2733
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281226 بازدید | 36895 پست
@pari95   سلام سرگروه جديد منم زير گروهتونم  با وزن ٨٥.٥٠٠ وزن ايده الم ٦٩ گزارش امرو ...

سلام گلم بسیار عالی 👏👏👏👏💛💛💛💛💛

چالش چای سبز صفحه ۸۹۱ 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@mvt1998   حذف شد ❌❌ @aataanaaz حذف شد❌❌ @سینوس حذف شد❌❌ @alahe4676    حذف شد ...

پری جون مرسی از این همه ک تایپ کردی🥰🥰🥰

عزیزمی مرسی

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
گزارشای خاص رو خوب اومدی😅😅

بله جونم هر کس دلش بخاد زود ب زود گروهش عوض شه باید گزارشاش خاص باشه ....مث من دو لیوان دو لیوان اوتمیل بخوره😂😂😂😂😂😂

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
2742
مینا جون سرگروه قرمز باش نارنجی رو میگم منتظرم سرگروهشون جواب بده 

متوجه نشدم عشقم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
عالیه عزیزم افرین

سلام عزیزم من امروز یادم نبود باید فست باشم نزدیک 1000کالری  شدتا الان😢....خراب کردم امروز گزارش نمیدم عزیزم درجریان باشی

خدایا خودت هستی🤲 دخترم آسمانی شد😔..اگه تونستی یک صلوات بفرست 🌹
پری جون مرسی از این همه ک تایپ کردی🥰🥰🥰 عزیزمی مرسی

قربونت برم گلم 😙😙😙

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
گل گل خانووووم کجای کاری  سر گروهت @عروسترکم    هست  سرگروه قرمز بوده مینا ج ...

عشقی

2738
سلام عزیزم خوبی،کجا بودی این چند وقت ،دلمون برات تنگ شد مینا جون💖 گزارش#   @عروسترکم ...

سلام عزیز دلم منم همینطور🥰ورزش هنوز نمیتونی؟

نوش جونت عالیه

@pari95  

گزارش#  

کالری مصرفی ۵۸۰

کالری مجاز ۵۰۰

ورزش چالش روسی ۳ ست ۱۵ تایی حلقه ۱۰ دقیقه شنا دیواری ۳۰ تا

چالش گلاب چالش ۸۶ روزه💛

صبحانه یک لیوان شیر 

ناهار سینه مرغ کبابی ویک کف دست نان بربری

شام ماست کدو 

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
@pari95   گزارش#   کالری مصرفی ۵۸۰ کالری مجاز ۵۰۰ ورزش چالش روسی ۳ ست ۱۵ تایی حلقه ...

👌👌👌👌👌

خوبه گلم روزای فست کم کالری و سیر کننده بخور 

شیر بالاست کالریش واسه فست 

چالش چای سبز صفحه ۸۹۱

💛💛💛

2706