2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
شورش در کشتی؟؟؟ صدا بزنم بیان بپوکوننت؟؟؟؟🔫🔫🔫🔫🔫🔫😁😁😁😁😁😁

فرار_از-زندان# 😂

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم😘😘😘بیا در آغوشم🤩🤩🤩والا خودت که واردی .طبق تاپیک هر هفته۱۰۰کالری رو اضافه مینومویی😁 ...

اووومدم🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

چششششششم قربان😘😘😁😁😁🐥🐥🐥🐥

به حکمتش دل بسپار 🌿
2731
تو که جای بد نمیبری مارو ،هر جا بری عین جوجه دنبالت میایم 🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥

😂😘😘

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام عزیزم ممنون بابت پیگیریت دوست عزیز من روز ششم رژیمم و فست هست امروز پریود شدم چهارروز نمیدونم و ...

امید وارم پنجشنبه یه خانم 70کیلویی باشی

منم همچنان رژیمم رو رعایت میکنم این هفته ام وزن کم کردم دوروز هم هست که یه ده دقیقه ای ورزش میکنم

میشه دعا کنی به خواسته دلم برسم  ؟   
ای وای عزیزدلم خیلی متاسفم پس نگرانیمون بی مورد نبوده  انشاالله پدرعزیزت هر چه زود تر سلامتیش ...

وااااااااااااای منو شرمنده خودت کردی الهه عشق 🌷🌷🌷🌷🌷🌷خییییییییییییلی ممنونم ازت مهربون ترین😘من به دعاهای شما ایمان دارم بزرگ ترین و بهترین لطف رو در حقم میکنید. محتاج دعا هستم. 

الهه عشق ,عاااااااااااااااااااشقتم 👭💕💕💕💕💓💓💓💓💓❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤خودمم خیلی خوشحالم که پیشتون برگشتم عزیزم 🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

😂😘😘

من چنتا صفحه ی اول تاپیک روخوندم.

میخام از فردا کالری شماری رو شرو کنم...

وزن شروع:۹۴

وزن هدف:۷۰

باید هر هفته وزنمو اینجا بگم؟

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
قربونت عزیزدلم ❤❤ انشالله بحق امام زمان بابای گلتم سلامتیشو بدست میاره🙏

سپیده نااااااااااازم قربون دل مهربونت برم عزیززززززززم💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💓💓💓💓💓💓💓💓ممنونم بابت دعای خیر و قشنگت مهربونم. عاشقتم 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

@mhds12   @rango567    سلام بچه ها

من دیروز صبحانه قهوه‌خورد ۷۴

میانوعده پنیر خوردم ۱۱۰

نهار چرخ کرده و‌جایگزینبرنجم ۴۷۲

شام ماست و عسل ۳۰۰

بعد شامم انار 1۲۴

درکل ۱۰۸۰‌خوردم 

۴۰‌دقیقه هم ورزش شکم داشتم که ۲۰۰ شد

@mhds12   @rango567    سلام بچه ها من دیروز صبحانه قهوه‌خورد ۷۴ میانوعده پنیر ...

سلام چعجب..خوش گذشت🙂

تۅ ݦݦلکتی زندڱێ ݦێڪنیم کہ ݦࢪدݦٵنݜ بعد از دࢪێٵڢٺ ݐۅݪ ٵز ڂۅدݐردٵز ݦیشمارنش👺
2706