هفته ۸۰وای خدایاکی میرم دهه ی هفتادی هدف ۶۰❤️❤️❤️❤️عضوتاپیک بامدادخمارمن میتونم ‌وسعی خودرامیکنم وهمراه الهه جون وبقیه اعضا به خواستم میرسم🌼
@بامدادخمار   سلام شبتون بخیر من مدتهاست تاپیک هاتون رو میخونم و سه هفته با روش شما پیش میرم ...

سلام عزیزم 

موارد کم نشدن وزن رو هم خوندی 

تیرویید یبوست کم خونی اینارو بررسی کن 

ورزشت رو قدرتی هم انجام بده 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
برای همیشه میرین اونجا دیگه توی نی نی سایت فعالیت ندارین

نه عزیزم فعلا اینجا هم هستیم تا ببینیم کدوم بهتره 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
عکس پروفتو عوض نکنی راضیم فقط همین عکس برازندته 😍😍😍😍

😂😘

کوفت با اون امضات 😂👍🏼

دوستان یه سوال کسی که میتونه تورو خدا راهنماییم کنه من در طول روز میل به خوردن ندارم ولی شام به شدت ...

اره عزیزم بهتره کالری کمتر روبزاری برای شام 

یمدت درست غذا بخوری عادت میکنی 

سلام منم میخوام شرکت کنم تو چالش تون 160 قدم با 56 کیلو وزن 

سلام توضیح دوصفحه اول رو بخون 

سلام میشه منم عضو کنید خواهش میکنم این چندمین باره که درخواست میکنم

سلام عزیزم توضیح دوصفحه اول رو بخون و شروع کن 

سوالی داشتی بپرس و یکشنبه ها وزنت رو بهم بگو 

موفق باشی ❤️

2706