2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806097 بازدید | 290067 پست
همچنین 😍

فدات شم گلم خوش بگذره بهت 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
خانوما من ی مدت کاربریم لغو شده بود میتونم دوباره عضو گروه بشم؟؟🙏

زیر گروه کی بودم گلم 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زیر گروه کی بودم گلم 

زیر گروه زیبا بودم 🌹

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
2731
زیر گروه زیبا بودم 🌹

زیبا نیس اطلاع نداده بودی بهش درسته ؟؟؟ کاربریت تعلیق شده بود ؟

قربونت برممم 😍😙

خدانکنه عزیز دلم 😍🥰

ای لعنت بر شیطون😁. نوش جونت. کالری ک حساب شده با سیب زمینیشه. بخور خب چندتا. ک بعداز ی مدت حریص نش ...

گزارش#  @مامان_الیساهستم
🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻

صبحانه: ۱/۵ کف دست نان+ ۶ قاشق املت= ۲۷۴ کالری

نهار: خوراک بروکلی (پیاز و سیب زمینی و گوجه و بروکلی و ۱ قاشق روغن زیتون)+ ۳کف دست نان+ سالاد= (اصلا اندازه گیری نکردم مواد رو ذهنی زدم، ۴۶۳ کالری احتمالا)

م.و: ۱ لیوان شیر= ۱۵۶

شام: موز و خربزه= ۱۵۵ کالری
🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔻🔺🔻🔺🔻🔺

کالری مجاز ۱۰۵۰
کالری مصرفی  ۱۰۴۸

🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻

چالش قند ✔

۱۵ دقیقه حلقه ✔

چالش دراز و نشست ✔

قرص آهن ✔

آب ۶ لیوان✔

🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻

خودتو_دوست_داشته_باش#   من قوی هستم 💪💪💪

چالش_انگیزه#    چندتا لباس دارم که یکم برام تنگ شدن 🤣

گروه آبی💙وزن شروع ۵۷/۵۰۰💙وزن هدف ۵۰💙قد ۱۵۵💙💙شروع رژیم ۹۹/۲/۲۸💙💙 وزن فعلی ۵۵/۳۰۰

این هفته همش بیخودی خستم و تنم درد میکنه، اصلا حال ندارم ورزش کنم 😣

هفته پیش که از ورزشم راضی بودم ۴۰۰ گرم کم کردم، نکنه این هفته اضاف کنم؟! 😥

گروه آبی💙وزن شروع ۵۷/۵۰۰💙وزن هدف ۵۰💙قد ۱۵۵💙💙شروع رژیم ۹۹/۲/۲۸💙💙 وزن فعلی ۵۵/۳۰۰

صبحانه پنج تاخرما

نهاردوکفگیر برنج ودوتبکه سینه بوقلمونو یه نصف لیوانم ازآبش

شام دوتیکه نان ویه قاشق ماست ویه قاشق هم شیره انگور

میان وعده هم یه لیوان توت فرنگی+چهارقاچ هندوانه +چای+یه مشت تخمه آفتاب گردان وژاپنی+کمی هم سویا آجیل

۱۳۰۰ تاخوردم 

میگما حالاکه وزنم اومده ۷۳ بایدکالری مصرفیمم دوباره حساب کنم؟؟

@مهدیه24    

#گزارش

صبحانه نان بربری پنیر

نهار استامبولی ۷قاشق ماست۳ قاشق سس فلفل

شام نان لواش۳کف دست نیمرو۳قاشق

ورزش پیاده روی بازو

@سمیه1396

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
زیبا نیس اطلاع نداده بودی بهش درسته ؟؟؟ کاربریت تعلیق شده بود ؟

اره عزیزم نتونستم اطلاع بدم کاربریمم کلا نمیدونم چرا تعلیق کردن صب اومدم سر بزنم سایت دیدم تعلیق شدم امکانش هست دوباره برگردم؟؟:(

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
اوناا حسودای پلاستیکیی هستن.. اصلااا به حرفشون گوش‌نکن.. اونا از خداشونم  هستن که مث‌تو‌باش ...

دقیقاااااا 😅😅😅

مرسییییی مانکن قشنگمممم😍😍🤗🤗

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
2706