2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512670 بازدید | 68299 پست

@سمیه1396   سلام عزیزم یلدات مبارک 💋

تواین شلوغی امروزمزاحمت شدم یه سوال کالری فطیرچقدره من گشتم پیدا نمیکنم اندازه یه کف دست خوردم چرب هم نبودمعمولی چقدره کالریش؟ 

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
چجوری زیره رو بخورم عزیزم ؟؟؟ من دمنوش زیر دارچین هرشب میخورم  فک کنم قرص باید بخورم خیلی اذیت ...

من یکم زیره میریزم توی دهنم میخورم

اگر زیره خوردی برو  قرص سی لاکس از داروخونه بگیر

اگر ۳ تا یکجا بخوری شکمتو خیلی زود راه میندازه

ولی بعدش نخوری ک روده هات عادت کنن

بعدم شاید تنبلی روده داری مثل دخترم

من مجبورم هفته ایی یک باز به دخترم ملین بدم

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@shaparakشرقی   @شومیخک   @آلاهیدا   کجایی دختر؟ @بامدادخمار   @san ...

عالیه دختر جان عاااالی ،پرفکت تو بهتریناشی💋💋💋💋💋👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆🎆💖💖🎆🎆🎆💖🎆

این چه عنوانیه الهه؟؟؟ اعرابم گزاشتی قشنگ شکل جملات عربی شده مادام العمرم که هست به قول ساناز ادم ی ...

😒😒🔫 خیلی ام خوبه 

یاد اخرت میوفتیم گناه نمیکنیم 😂😂

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731

سلام به همگی💚💚💚💚💚

جیییییییییغ من شوک شدم واااااییی 💃💃💃💃💃💃💃

وزن شروع رژیم 88

وزن هفته پیش 75500

وزن این هفته 74 

وزن هدف 70

وای خیلی خوشحال شدم😂😂😂😂🙌🙌🙌🙌🙌

@زیتونپرورده     @تبسم27   @صدف_20   @violoonist   @abremaman    

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
چطور بود امروز؟شیر و خرما چه مقدار خوردی؟ اره هی میگن چیزی نمیخوری ادمو تحریک میکنن.اما گوش نکن

دیروز خیلی خوب بود احساس سبکی فوق العاده داشتم 

کلا ۳ لیوان شیر کم چرب با حدود ۱۱ تا خرما که تو طول روز پراکنده خوردم 

امروزم از صبح شیر و خرما و سفیده آپز خوردم الانم ورزش میکنم 

2740
@سمیه1396        عکس پروفایلت  

چرا سیوش‌میکنم‌تکوندار نمیشه 😕

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
آره عشقم یعنی وزن هفته قبل با این هفته فرق نکرده باشه. نمیشه گفت استپ کردم چون ۱۰۰ گرم کمتر شدم ولی ...

پس باید شک بگیری؟

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇

شب یلدای همگیتون مباررررک 🤩🤩🤩🤩😍😍😍

انشاالله امشب همتون انتحاری بزنید😄😄😄 فردا از چاقی بترکید 🤩🤩🤩 گوشت بشه به تنتون هرچی خوردید 🤪🤪۱۰۰کیلو بشید 🤪🤪 زحمات امروز و هدر بدید😁😁 

🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪

تا قبل ساعت سه هیچ خبری نیست یعنی🙁

چرا همینجا هستیم... الانم عضوی...

فقط‌تاپیک‌جدید هم میایی ‌‌خودت را هم‌معرفی‌میکنی‌به سرگروهت... و‌رقیب‌وزنی هم‌پیدا میکنی 💪

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
چرا سیوش‌میکنم‌تکوندار نمیشه 😕

نمیدونم اخه بچه های تثبیت شدن 

بیا بزارم رو پروفایل خودم از مال من سیو کن

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
😛اپلود چجوري ميكنن ياد ندارم

https://uupload.ir/ 

برو‌ داخلش زده انتخاب فایل میزنی روش و عکست را میزاری داخل..

چرا همینجا هستیم... الانم عضوی... فقط‌تاپیک‌جدید هم میایی ‌‌خودت را هم‌معرفی‌میکنی‌به سرگروهت... ...

گذاشتم سیو کن 

2706