2752
2734
عنوان

گوشی نو میخوام ولی نمیتونم به همسرم قول بدم سالم میمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 50 پست
لعنتی چنان میشکوندگوشی به تعمیرگاهم نمی‌رسید توالت توجوب کیفم خریدن بازم نتونست نگه داره الانم نشسته ...

توالت؟؟؟

اون دیگه مقصر خودشه اونجا نباید ببره

تو خیابون نباید دستش بگیره

دیگه اینا ب خود ادمبستگی داره

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
برای من در حد پرتاب وزنه بارها به در و دیوار کوبیده شده بود...خدایی گوشیای خوبی بودن تمام تلاششونو ک ...

این دیگه مشکل تربیتیه 

مگه میشه بچه به خودش اجازه بده گوشی پرت کنه به دیوار و فکر کنی طبیعیه و باز توی موقعیتی بذاری که بچه بتونه فرصت تکرار پیدا کنه ؟ 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی ک مسولیت ی گوشی معمولی رو نمیتونی بگیری ، چطور زندگی رو مدیریت می‌کنی 🤔😑. کارهای خودتو تقصیر ...

چون مسئولیت خیلی چیزها رو گردنمه...تبلت لب تاب.دوربین.تلوزیون یخچال تمام وسایل خونه که هر لحظه خطر تهدیدشون میکنه! یهو میبینی  پسرم از یخچال رفته بالا رفته تو فریزر...دخترم پشت تلوزیون ایستاده داره با تلوزیون رقص دو نفره می ره...خیلی چیزها ی سالم مونده به چشم نمیاد فقط آدما منفی هارو میبینن به علاوه خود بچه ها و کاراشون و آسیب‌های جسمی و روانی  ودرس  وبازی و ...

در هر صورت اگر جملات من رو با دقت میخوندید خودم هم نوشتم که من بلد نیستم و بچه ها هم بی تاثیر نیستن!!

نمیدونم  چه نیاز بود با این لحن صحبت کنید!

توالت؟؟؟ اون دیگه مقصر خودشه اونجا نباید ببره تو خیابون نباید دستش بگیره دیگه اینا ب خود ادمبستگی ...

آره بخدایه بارازدسشویی درآوردن یه باریه دسته کلیدکامل انداخت توچاه 

2731
این دیگه مشکل تربیتیه  مگه میشه بچه به خودش اجازه بده گوشی پرت کنه به دیوار و فکر کنی طبیعیه و ...

ای بابا اینجا آدمو پشیمون میکنن یه سوال بپرسی...الان چیشد که به این قضاوت رسیدی تربیت کردنم مشکل داره...؟؟؟؟از دست خودم هم زیاد افتاده چون اون لحظه دخترم بغلم بوده پسرم یه کار دیگه بام داشته ..داشتم از تو کیفم پول در می‌آوردم افتاده و....

ای بابا اینجا آدمو پشیمون میکنن یه سوال بپرسی...الان چیشد که به این قضاوت رسیدی تربیت کردنم مشکل دار ...

چون به زبان سلیس فارسی نوشتی بارها به در و دیوار کوبیده شده و این اشاره مستقیم به تربیت داره و اصلا این معنی رو نمیده که اتفاقی از کیف بیرون افتاده باشه ، اگر میخوای تاپیک بزنی و فقط دلداری بشنوی اولش بگو ، ما اون مشکلی که وجود داره و ممکنه نبینی رو بهت میگیم میتونی بگی اینطوری که برداشت کردید نیست و من اشتباه نوشتم باعث شد شما اشتباه برداشت کردید و حرف خودت رو به شکل درست تری مطرح کنی که قضاوت ها به واقعیت نزدیک تر بشه 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

روی گوشی بازی نصب نکن بچه ها سمتش نمیرن

فقط 41 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 

با شوهرت موافقم. گوشی های خرابو یه تعمیر بکنید بدید دست بچه ها خودتون گوشی نو بخرید و مراقب باشید، یا همین تبلتو استفاده ن یه گوشی دکمه ای قدیمی هم بخر واسه دمه دستت که میری بیرون داشته باشی. یا کلا صبر کنید بچه ها بزرگ بشن

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

خب عزیزم باید حواست رو جمع کنی و بذاریش جای مطمئن فقط موقع نیاز برداری جای خیس و جایی اینکه بیفته نذاری من گوشی چهار میلیونی رو بردم بیرون و دم نونوایی ازم زدن و رفتم شکایت کردم گیر به ستوان رشوه بگیر دیوث افتادم ،، الان گوشی ده میلیونی گرفتم مثل چشام مراقبشم و بیرون نمی‌برم 

من خود واقعیمم نمیتونم جلوت فیلم بازی کنم

البته حق داره بنده خدا

اینقدر وسایل گرون شده 

ولی در کل دلیل نداره به کسی جواب بدی. سعی کن خودت از درآمد خودت گوشی بخری 

چند روز پیش رفته بودم صافکاری ، دختره ماشین آورده بود التماس که توروخدا ماشینمو تا شب آماده کن شوهرم نفهمه. واقعا اینقدر استرس داشت که اگه طرف هر چقدر پول میخواست برایش تهیه میکرد یا اگه درخواست دیگه ای داشت.

باید روی خودمون کار کنیم. اتفاق می‌افته یوقت گوشی می‌ترکه یوقت بچه می افته دستش می‌شکنه. خودمون ناراحت میشیم ولی نباید به کسی اجازه بدهیم جواب بخواد. از پول خودت گوشی بخر اگه هم نداشتی بدون گوشی سر کن ولی اجازه نده برا وسایل خودت جوابگو باشی

البته حق داره بنده خدا اینقدر وسایل گرون شده  ولی در کل دلیل نداره به کسی جواب بدی. سعی کن خو ...

شاغلم عزیزم...ولی منم منم نداریم...در هر صورت هر کدوممون هرچی بخریم دیگری راضی و در جریانه

2706