2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512606 بازدید | 68299 پست
چشم فقط مدیونی گزاشتی تگم نکنی هااا😍😍

باشه گلم.. همین پستت را هم ذخیره کردم🌸😉 که یادم بمونه 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه گلم.. همین پستت را هم ذخیره کردم🌸😉 که یادم بمونه 

سمیه جون دارم الان حلقه میزنم فکر میکنم اصلا رو من اثر نداره اخه نه دردی نه خسته ای چیزی هیچیم نمیشع

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
2728

سلام من بعد از زایمان دومم ۲۳کیلو کم کردم الان ۷۲ هستم 

بازم میخوام کم کنم با انگیزه 

ولی شکم و رونای پام داره شل میشه ناراحتم چکار کنم تا سفت بشه به نظرتون

به خاطر بچه هام نمیتونم برم پیاده روی

فقط روزی ۱۵ دقیقه حلقه میزنم

کارهای چرمی دست دوز در اینستا melorin_charmm خوشحال میشم فالوو کنید منو
سلام خوشگلم باشه موفق باشی💪فقط عزیزم ورزش یادت نره. که شوک بدون ورزش جواب نمیده🌼🌼🌼

سلام عزيزم من ديروزم رو ، رو ٥٠٠ بستم، ورزش هم خيلي كردم

امروز هم رو ١٤٠٠ ميبندم، عكس از كالري شمار آخر شب ميدم، فقط اينكه اگه رو ١٤٠٠ نرسم و كمتر ببندم اشكالي داره برا شوك؟

گروهآبي💎وزن شروع٧٥،٦٠٠ 👈هدف اول ٧٠👈 هدف دوم ٦٨👈هدف نهايي ٦٥.  من ميتونم💪💪
سمیه جون دارم الان حلقه میزنم فکر میکنم اصلا رو من اثر نداره اخه نه دردی نه خسته ای چیزی هیچیم نمیشع

چند وقته حلقه میزنی؟؟  جند دقیقه ای میزنی؟؟ حلقه ات چه مدلیه؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2740
چند وقته حلقه میزنی؟؟  جند دقیقه ای میزنی؟؟ حلقه ات چه مدلیه؟؟

خیلی وقته دوماهی میشه روزی یه ربع الان عکس حلقه مو میزارم

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰

@آسنات99  

سلام عزیزم من قرص مولتی ویتامین منیرال دارم میخورم 100 گرم هم حتی کم نکردم یعنی ممکنه بخاطر این قرص باشه؟ 

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   

@مربای_هویج‍ 

@sepiiiiiideh      

@دیانا24      

۸۸۸ ..۳تا هشت داره...

بچه مدرسه ای مشق داره

بقالی اولِ صبح دشت داره

آشِ خالم کشک داره

هوایِ خوب‌ووو  فقط رشت داره

پارکااا همشون  گشت داره

😆😆😆😆😆😆😆😆😆

اگه از کالری مجازت بیشتر خورده باشی عشقم کالری اضافی خورده شده رو‌نخوردی ولی اگه مجازتو خورده باشی چ ...

گلم من صبحانه موز خوردم و ناهار ماکارونی باسویا و میان وعده پفیلا اما هنوز ۷۰۰‌کالری استفاده کردم نمیدونم شام چی بخورم کالریم پرشه البته بعد شامم میخوام شیرموز بخورم ولی خب تقریبا ۶۰۰کالری میمونه هنوز برای شام 

واینکه فست گرفتم با ۷۰۰تا خیلی اذیتم میکنه میخوام رژیممو بدون فست بگیرم 

2706