2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512589 بازدید | 68299 پست
وزن شروع 88 وزن هفته قبل وزن این هفته76.700 وزن هدف 65 سلام دوستای گلم امیدوارم حالتون عالی باشه ...

سلام عزیزم آخی بلا دورباشه من ندیدم پستت ر راجع به تصادفت

الهی شکر که بهتری

نوش جونت انشالله سلامت باشی

شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔

@بامدادخمار    

سلام عزیزم من دفعه قبل وزنم ۷۰.۶۰۰ بود امروز ۷۲.۲۰۰

میدونم کم کاری از طرف خودم بوده، شرمنده جبران میکنم

وزن اولیه: ۷۳.۵۰۰🤦قد: ۱۶۱/  وزن هفته‌ی قبل: ۷۱.۷۰۰/ وزن الان: ۷۱.۳۰۰ /هدف اول:۶۹😊/ هدف دوم:۶۳😁/ هدف آخر57😍 موفقیت را ابتدا در ذهنتان تصور کنید، سپس با چشم تان ببینید و بعد با جسم تان خلق کنید...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همگی💚💚💚💚💚 جیییییییییغ من شوک شدم واااااییی 💃💃💃💃💃💃💃 وزن شروع رژیم 88 وزن هفته ...

آفرین گل دختر

خیلی رفتی جلو ماشالله😍🤩

شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔
داخل تاپیک‌جدید... به همراه وزن اولیه ‌‌اینکه چقدر کاهش داشتی تو این چالش... و یه جمله انگیزشی! ...

چه روزی باید بیایم تو اون تایپیک؟ 

و اینکه اسم تایپیک چیه؟ همن که مثل عربیه؟ 😅

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
2728
خسته مياشي  ميداشتي بشورن ديگه ننه خيلي خوش خوشانشون شده پس😂😂 لااقل خبس ميكردي قبلش

سریع برو تو....داره میریزه!!!!! 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
چه روزی باید بیایم تو اون تایپیک؟  و اینکه اسم تایپیک چیه؟ همن که مثل عربیه؟ 😅

اره ولی فارسیه به قلم‌حدید🙂

. ساعت ۳ امروز باز‌میشه و‌لینکش اینجا گذاشته میشه..

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
وای چقد عالی😍😍😍👏👏👏👏دمت گرم عزیزم 

ممنون  عزیزم

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2740
اره بابا برگ سنا قیصی دمنوش قرص رولاکس و...........

انجیر خشک خیلی خوبه

دمنوش رازیانه خوبه

شیر طبیعی هر شب بخوری عالیه

من مرتب همینارو انجام میدم دفعم خوبه

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
نه قبلا اينطوري نبودم مايعات كم ميخورم سعي كردم زياد بخورم تا بهتر بشم كلا شكمم دير كار ميكنه . باشه ...

فداتشم خانمی.

ولی حتما قرص رو بگیر

ایشالله ک بهتربشی

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
مبارک باشه جیییییییییییغ من چطور به توبرسم؟؟؟؟!!!!

مرسی عزیز دلم میرسی تو درجه یکی💃💃💃💃

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
آفرین گل دختر خیلی رفتی جلو ماشالله😍🤩

خیلی خوبه عزیزم تو هم موفق باشی تاپیک جدید 👏👏👏👏

2706