2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805609 بازدید | 290067 پست

@سمیه1396  

سلام عزیزم🌸

صبحانه 👈 نان خشک 20 گرم + پنیر 19 گرم + گردو 1 عدد + یک ناخونک خییلی کم به پتزا زدم 5 گرم

میانوعده 👈 هلو 2 تا کوچیک + توت فرنگی دو تا متوسط + کیم میوه ای یخی یکدونه

ناهار ( همش کربو😐) 👈 ماکارونی حدود 100 گرم + پیتزا 60 گرم + دو عدد سیب زمینی سرخ ‌شده(فقط همینا بود سر سفره وگرنه یک چیز دیگه میخوردم)

میانوعده 👈 هندوانه 260 گرم‌ + طالبی 218 گرم

شام 👈 جوجه کباب 20 گرم

کالری مصرفی 👈 900 تا

ورزش ها 👈 امروز بالاخره بعد از سالها تونستم با ترسم بجنگم و برم بیرون تنها یپاده روی💪 20 دقیقه پیاده‌روی تند بدون وقفه + فرمدهی کپل پیشرفته + 100 طناب + 100 ساق پا + 100 شنا روی دیوار

سمیه فردا من نمیتونم گزارش بدم چون داریم بیرون بیرون شهر از الان دیگه تا فردا شب کلا خونه نیستم و اینترنت همراه هم ندارم

ولی آخر شب اگه خوابم نبرد سریع یک گزارش خلاصه میدم بهت🙃

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت برممم ممنون🤩😚😚🥰🥰🥰 گزارشای نابتم خوندم و کلی کیف کردم🤩🤩 زهرا جونم دیروز و امروز وارد ...

فدات 

منتظرم 

من پری قراره بیاد بی اعصابم شدیددد🤕🤕و گرسنه 😤😤

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2731

صبحانه تخم مرغ ۷۰

ناهار خورشت قیمه نان و سالاد ۵۳۰

میان وعده زردآلو ۱۳۰

شام برنج و خورشت فسنجان۳۷۰

جمع کل ۱۰۹۰

مجاز ۱۰۶۰

ورزش امروز نداشتم

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
@pari95     سلاممم شبت بخیر پریناز جون .امروز خطاکردم بستنی خوردم گرمازده بودم جات خالی. ...

سلام گلم شب بخیر💜💜

عزیزم وقتایی ک مغزیجات پسته گردو میخوری 

تخمه رو بزار واسه یه روز دیگه و هوسونه بخور  

یا مثلا پلو با نون توی یه روز مصرف نکنی بهتر 

برای کاهش بهتر  😍😊

باشه مشکلی نداره گزارشتو اگر نتونستی تا اخر شب بزاری فرداش بزار که تیک بزنم برات 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
[QUOTE=138645380]سلام گلم شیطون گولت زده😀 قبل از خوردن اول وارد کن  فردا بیشتر بسوزون عیب ندار ...

سلام عزیز دلم 💜💜💜

هوس کردی عیب نداره اما فردا قول بده امروزو جبران کنیو بسوزونی 😍😍

هله هوله این ماهتو زدم پا حسابت 😅😃😃

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2738
گزارشی# @pari95     سلام پریناز جون ص:نیمرو+۳کف لواش+چای و خرما۲۰۷ ن:۲کف لواش+کوفته+س ...

سلام گلم 💜💜💜

عیب نداره فردا بیشتر بسوزون 💪💪

@donyay_kochak    

#گزارش

یه لیوان آب ولرم ناشتا

صبحانه:شیر یه لیوان +یه قاشق عسل=۱۷۷ کالری

ناهار:لوبیا چیتی+۲۰گرم نان لواش=۲۰۷ کالری

شام:کتلت+۱/۵کف نان لواش=۲۷۹ کالری

میان وعده:خیار یک عدد+شیر یه لیوان+۷ عدد بادام +دو عدد گردو+خرما ۶ عدد=۳۵۰ کالری

چالش آب ۸ لیوان

کالری مصرفی:۱۰۰۰

مابقیشم شیر ومیوه میخورم

کالری مجاز:۱۲۸۰

چالش دراز نشست

چالش حذف قند مصنوعی

ورزش ۴۵ دقیقه حرکات شکم و پهلو با دمبل و چوب و حلقه ۱۰ مین

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪
@donyay_kochak     #گزارش یه لیوان آب ولرم ناشتا صبحانه:شیر یه لیوان +یه قاشق عسل=۱۷۷ ...

مثل همیشه عالی بودی با اراده من 😍😍😍😍

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
گزارش#   @donyay_kochak     صبحانه شیر120گرم+خرما15گرم+گردو6گرم ناهار 250گرم ...

عالیه میبینم که دوباره پر قدرت شروع کردی و حریف شوهر جان شدی 😂

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
مرسی عشقم.ولی همش استرس دارم کم نکنم نمیدونم چرا😢

نه استرس چرا وقتی عالی پیش میری

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2706