2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من همون سونو رفتن و ..چک کردن اینا برام سخته میخواستم یبار برم دیگه راحت ..

تو سالی یبتر بالاخره به دکتر زنان احتیاج پیدامیکنی 

میشه سونو ام نداد و تو مطب معاینه داخلی بشی ولی خوب سونو راحت تره 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 

نه متوجه نمیشه 

منم بعد از بچه ی دومم شوهرم هی میگفت یه دونه دیگه بیار گاهی میگفت من بلاخره میارم... منم وقتی پریود بودم رفتم خانه بهداشت محلمون برام دستگاه گذاشت... چند باری شوهرم از دستش در رفت و خوشحال بود ولی من مطمئن بودم از خودم 😂

تا ۹۹ درصد موفقیت آمیزه دقیقا به اندازه کاندوم پس اگر شما کسایی رو دیدید که با آی یو دی باردار شدن ...

یه سر برو تو همین نی نی سایت سزچ کن 

بزن بارداری نا خواسته با هممممه روشی نا خواسته میشه اورد از همه بیشتر ای یو دی

چون اگه جاب جا شد احتمال بارداری خیلی زیاد میشه

حتی اگه ب موقع چک کنی

یا خیلیام اعتقاد دارن هی چک نکنی بهتره 

دست کاریش نکنی بهتره باز من خییییییییلیا رو دیدم ک با ای یودی باردار شدن

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون
یه سر برو تو همین نی نی سایت سزچ کن  بزن بارداری نا خواسته با هممممه روشی نا خواسته میشه اورد ...

اینایی که میگید جز همون یک درصد هستن که یا درست انجام نشده یا محصول ایراد داشته یا مراقبت درستی انجام نشده

بالاخره هیچ چیز صد درصدی نیست اما خب اینجا ایرانه و هیچکس کارشو درست انجام نمیده

در هر صورت من طبق آمار جهانی خدمتتون اعلام کردم

چطوری استفادع میشه حوصله توضیح دادن دارید

شرمنده نیومدم سایت تاالان..روز سوم پریودیت یعنی شب چهارم پریودی شبش باشه ها.شبی ی قرص ال دی میخوری بعدش چای نخوری ک اثرش ببره.هرشب رو تایم خاصی بخور.اگه یشب نخوردی شب بعدحتمادوتا بخور.سعی کن هفته یا ده روز اول بعداز پریودیت چون تازه ال دی روشروع کردی یه روش هم داشته باش تابدنت ب ال دی عادت کنه فقط پریودی اولیت بقیه ماه ها دیگ لازم نیست روش دیگه ای داشته باشی.21شب قرص بخور بعد بسته قرصت ک تمام شداستراحت تاپریودبشی دوباره ازشب چهارم شروع میکنی ب خوردن بسته قرص  دیگه.من الان 5ساله ال دی مصرف میکنم خداروشکر بعد دوتابچه هام دیگه باردارنشدم.موفق باشی

وقتی خیلی دلت گرفته وگره افتاده توزندگیت بدون اینک نماز بخونی یا اصلا تودلت بگی خدایا دیگ دعا نمیکنم دیگه بریدم دیگ ازت نمیخوام چون بهم نمیدی;دراوج ناامیدی ودل شکسته   با صدای اذان صبح بیدارمیشی بدون خدا  ایقدمهربونه ک بیدارت کرده ک باهاش حرف بزنی خدابیدارت کرده بگه دوباره ازم بخواه دوباره باهام حرف بزن.خدایا تو ک گره کور زندگیمومیدونی😭خدایا توک درد همیشگیمو میدونی دستموبگیر بلندم کنم خودت بیدارم کردی باید اجابت کنی دعامو 😭😭😭 💔
شرمنده نیومدم سایت تاالان..روز سوم پریودیت یعنی شب چهارم پریودی شبش باشه ها.شبی ی قرص ال دی میخوری ب ...

خب مثلا فرق نمیکنه در ماه چندبار رابطه داشته باشی مثلا ما در ماه ۳روز رابطه داریم باز باید هرروز قرص بخورم همینجور ..ینی ۵سال هرروز میخورین ..

خب مثلا فرق نمیکنه در ماه چندبار رابطه داشته باشی مثلا ما در ماه ۳روز رابطه داریم باز باید هرروز قرص ...

خیلی سخته که من خیلی فراموشکارم مطمعنم نمیتونم سروقت بخورم

خب مثلا فرق نمیکنه در ماه چندبار رابطه داشته باشی مثلا ما در ماه ۳روز رابطه داریم باز باید هرروز قرص ...

اره هرشب بایدبخوری هرشب 

وقتی خیلی دلت گرفته وگره افتاده توزندگیت بدون اینک نماز بخونی یا اصلا تودلت بگی خدایا دیگ دعا نمیکنم دیگه بریدم دیگ ازت نمیخوام چون بهم نمیدی;دراوج ناامیدی ودل شکسته   با صدای اذان صبح بیدارمیشی بدون خدا  ایقدمهربونه ک بیدارت کرده ک باهاش حرف بزنی خدابیدارت کرده بگه دوباره ازم بخواه دوباره باهام حرف بزن.خدایا تو ک گره کور زندگیمومیدونی😭خدایا توک درد همیشگیمو میدونی دستموبگیر بلندم کنم خودت بیدارم کردی باید اجابت کنی دعامو 😭😭😭 💔
خیلی سخته که من خیلی فراموشکارم مطمعنم نمیتونم سروقت بخورم

گوشیتوبذر روساعتی یاداوری چیزی ک هرشب یادت بیادهمونموقع بخوری.اره من 5ساله میخورم