2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512727 بازدید | 68299 پست
سلام به همگی💚💚💚💚💚 جیییییییییغ من شوک شدم واااااییی 💃💃💃💃💃💃💃 وزن شروع رژیم 88 وزن هفته ...

عااااالی بودی دخترررررررررررررررررر

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣🟣

🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡

🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡🟡

🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠

🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠🟠

🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵

🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵

🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢

🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢🟢

(((بامدادخمار))))

📣📣📣📣📣📣📣توجه کنید همگی 

بچه ها چون قراره تو سایت کسی اول دی تاپیک نزنه و من دنبال حاشیه نیستم و برای دوری از حرف و حدیث و حاشیه ماشیه بنظرم بهتره بجای دوشنبه فردا چالش جدید رو شروع کنیم و بریم تاپیک جدید 

فردا همگی تا ۳ ظهر وزن جدیدتون رو اعلام کنید همینجا به سرگروه طبق روال همیشه بعد ساعت سه من این تاپیک رو قفل میکنم و تاپیک‌جدید رو باز میکنم لینک تاپیک جدید رو هم میزارم اخرین پست اینجا تو امضام هم گذاشتم راحت پیداش میکنید 

فقط هر کی اومد اون تاپیک 🔴حتما بگه تا الان  با تاپیک چند کیلو کاهش داشته مثلا وزن شروع و وزن فعلیتون رو بگید و بگید تا الان چند کیلو با تاپیک کم شدید که برای بچه هایی که تازه شروع  میکنن انگیزه باشه (((یه جمله انگیزشی هم بگید اخرش🔴)

یه نگاهی هم 🔴به توضیحات و قوانین تاپیک جدید بندازید چون کمی تغییر کرده بچه های نارنجی و قرمز هم سرگروهشون از تاپیک جدید تغییر میکنه 

لطفا🔴 هر کی در مورد تاپیک و‌ چالش جدید سوال پرسید جواب بدید و بگید امضای بامداد خمارو بخونه 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام  به همه ی عزیزان شب یلداتون به خیر و خوشی ❤️❤️❤️و میمنت و مبارکی انشالله 😍 😍 😍  ...

سلام گلم.یلدای شما هم مبارک🥳🥳🥳🥳🥳مرسی😍😘

از تاپیک جدید پروفایل تثبیتو برو بردار

2731

سلام به همههههه🎉

یلداتون مبارک آخرین یلدای قرنه شاد باشید😍🎉

🙂سرگروه من وزنم ثابت مونده😑

هفته قبل=67/3

این هفته=67/3

هدف=50

خدایاااااا کی از شر این هفتتتتت خلاص میشم😬😬😬

😐 چه یلدای قشنگی با این وزن دارم من

ولی یقین دارم یه روزی میام و میگم به 50 رسیدم

اون روز قطعا بهترین روز من خواهد بود😐

سرگروه مطمئن نیستم به خاطر دلایل کم نشدن وزن باشه اگه میشه اون چیزایی که گفتید برا استپ در اومدن وزنه رو ببینم اگه یکشنبه ی بعد کم نشدم شروع کنم😬

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
سلام به همههههه🎉 یلداتون مبارک آخرین یلدای قرنه شاد باشید😍🎉 🙂سرگروه من وزنم ثابت مونده😑 هفته ...

@فندق_فسقلی   😔😬

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
پس باید شک بگیری؟

نمیدونم میگم حالا از سرگروهم می پرسم ببینم نیازی هست شک بگیرم یا ۱هفته دیگه صبر کنم اگه کم نکرده بودم شک بگیرم.

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
چرا نمیتونی راحته که  @kiarash_mami    

اره من کلا راحتم😆😆😆

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
عااااالی بودی دخترررررررررررررررررر

مرسی عزیزم 

تو چ کردی💚💚

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
@عروسترکم     مینای گلم چون فصل شکفتنت نیست نمیای؟ باید فصل به فصل اسمتو عوض میکردی ا ...

سه بیا تاپیک جدید و بنویس تا الان جند کیلو با تاپیک کم کردی خیشگلم

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
@kiarash_mami     درست شد بالاخره.  سلااااااااااام زیبای نازم چطوری عشقم خوبی ؟ ا ...

سلام عزیزدلم خوش اومدی😍😍😍💕💕💕بابا کجا بودی تاحالا؟خیلی دل نگرانت بودیم مهربونم چ خبرا؟پدرت بهتره انءشالله؟ 

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

سلام بر همگی عزیزان

من این هفته باز تغییری نداشتم

دیگه شوهری گفت تو مشکل گوارش داری چون اصلا شکمم کار نمیکنه

خودم به کم کاری تیرویید مشکوکم

حالا قراره فردا مرخصی بگیره ببرتم دکتر گوارش و آزمایش بدم ببینم چه مرگم شده که یکماهه بین 74ونیم تا 73ونیم میرم پایین و میام بالا با اینکه واقعا این هفته حداقل روزانه 500 کالری سوزوندم

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
گزارش#   صبحونه:چای،یک بیسکوییت ساده+سویق جو ناهار:کاهو،۱خیار،۱گوجه،۱،تخم مرغ آبپز شا ...

وای چقد عالی😍😍😍👏👏👏👏دمت گرم عزیزم 

گروه نارنجی...وزن شروع ۸۲ قد ۱۶۷ وزن هدف اول ۷۷ وزن هدف دوم ۷۲ وزن هدف سوم ۶۷ و هدف آخر ۶۵😍😍😍💪💪💪وزن هفته اول۸۰.۶۰۰>۸۰.۱۰۰>

@sanaz718      

@فندق_فسقلی      

@زیتونپرورده      

@دیانا24    

@sepiiiiiideh      ای خدا بگم چیکارت کنه سپیده با این اسم گذاشتنت...چوشمانم دراومد که هربار i هاتو بشمارم 😂😂😂😂

سلام خوشگل نازگلا

خوبین؟

دیشب بالاخره مهمونی یلدامو با موفقیت و حفظ فاصله ی اجتماعی گذروندم

بدترین پیامد حفظ فاصله این بود که نذاشتم ظرفارو بشورن 

امروز رفتم بذارم ظرفشویی دیدم همچی خشک شدن و برنج و ژله بهشون چسبیده که خودم بشورم کم دردسر تره

خلاصه سرتونو درد نیارم

امروز مرخصی گرفتم تا الآن داشتم ظرف میشستم

کلا ۱۱ نفر بودیم ولی کل لیوانا و کاسه ها و پیشدستیام کثیف شد

ظرف شام زیاد نبود ظرف یلدا تمومی نداشت 

خب دیگه این از گزارش نبودنم

یه کم غش میکنم بعد میام تاپیک

بای بای

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉