2733
2734

هر رفتار خوبی هم که داشته باشه اون رفتارش هنوز جلو چشممه 

با جاریم و مادر شوهرم رفتیم عروسی 

مادر شوهرم مدام اسم جاریم به زبونش بودم همه چیزو تعارفش میکرد

خیلی حس غریبی داشتم

حس میکردم آشناهای رو میز ما دارن راجبم فکر میکنن

که لابد خوب نبودم

خیلی حس بدی تو وجودم بود این رفتارش الان یکماهه از ذهنم بیرون نمیره

با اینکه میدونه من تازه چندماهه وارد خانوادشون شدم

باید توجهات به من بیشتر باشه تا یخم باز شه کنار بیام با فضای خانواده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مال منم به عروس اولشون بیشتر توجه میکنن،تعارف میکنن،بیشتر حرف میزنن،کنار اون میشینن 

خیلیم زبون داره و یه چیز کوچیک بگم میشوره میزارتشون کنار ولی بازم احترام میزارن

از مامان بزرگ من ضایع تر نیست که عکس یکی از نوه هاشو گذاشته طاقچه فقط

حیوونا آفریده های زیبای خدا هستن که همیشه میشه ازشون یاد گرفت میشه باهاشون شاد شد منم یه گربه ملوس دارم اما خب یه بار که تاپیک زدم گفتن تو این سایت تاپیک زدن ازشون ممنوعه بخاطر مغایرت با فرزندآوری😐اولا که تضادی نداره دوما همه قرار نیست زیاد بچه بیارن😑 یه بار تو تلویزیون یه زیرنویس خوندم که تک فرزندها احساس تنهایی و افسردگی و ... دارن لطفا حداقل نگید بخاطر کمبود نیروی کار بچه بیاریم ! یا اگه یک بچه بیاریم متهم بشیم به خودخواهی ! همه اینا رو نوشتم که بگم بچه نعمته ولی برای پدر و مادری که عاشق هم باشن اعصاب فرزندداری رو داشته باشن و در کنارش امکانات مادی نه اینکه توی چهل سالگی مستاجر باشن و هر سال بخوان دلهره داشته باشن که چقدر به اجاره بها اضافه شده.. من وقتی میبینم پسر شش ساله دور میدون اصلی شهرم با یه ترازو میشینه وقتی صدای موتوریای زباله گرد که میان سراغ سطل آشغال نزدیک خونمون میشنوم وقتی ماشین یه معلم پرایده و ماشین یه بلاگر پرادو وقتی مشکلات خودمو میبینم و احتمال میدم برای بچم دو برابر بشه همینا روی تصمیم من برای تعداد فرزندی که بیارم تاثیر میزاره با صد میلیون هم چیزی حل نمیشه .. من نمیگم ما هم استعمارگر بشیم تا اقتصادمون مثل امریکا و اروپا بشه چون ما همین منابع طبیعی خودمون به باد ندیم خیلیه😄.  اما اون بچه رو زن میاره همون زنی که اینجا هر روز داره از مشکلاتش میگه ولی کسی نیست که بهش گوش کنه و وقتی خواست سقط کنه یه نفر پیدا میشه که بگه سقط برای سلامتیش بده ! بنظر من این سیاست به فرزندآوری ضربه بیشتری میزنه تا سگ و گربه😁
مال منم به عروس اولشون بیشتر توجه میکنن،تعارف میکنن،بیشتر حرف میزنن،کنار اون میشینن  خیلیم زبو ...

دقیقا جاریه منم خیلی زبون داره

ولی من خیلی دور از حاشیه ترم

تو بحثاشون دخالتی نمیکنم ، بقول خودشون مرحمم تو خونشون

الان باز بهتر شدن

ولی منی که کینه ای نبودم هنوز تو دلمه اون رفتار

خواهرشوهر من هی عکس با جاریم یا دخترش استوری میکنه،تگ میکنه،تبریک فلان و بیسار ولی برا ما یبارم نکرد ...

برا من عکس همه داداشاشو گذاشته عکس شوهر منو نزاشته😂

البته این که بگوزمم نیست ، تا خودم هستم نیازی به محبت کسی نداره شوهرم

منتها الان رابطم بیش از حد کم کردم درحدی که پیام میدن کجایی که پیدات نیست

و من میخوام چند مدتی دور باشم که مسیر خودمو پیدا کنم

برا من عکس همه داداشاشو گذاشته عکس شوهر منو نزاشته😂 البته این که بگوزمم نیست ، تا خودم هستم نیازی ...

سلام خدا قوت عزیزم .شوهرت با

خانواده اش رفت و امد دارن؟به شما پیام میدن کم پیدایی؟

2706