2733
2739
چه شکلیع؟چهرش توصیف کن؟

اندام فوق العاده ،چهرش اونقدر خوشگله که منی که دخترم وقتی نگاش میکنم از دیدنش سیر نمیشم لب های قلوه ای خوشگل پوستش گندمی مایل به سفید ،بینی اش هم یه قوز ریزی داره ولی خیلی به چهره اش میاد چون صورتش پُره ،فرم چشماش هاش هم خیلی قشنگه کلا ترکیب چهره اش خیلی به دلم نشسته همیشه هم آرایش صورتی داره و بوی شامپو میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی بلاگر لایف استایل تو اینستا رو فالو دارم

بختیاریه ، خیییییلییییی نازه 

ی نمه هم عمل زیبایی انجام داده ولی واقعا زیباست

هیکل ساعت شنی 

چشمای درشت و کشیده 

موهاش بور پوستش عین برف سفیده 

خیلی جذابه🫀

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔
2731
2740

تو موج های آبی😂😂

لامصب خیلی قشنگ بود

لطفا یک صلوات برای ظهور امام زمان بفرستید ، اومدم اینجا حالم خوب بشه اگه فرد مریضی هستید تو تایپیکم نظر ندید و پستمو ریپ نکنید که گزارش میخورید ، آهای کاربری که احساسات بقیه برات مهم نیست و تایپیک دروغ و چرت میزنی حواست هست حق الناس زمان های تلف شده ما به گردنته ؟
چه شکلی بود؟ چرا ما دخترا انقد هیز تر از پسراییممممم؟؟؟

نه واقعا اصلا به چشم بد نگاه نکردماا😂

موهاش بلوند ، جوری بود که قشنگ بهش میومد

پوستش صاف و بدون کوچکترین لکی

سفید

یک مایو سیاه مجلسی هم پوشیده بود اصن تک

اگه داداش داشتم میگرفتمش😂

لطفا یک صلوات برای ظهور امام زمان بفرستید ، اومدم اینجا حالم خوب بشه اگه فرد مریضی هستید تو تایپیکم نظر ندید و پستمو ریپ نکنید که گزارش میخورید ، آهای کاربری که احساسات بقیه برات مهم نیست و تایپیک دروغ و چرت میزنی حواست هست حق الناس زمان های تلف شده ما به گردنته ؟
2706