2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512727 بازدید | 68299 پست

وزن شروع 88

وزن هفته قبل

وزن این هفته76.700

وزن هدف 65

سلام دوستای گلم امیدوارم حالتون عالی باشه

همینطور که اطلاع دارین دوهفته پیش تصادف کردم وحال جسمی وروحی بدی داشتم ونتونستم تورژیم باشم به خاطر همین وبخاطر مهربونیا ودست پخت بی نظیرورسیدگیا مامان گلم که 6ماهی میشد ندیده بودمش ودلم خیلی تنگ شده بودبراشون والان بخاطر شرایطم پیششونم کاهش که هیچ 500گرم افزایش وزن داشتم

ولی الان خداروشکر بهترم واز امروز همراهتون برای رسیدن به هدفمون...

@آینازخانوووووووووم      ‍ 

@دختره_بخندون      

@abremaman      

@تبسم27      

@بامدادخمار     بازم ممنون بابت تمام زحماتتون...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات عزیزمممم

چه باحال🤩🤩🤩🤩

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!

@آسنات99      

سلام آسنات جون.صبحت بخیر.

میگم شما برای دوره جدید سرگروه آبی هستین؟یا قراره تعقیر کنه؟

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
2731
من خوشحالم گلم😘😘😘😘 چشم🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️

پس روبیکا چی شد؟🤔

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
تو چالش دی ماه کسایی که الان سر گروه ندارم اگه ثبت نان کنند سر گروه دار می شن؟

بله عزیزم.

امضای الهه جون را بخونید.

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 ...

@at66   پست رو بخون

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪

این ژله ها کدوم قشنگ تره؟

https://uupload.ir/files/5n33_874140_970.jpg

https://uupload.ir/files/nkh2_ژله-شب-یلدا-33.jpg

خوش خبر باشی ای نسیم شمال

که به ما می‌رسد زمان وصال

#حافظ

دروووووود😍

🌺صبح آخرین یکشنبه پاییز 1399بخیر

🤍روزتون

🌺 پر از موفقیت و

🌺سرشار از خیر و برکت

🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁

پاييز هزار‌ رنگ مي‌رود
و زمستان سپیدرنگ
از راه می‌رسد
و در این ميان شبی است بلند
به بلندای یک فرهنگ
آیینی رنگارنگ بسان پاييز
و درون ‌مایه‌ای پاک و سپید
به رنگ زمستان😍

🎊 یلدا مبارکـــــــ🎊

@بامدادخمار   
@سمیه1396       @فندق_فسقلی       @sanaz718      

@آسنات99        

گروه طلایی🌻تثبیت🌻   وزن شروع۶۵⬅️ ۵۹.۲۰۰ رفتم تثبیت💪🏆🎯 قد۱۶۰   
خوش خبر باشی ای نسیم شمال که به ما می‌رسد زمان وصال #حافظ دروووووود😍 🌺صبح آخرین یکشنبه پ ...

@آلاهیدا    @زیتونپرورده   @sepiiiiiideh    

@دیانا24   @عروسترکم    

گروه طلایی🌻تثبیت🌻   وزن شروع۶۵⬅️ ۵۹.۲۰۰ رفتم تثبیت💪🏆🎯 قد۱۶۰   

سلام صبحتون بخیر یلداتون مبارک  

جاتون خالی عضو چالش مادام العمر کاهش وزن با مدیریت بامدادخمار هستم،،، عضو گروه سبز،،، قد168،،، وزن شروع 63،،، وزن این هفته 61.5،،،هدف 59   اینم بگم که تو چالش پاییزی ده کیلو کم کردم   چربیه سنگ که نیست آب میشه