2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281545 بازدید | 36895 پست
چه تجربه هایی دارین قشنگ دارم ایرادامو میفهمم  😐🤗

جدی میگی 😃 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
گزارش#   @هستی،بانو   (دوشنبه) صبحانه:خرما۱عدد،نان دوکف دست,چای سبز،پنیر۲۰ گرم(۲۲۸) ن ...

سلام عزیز دلم 

هم ناهار هم شام آش قشنگم😄😄قربونت بشم با نونم خوردیش تو ناهار😊

عزیز دلم سعی کن دوتا کربو رو حدالامکان کمتر باهم مصرف کنی 

نوش جونت باشه دلمو اب انداختی خیلی وقته اش نخوردم 

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@pari95     آخ آخ ،پری الان یادم اومد گزارش دیشب و ندادم . دیشب دختر خالم فرشاشو اورد خو ...

گل گل خانووووم کجای کاری  سر گروهت @عروسترکم    هست 

سرگروه قرمز بوده مینا جون که برگشته گلم😙😙😙

به ایشون بده گزارشاتو 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
ممنون باشه عزیزم ...باشه نونم لواش میخورم دیگه کالریشم کمتره واقعا امروزم فستم سعی میکنم اصلا نون پ ...

خوب کاری میکنی منم حواسم نبود امروز فست هست دیگه ناهار و شام حواسم هست کمتر ببندم سحر جان سعی کن تا ۵۰۰ ببندی 🙈

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2731
@هستی،بانو     سلام عایا درست تگ کردم گویا شما سرگروهه نارنجی هستی عزیزم من زیرگروهتونم ...

سلام عزیزم درست درست اومدی😍منتظرمـــــــــــــــــ عشقــــم😎😎😎😎😍😍😍😍😍😍😍

@هستی،بانو   گزارش#   سلام هستی جون، سرگروه جدید   گزارش فست: صبحانه: پنیر 40 ...

سلام قشنگم 

عالی عزیزم 

گزارشتو دوســــــت داشتم😍😍😍

عزیزم خوبه اگه گشنه نمیشی  اما بهتر فست هاتو مواد غذایی کم کالری و سیر کننده بخوری .صفحه ۸۹۱ چ ...

سیر میشم عزیزم یعنی تلاشمو میکنم که سیر بشم😁

مررسی عشقم که انقد پیگیری من اصلا چالش چای سبزو نمیدونستم نازلی نگفته بود😘😘😘

سلام عزیزم  یعنی زیر من باشی؟یا کلا فقط وزن ؟ عزیــــــــز دلم

زیر من 😶😶😶

من فقط یک شنبه ها به شیرین وزن میدادم چون گفت گزارش سر گروه ها واجب نیست ایشالا دو کیلو دیگه  کم کنم دیگه میرم گروه آبی 

سلام‌گلم.. چقدر بیسکویت خوردی تو‌ناهارت🥴 چای سبز پیدا کردی؟ چه طعمی؟

سميه ديشب بعد شام رفتيم خونه مادرشوهرم 

تولد برادر شوهرم بود خواهر شوهرم گفت ميخوايم سورپرايزش كنيم شماهم بيايد 

بعد منه بيشور كيك خوردم شير موز خوردم پفك خوردم😭😭😭😭😭😭😭😭

كالريم شد ٢١٠٠ امروز فست بگيرم ورزشم ميخوام كنم ٤٨٠ تا ميسوزونم 

فردا هم كم بخورم جبران ميشه؟

از صبح عين افسرده ها شدم

🥀🌈

@مامان_الیساهستم2    سلام سهیلا جون روزت بخیر😘

صبحانه:موز.۱۱۲ کالری
نهار:ماهی.۱۹۰ کالری
شام:شیر خرما.۲۱۰ کالری
میان وعده:چای سبز.گوجه.کالری وجه رو حساب نکنم اگع میشه😑
کالری مصرفی:۵۱۲
۹ لیوان آب ۴۹ روز تا هدف
ورزش:چالش شکم.پلانک.چالش چوب.شنا دیواری.چرخش روسی.طناب.حلقه
الان داشتم پیامارو میخوندم دیدم الهه گفته خواستم به گروه های آبی و سبز پیشنهاد بدم ۱۰۰ تا از کالریشون کم کنن ده روز یه بار آزاد باشن انگار.یه فکرای شیطانی ب فکرم زد...🤑👹😈😂

خدایا شکرت 🌸
سیر میشم عزیزم یعنی تلاشمو میکنم که سیر بشم😁 مررسی عشقم که انقد پیگیری من اصلا چالش چای سبزو نمیدو ...

خوبه پس گلم 👏👏👏👌👌👌👌

خواهش میکنم عزیز دلم 😗😗😗

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
قربونت عزیزم لطف داری  نه ببین فرق داره اینکه برای شما سوال پیش بیاد هیچ اشکالی نداره منم از س ...

میدونم عشقولم کاملا حق میدمت💋💋💋😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙

@هستی،بانو    

عشقولم 4 قاشق غذاخوری ماش پخته چقد کالریشه من مانکن دارم لیوانی زده....بچه های دیگه هم هر کی میدونه راهنمایی لطفااااااا......سپاسگذارم😘😘😘

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙