2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
اهاا.. گلم‌چند وقته رژیم و ورزش را شروع‌ کردی؟

قبلا خودم میگرفتم از ۸۲رسیدم به ۷۵الان دوباره شروع مردم هدفم ۶۰هست  رژیم رو تقریبا از تیر شروع کردم 

عشقا میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@سمیه1396    سمیه چیکار کنم؟؟

گلم دیگه عضو‌جدید نمیشه گرفت..

بهشون بگید که امضای استاتر را بخونن ‌‌همراه تاپیک باشن...فرقی با بقیه بچه هایی که عضون  ندارن،، فقط داخل لیست وزنی نمیشن🌸 

خیلیاا همینجوری الان با تاپیک هستن😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
به به عالیهههه👏👏 باریکلا کدبانوخوشحال میشم دستورپختشوبگی خوشگلم😘😋😋

ممنونم

چشم عزیزم

۱ لیوان آرد نصف لیوان شکر، یکمی بوئینگ پودر،۱ قاشق گلاب،۱ لیوان آب یا شیر 

همه اینارو قاطی کن که خمیر درسته بشه، قشنگ ورز بدید اگه نیاز بود باز آرد بریزید

بعد بزارید داخل یه کاسه روشم بکشید نیم ساعت بمونه 

بعد بزارید بیرون ی سینی رو آرد پاشی کنید بعد به شکل دلخواه و اندازه دلخواه قالب بزنید و وردنه بکشید 

هم میتونی توی روغن سرخ کنی هم روی ساج 

من روی ساج بدون روغن درست کردم

سوالی بود بپرسید

🤗🤗🤗

2731
هیچی دیگه ترکیبی بزن بره بالا😅 فقط کالریت را حتما حتما تا شب پر کن...

مرسی باشه عزیزم

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
@عروسترکم     عزیزم منم که تازه اومدم وزنمم تو پی وی گفتم بهت همونه ولی با قدرت دارم اد ...

انشالله عزیزم..تو میتونی💪❤

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

امروز سایت قرمز بود 

۶۰درصد. بچه هام 🩸 بودن😂😂😂😂

خدا بخیر کنه عاقبت شوهراتونو با اعصابای داغونه پریودی🥵🥵😂😂😂

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

@شب_بیدارم    

ببخشید دعوام نکن🥺🥺🥺جبران میکنم😅😅😅

وزن اول(شروع رژیم) ۹۳

وزن فعلی ۹۲/۸۰۰

وزن هدف اول ۸۵

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
ممنون گلم خیلی انرژی گرفتم از گروه و شما  مطمئن باش ادامه میدم قوی تر 😙😙😙😙

عزیزمی😍😍😍😍خودت با انگیزه و مصمم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
گلم دیگه عضو‌جدید نمیشه گرفت.. بهشون بگید که امضای استاتر را بخونن ‌‌همراه تاپیک باشن...فرقی با ...

باشه سمیه جون میخواستم مطمئن باشم همینجا کنارتون میمونم ادامه میدم

تاریخ شروع رژیم1402/01/25 وزن شروع80🤗۷۸.۶۵۰🤗
ناراحت نباش عزیزم از سه روز قبل تا سه روز اول پری وزن کاذبه و افزایشوزن طبیعیه بخاطر تجمع مایعات در ...

اره میدونم اینارو ولی کاش وزن نمیکردم برم یه چیزی بخورم امروز هیچی نخوردم تاالان😐😐😐

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید