2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281844 بازدید | 36895 پست
نمیدونم گلم چند روزه اصلا نیومده نه سرگروهم نزاشته اصلا این چند روز که نیست دلسرد شدم گفتم بیام گروه ...

گلم نمیشه برگردی بنفش ولی تا سرگروهت بیاد اگه دوس داشتی منم تگ کن تو گزارشت❤❤

مرسی پری جوونم...البته منم عذرخواهی میکنم ک ب خاطر مشکلم یهویی رفتم فقط کاش لیست کامل میدادی بهم و ...

عزیزم لیست  کامل هست 

بقیه حذف شدن  

حذفی هارو هم بدمت؟

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@سمیه1396     سلام سرگروه باربی🥰 ۴۹روز تا هدف  صبحانه نسکافه و سه عدد خرما(121) ...

سلام گلم🌸

عالیه👌👌👌

اون یه ذره کالاریت را هم تا شب پر کن

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
 سمیه جان میخوام امروز ماکارانی بخورم موادشو جدا قبل از پخت حساب کنم؟ بنظرم راحت تره ، البته. ف ...

اره گلم جدا جدا هم دقیقتره و هم راحت تر

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
سلام عزیزم قربونت  اول مهر تا یکهفته بیان عضو میشن همینجا پیام بدن قدمشون هم روی چشممون 🌸

مرسی الهه جان

خدا خیر و برکت به مال و جانتون بده ، بوووس به روی ماهتون

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
خوب من حساب کردم برات این کالریت برای وزن ۷۱/۶۵۰ بوده باید از این وزن ۵ تا کمتر بشی تا بتونی ۱۰۰ تا ...

اوه سميه همين الان يهويي يه گندي زدم

يه تاپيك گفته زن قده ١٣٠ و مرد ١٣٥ واسه چه سني مناسبه فرض كنيد اين دوتا به بلندا بگن نردبون ديلاق

منم ازونجايي كه خودم ١٧٠ ام گفتم اينا از پروييشونه زد يعني مامان بابام پروعن؟؟😂😂😂😂😂😂

🥀🌈

بامدادجون من گروه زرد بودم الان گروهم شده نارنجی نه نازلی جون هست نه شیرین آردا من چکاره بیدم الان

به کی گزارش بدم پروفایل عوض کنم یا نه؟

@بامدادخمار    

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
مرسی پری جوونم...البته منم عذرخواهی میکنم ک ب خاطر مشکلم یهویی رفتم فقط کاش لیست کامل میدادی بهم و ...

@mvt1998   حذف شد ❌❌

@aataanaaz حذف شد❌❌

@سینوس حذف شد❌❌

@alahe4676    حذف شد ❌ ❌

@banooooogol  حذف شد ❌ ❌

@sanabalam   حذف شد ❌ ❌

@zahra_s  حذف شد ❌ ❌

@helma2121  حذف شد❌❌

@نارگلینا          انصراف داد🖐  

@زی_زی_گولوو    انصراف داد🖐

@پریجون 👈 به گروه بنفش صعود کرد🎉🎉

@pargol1991 به گروه بنفش صعود کرد🎉🎉

@فریماهی به گروه بنفش صعود کرد🎉🎉

@mahdis7393  به گروه نارنجی صعود کرد🎉🎉

👇👇👇👇👇👇👇👇👇  از اینجا به پایین باید گزارش بدن که تو پست قبلن فرستاده بودم برات 

@tarmeeee1393 

@900narges نرگس یکشنبه ها میومد ک یه اخطار داره❌

@resolute    👉 بیتا فقط یکشنبه ها و دهم هرماه میاد برای وزن و سایز گزارش نمیده  دوتا اخطار وزن داره❌❌

@tradescantia   👉 فاطمه 

@paytakht

@شب_بیدارم     👉 دقیق و منظم همیشه گزارشاشو روز قبل میزاره

@بامدادخمار      به قانون نکشید  🤣🤣🤣🤣

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
@مامان_الیساهستم2     سلام عزیزدلم😘 ۵۰روزتاجذابیت#   گزارش#   🔮🎋🔮🎋 ...

سلام جانم

کیییف میکنم برای صبحونه ها و شامت👌👌👌.

برنامه غذاییت خیلی عالین ماشالا. میوه.سبزیحات.کربو.فیبر.مروتوئین.قندطبیعی.ویتامین.همه چیییییی تو برنامت هست. و این فوق العادس.👍👍👍👍👍.

دمت گرررررم 

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست

سلام‌عزیزان‌

شرمنده‌برای‌رژیم‌شوک‌بایدچه‌مواردی‌رورعایت‌کنم

چون‌وزنم‌‌ثابت‌شده‌ممنون‌عزیزان

وزن‌اولیه‌۵۸‌😁قد‌❤۱۶۵وزن‌هدفم۵۰‌‌‌‌خواستن‌توانستن‌است‌بااراده‌قوی‌به‌ارزوهامون‌میرسیم‌بای‌خودمون‌رودوست‌داشته‌باشیم‌وهمیشه‌عاشق‌باشیم

شرمنده‌

خواننده‌خاموشم‌

وزنم‌اصلا‌تغییر‌نمیکنه‌

ممنونم

وزن‌اولیه‌۵۸‌😁قد‌❤۱۶۵وزن‌هدفم۵۰‌‌‌‌خواستن‌توانستن‌است‌بااراده‌قوی‌به‌ارزوهامون‌میرسیم‌بای‌خودمون‌رودوست‌داشته‌باشیم‌وهمیشه‌عاشق‌باشیم
2706