2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281558 بازدید | 36895 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس اینم نمیارزه بخوریم

مجاز هر نونی ۴۰ گرم هست حالا هر نونی که دوست داری بخور ولی بیشتر ۴۰ گرم نشه گلم اینجوری زودتر نتیجه میگیری 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

@sepiiiiiideh   سلام عزیزم گزارش دیروزم دیگه تنبلیم میاد همشوبنویسم

مجاز۱۴۲۰

مصرفی۱۴۸۵

چالشا رعایت شد

ورزشم تا دلت بخواد تمام بدنم کوفته شده😇

گروه قرمزشروع از1 دی باتاپیک بامدادخمار وزن شروع90 هدف60.    89.300»»»
2731
باشه اره فستا رو زیر ۵۰۰ میبندم دیروز جبران روز قبلش بود مجبور شدم شام یه کف دست نون بخورم برا امروز ...

ممنون عزیزم 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
@zizigoli     ایدا گلی با اجازت از فردا با روش جدید که الهه جون گفتن شروع کنم پس کالری م ...

عالیه عزیزم فقط حواست باشه که به یک روز قبل وزن کشی نباشه ترجیحا یه روز خاص بزار که فراموشت نشه 

عالیه عزیزم فقط حواست باشه که به یک روز قبل وزن کشی نباشه ترجیحا یه روز خاص بزار که فراموشت نشه  ...

باشه مرسی ..اره سعی میکنم یا بندازم دوشنبه یا چهار شنب ها اون روزم تو گزارش میزنم برات 

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           

@بامدادخمار    

سلام الهه جون من کاهشم کلا از اول که شروع کردم کم بود بعدم که کرونا گرفتم و تا رو به راه بشم فست نگرفتم ولی کالریم رو منهای دویست کردم و ورزش هم دارم ولی چون فست نگرفتم عملا انگار تثبیتم صد گرم دویست گرم کم میکنم حالا بخوام این روش رو بگیرم اینجوری میشه درسته 

الان ۵۸کیلوام 

۵۸*۲۰منهای صد میشه ۱۰۶۰تا با دو تا فست ۵۰۰تایی حالا اگه مدل جدید بخوام بگیرم ۱۰۶۰رو باید منهای ۳۰۰کنم میشه ۷۶۰یعنی هرروز ۷۶۰تا بخورم با دو تا فست ۵۰۰تایی؟

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 بچه ها یه مدل رژیم کالری شماری هست که فقط گروه آبی و سبز که اضافه وزنشون کمه بگیرن ...

سلام الهه جون ،

من الان ۳هفته تو ۹۲یا۹۳موندم پایینتر نمیره،

چیکار کنم،

دارم انگیزم و از دست میدم الان یه ماه هیچ تتغیری نکردم،

میشه ته رژیمی یا چیزی بدین تا ۸۰وخوردی بشم زودتر این ۹۰و رد کنم

💖💖💖💖💖

💕💞

@pari95   سلام سرگروه جديد منم زير گروهتونم 

با وزن ٨٥.٥٠٠

وزن ايده الم ٦٩

گزارش امروزم 

ص يه ليوان شر

ن چند تا تيكه گوشت

ميان وعده شير هندوانه

ش سالاد كاهو و ليمو ترش

ورزش ١.٥ هواري و قدرتي

حالش چوب 

اب ١٠ ليوان

چالش زيبايي

كل كالري ٤٩٠

💜💜💜🌻🌞                             خداياااااا تو دليم رو به تو ميسپارم🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼    عشقم دخترااااام🤰👧                            اميد وارم هر كي ميخواد مادر بشه خدا دامنش رو سبز كنه 

سلام عزیزم خوبی،کجا بودی این چند وقت ،دلمون برات تنگ شد مینا جون💖

گزارش#  

@عروسترکم    

صبخانه:نان سنگک+عسل+چای

ناهار:قرمه سبزی+کدو سبزسرخ شده

شام :میرزا قاسمی+سبزی

میان وعدها:انجیل۲+شلیل۲+هندوانه+گلابی۱

مجاز۱۷۰۰

مصرفی۱۵۰۸

آب✅

💕💞