2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806099 بازدید | 290067 پست
الههههی. لبش پاره شد؟منم دخترداییم کوچیکه بازی میکرد با صورت خورد رو میز عسلی.لبش پاره شد.بخیه زدن.ج ...

نه قربونت برم پاره نشد. بازم خداروشکر. 

سوراخ شد🥺

وای چقد بد تازه دختر 😭😭

عشقم حواسم به غذام خیلی هس.اصلا این چند روز زیاده روی نکردم 

فقط ورزش نداشتم اما کلی تحرک و کار سنگین داشتم و کلی بی خوابی 😭😭

سهیلا جونم من از فردا شب محکم و منظم گزارش میدم انشاالله.

دیروز و امروز وارد نکردم دریافتیامو😞😞

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

@سمیه1396    

سلاااااام

صبحانه:20 گرم نان جو+نصف قوطی پنیر+1 گردو=187

م و:1 لیوان شیر+2خرما=153

ناهار:6ق غ برنج+2 ق غ قورمه سبزی+6 ق سالاد شیرازی=288

م و:100 گرم هندوانه+3 زردآلو+2هلو=212

شام:5ق غ خوراک قارچ=225

16 لیوان آب،چالش درازنشست،چالش حذف قند

نیم ساعت حلقه،36 دقیقه قدرتی،چالش بازو و باسن،شنا دیواری،پروانه،طناب

رفتم شلوار سایز 36 خریدم یه ذره برام تنگ بود ولی باتلاش پوشیدم ادامه میدم تا راحت تر بپوشم.

امروز همه گفتن چقدر لاغر شدی خوش به حالت منم به شوخی گفتم کور شود هر آنکه نتواند دید بعد رمز لاغری را بهشون گفتم😂😂😂

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستای خوبم ممنون از دعاهای قشنگتون واقعا نمیدونم چه طور تشکر کنم جواب تست کرونای ما منفی شده و مشکلی نیست

انشالله همتون سلامت و تندرست باشید

بچه ها اون خانومی که سر بچه اش شکسته بود حال بچه اش چه طوره دلم پیش اون بچه است

2731

@هستی،بانو  

عزیزم من یکم دیر تر گزارش میدم💋

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

@هستی،بانو  

سلام سرگروه. از دیروز نبودی

خوبی؟ 

اقا این داداشمینا وقتی میان من اصلا نمیفهمم چی خوردم چی نخوردم ورزش کردم نکردم

گزارشام درهم برهم میشه

این 1 هفته داغون بودم

فقط امیدوارم این هفته وزن اضافه نکرده باشم

فردا داداشمینا برمیگردن خونشون

از شنبه بتونمبه روال قبلم برگردم

امروز گزارش ندم سنگین ترم

از اونورم با شوهرم بحثم شده دلم داره میترکه حوصله نوشتن ندارم

تو دیگ رفتن، همانااا و شکم دراوردن هماناااا🤰

😔😔

اما نیاز داشتم به یک تو دیگ رفتن حسابی😜

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160

@هستی،بانو    

گزارش#  

ص:نان و پنیر و گردو و رطب و توت خشک و چای و شکلات تلخ ۴۰۰ 

ناهار:مرغ و سالاد و دوغ ۳۵۲

م و:بادام و توت خشک و موز و زردالو و گوجه سبز ۳۸۰

شام:سوپ جو ۲۴۸

مجاز و مصرفی‌۱۵۶۰ 

چالش حذف قند 

چالش شکم

بیست مین حلقه

انگیزه# برم خرید فارغ از دغدغه ی سایز داشتن

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
فدوکت بشم😚😚 از امروز تا پنج شنبه هفته بعد یه چالش انتخاب کن برو  بعد بیا ببینم چقدرشکمت رفت ...

💪💪امیدوارم💓

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
عزیزم خداراشکر  ک یکمیش حل شده خورد خورد میچینی نگران نباش عجله هم نکن  منزل نو مبارک♥️♥️ ...

قربونت برممم ممنون🤩😚😚🥰🥰🥰

گزارشای نابتم خوندم و کلی کیف کردم🤩🤩

زهرا جونم دیروز و امروز وارد نکردم دریافتیامو

انشاالله از فردا منظم گزارش میدم

ببخشید😚😚

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
منم یه بار وسط جاده زدم ترمز پیاده شدم گفتم مرده شور خودتو با ماشینتو ببرن  ولی بعدش دوباره شرو ...

الان موفق شدی ؟ 

مسیر یابیت خوبه؟ 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
بو نداده یعنی خام دیگه؟  راستی من چون تو سیکل درمان هستم  ویتامینام فعلا شامل متفورمین ...

بادام درختی بو نداده برایی تقویت فولیکول عالیه بخر روزی ۱۰ تا بخور خرمای خشک گردو کنجد میوه وسبزی تازه گوشت کمچرب و مرع و ماهی به شوهرتم اینهارو بده انشالله سیکلت موفقیت امیز باشه

اصلا سرخ کردنی و شکر مصنوعی نخورید روی کیفیت تخمک و اسپرم اثر بد داره

2706