2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512622 بازدید | 68299 پست

💛🧡❤️💜💚💙💛🧡❤️💜💚🧡❤️

بچه هااااا ی گلم

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

شرایط: ناشتا،، بعد از wc

اولش بزنید:

وزن#  

همینجا ، اینجوری وزن بدید:👇👇👇👇

وزن شروع             وزن الان             وزن هدف    

x                      x                      x

از هفته ی بعد اینجوری میشه:👇👇👇یا اگه از قبل شروع کردید

وزن شروع       هفته قبل         الان        هدف  

x                   x               x                      x

۳ روز اول دوره و روز قبلش وزن نکنید 🩸 ولی اعلام کنید

👈👈👈در اخر هم سرگروهتون را تک‌کنید..

❌❌❌تا قبل ساعت ۳ بعد از ظهر باید وزن بدید، بعد از اون دیگه قبول نیست و اخطار میگیرید❌❌❌ ۲ بار اخطار باعث حذفتون میشه...

(((اعلام وزن قبل از یکشنبه هم قبول نیست.😉)))

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

اگه کاهش نداشتید، اینجا را بخونید.👇👇👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5054494/چالش-پاییزیِ-زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامدادخمار?postId=156027706

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
اگ اینجوریه 100 تا از کالریت کم کن میشه 980 اوکیه بگیر بازم سمیه رو تگ میکنم واست @سمیه1396   ...

مرسی عزیزم

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من چجوری ۱۶۴۰ پر کنم😣😣😣یکی کمک کنه چیا بخورم ک مضرم نباشه لفطا😢

چیزای پر کالری بخور که پر بشه..

اجیل

میوه خشک

گوشت

تخم مرغ

سیب زمینی اب پز

میوه های پرکالری

لبنیات

گلم از اول صبح کالریت را حساب کن که بتونی کنترلش کنی...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

@سمیه1396      

سلام عزیزم 😍😘😁

ی سوال❓❗🔴 کالری خرمای زاهدی چقدر؟؟؟؟! 

💙گروه آبی ✿✼:*゚:.。..。.:*・゚゚・*وزن فعلی : 55 😣 وزن هدف 48 😍 قد : 160 ■□■□■□■□■ من میتونم چون من لایق بهترین ها هستم. 😉😁💪💪💪
2740
@آسنات99   سلام‌سرگروه جونم من همش نیم‌کیلو‌کم کردم وزن شروع79 وزن هفته پیش 68.500 وزن الا ...

سلام خوشگلم 😘۵۰۰گ برای این چندروزعالییییه💪👏👏👏باریکلاکاهشت مبارکک ومانا💜♥💚💛💛😍

@سمیه1396     خانمی همینجا باید وزن و‌اعلام‌ کنیم

اره گلم

وزنت را با هشتک‌وزن وارد کن

و اگه عضو هستی، سرگروهت را هم تک کن

وزن شروع         الان           هدف

امروز شدم 54 وزن کشیدم ب سرگروهم گفتم

اها

پس کالریت میشه ۹۸۰

امضاتم ویرایش کن😉

2706