2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805831 بازدید | 290067 پست

@سمیه1396    

گزارش#  

سلام گلم ، ببخشید دیشب نتونستم کزارش بدم ، مهمون داشتم تا دیر وقت ، دیگه اون قدر سررم شلوع بود یادم رفت 

فقط از دیروز بگم که ردددد دادم حسابی🙈🙈🙈

اینم مصرفی امروزم ⬇️

مجاز ۱۱۰۰ مصرفی ۱۱۰۶

آب ۸ لیوان

فعالیتم نداشتم 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
اره عزیزم نتونستم اطلاع بدم کاربریمم کلا نمیدونم چرا تعلیق کردن صب اومدم سر بزنم سایت دیدم تعلیق شدم ...

من یه نفر حذفی دارم الهه گفته هیچ کسو  عضو نکنیم اما چون من حذفی دارم و تو هم نتونستی به سرگروهت اطلاع بدی بیا گروه من اگه میخوای اگه هم که میخوای تو گروه زیبا باشی یه مدت نمیاد سرگروه موقتشون @آسنات۹۹ ببین اگه جا دارن بهشون بگو 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه نفر حذفی دارم الهه گفته هیچ کسو  عضو نکنیم اما چون من حذفی دارم و تو هم نتونستی به سرگروه ...

عزیزم فرقی نداره برام اگ میشه منم عضو کن پس😍😍 ممنونم ازت خواهری گلم🌹🌹🌹🌹🥀🥀

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”

[QUOTE=138645380]سلام گلم شیطون گولت زده😀 قبل از خوردن اول وارد کن  فردا بیشتر بسوزون عیب نداره 👏💜💜💜[/QUOT

سلام عزیزم 

#گزارش

ص:نان سنگک هندوانه پنیر۲۴۵

م و:خرما طالبی

ن:پلو قرمه سبزی سالاد ششیرازی۴۱۸

م و تنقلات🤦🤦تخمه و😶😶۵۳۵

شام نمیخورم ان شا الله

اب ۵لیوان 

چالش حذف قند و درازنشت⁦✔️⁩

ورزش نکردم اگه شد انجام میدم

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
2731
عزیزم فرقی نداره برام اگ میشه منم عضو کن پس😍😍 ممنونم ازت خواهری گلم🌹🌹🌹🌹🥀🥀

پروفایلتو درست کن عزیزم گزارشم میخوای از امشب بدی یا فردا فرق نمیکنه اما مرتب گزارش بده حذف نشی گلم 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

@هستی،بانو    

سلام

صبحانه :بربری +پنیر (150)

ناهار :لواش +گوشت چرخ کرده و سیب زمینی سرخ شده + ماست + سبزی خوردن (473)

میان وعده :توت فرنگی + هندوانه + گوجه سبز + چای + خرما (181)

شام : آش دوغ (316)

کالری مجاز :1120
کالری مصرفی :1120

آب 8 لیوان

ورزش : 30 دقیقه حلقه + 20 تا دراز نشست

گروه نارنجی   وزن اولیه66  وزن الان62   وزن هدف50

گزارش# @مهدیه24     سلام عزیزم 

صبحانه نخوردم 

ناهار دو کف دست نان سنگک پنج عدد کنجه گوشت گوسفندی کوچیک کاهو ۳۵۷ کالری 

میان توت دو عدد یه لیوان قهوه یک کالری 

شام سالاد فصل (۴ تا خیار کوچیک یه دونه گوجه و پیاز دو تا هویج )دو عدد تخم مرغ ابپز شده پنج تا قاشق ماست ۳۲۵ کالری 

یک لیوان شیر یه قاشق عسل یه نصف قاشق چای خوری دارچین ۱۷۹ کالری جمع کالری ۸۶۳ تا یک ساعت پیاده روی ۱۰ دقیقه دو 

دراز نشست 🏋️‍♂️چالش شکم 🏋️‍♂️ هشت لبوان اب ⛳

عزیزم یه سوال داشتم یکی از دوستام میگه تو هر چیزی و که هوس کردی دز هفته یک روزش رو به خودت اختصاص بده بقیه هفته هم هر روز ۸۰۰ کالری فقط بخور که ممنوعات نداشته باشه بنظر شما خوبه اینجوری پیش برم یه مدت؟

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
پروفایلتو درست کن عزیزم گزارشم میخوای از امشب بدی یا فردا فرق نمیکنه اما مرتب گزارش بده حذف نشی گلم& ...

چشم گلم از فردا رژیممو دوباره‌ شروع میکنم 

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”

گزارشی# @pari95    

سلام پریناز جون
ص:نیمرو+۳کف لواش+چای و خرما۲۰۷
ن:۲کف لواش+کوفته+سبزی خوردن۲۴۳
ش:نون روغنی+پنیر گوجه خیار۱۵۹
م و:شیر+خرما+تخمه+متأسفانه یدونه بستنی۹۳۱
مجاز۱۷۰۰    مصرفی. ۱۵۴۱
ورزش:پیاده روی+شنا رو دیوار۲۰تا+ورزش برای ران۶۰تا
چالش حذف قند نشد.چالش دراز نشست نمیتونم
آب میخورم
خودتو_دوست_داشته_باش#  خودمو دوست دارم چون تن سالم دارم و میتونم با دستام دخترمو نوازش کنم خدایا شکرت

سلام عزیزم😘😘گزارشت حرف نداره باریکلا👏👏👏👏 ورشاتم عالیه خوشبوجونم😘😘حس وحال انگیزتم خریدارم😍ح ...

سلام سرگروه مهربون و پرانرژی   

گزارش#  

صبحانه: 220

نان تست +‌ کره + عسل

ناهار: 409

کتلت در فر+ گوجه کبابی +‌ یک کف دست لواش +‌سالا شیرازی

میان وعده: 377

شیر +‌ موز +‌ سیب + پرتقال

شام: 216

عدسی

کالری مجاز: 1240

کالری مصرفی:‌ 1222

ورزش: 100 تا پروانه + 40 تا کرانچ +‌ 25 تا اسکوات + بازو

چالش حذف قند و شکر ✅

خودتو_دوست_داشته_باش# خودم رو دوست دارم چون تنبل نیستم

چالش_انگیزه# :

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
الهی بگردم چقدر سختتتتت بچه طفلی 😢😢😢خودت از بچه بدتر ادم دلش خون میشه برابچه 😥😥😥این بلا یدفعه ...

وای اره اصلا دلم نمیخواست دیگه تو اون خونه برم😭😭😭 از بس حالم بد بود از اون اتفاق🥺🥺

فدات بشم مهربون.چشم.

اساس بزرگو دیروز اوردیم

امروزم باقی اساس

تا حدودی چیده شدن اما خورده کاری خیییلی هس😭😭

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

گزارش#  

@donyay_kochak    

صبحانه

شیر120گرم+خرما15گرم+گردو6گرم

ناهار

250گرم آش رشته

شام

قیمه200گرم+100گرم ماست

میانوعده

1دونه زردآلو+5تا گوجه سبز+هندوانه3قاچ+شربت شیره+گردو4گرم

آب8لیوان

جمع 1042

مجاز1052

ورزش

درازنشست

چالش بازو

1ساعت پیاده روی

❤️یاصاحب الزمان اغثنی❤️ یاصاحب الزمان ادرکنی❤️والمستعان بک یابن الحسن❤️

@سمیه1396    

گزارش#  

گزارش امروز پنجشنبه ۸ خرداد مژگان 

صبحانه

پنیر ۲۰ گرم.نان لواش سبوسدار ۶۰ گرم.خیار یه عدد.گوجه یه عدد.۲۳۹ کالری

میانوعده

هندوانه ۳۲۰ گرم.بادام درختی ۸ عدد.خرمای خشک دو عدد.  ۱۸۶ کالری

نهار

دو عدد دلمه گوجه و یه عدد دلمه فلفل .۳۶۴ کالری

میانوعده

هندوانه ۲۵۰ گرم.ماست ۱۲۰ گرم.۱۲۹ کالری

شام 

یه عدد گوجه خام و یه عدد تخم‌مرغ ابپز.۱۰۰ کالری

کالری مصرفی ۱۰۱۸

کالری مجاز ۱۰۰۰

ورزش

صبح یه ساعت زومبا انجام دادم ولی بعدازظهر تا حالا خیلی تب دارم نمیتونستم ورزش کنم اصلا حال ندارم

راستی جواب تست شوهرم منفی بود یعنی کرونا نداریم

احتمالا تب من از عفونت مجاری ادراری و مثانه مه خیلی اذیتم کرد

ممنونم ازت

وای اره اصلا دلم نمیخواست دیگه تو اون خونه برم😭😭😭 از بس حالم بد بود از اون اتفاق🥺🥺 فدات بشم مه ...

عزیزم خداراشکر  ک یکمیش حل شده خورد خورد میچینی نگران نباش عجله هم نکن 

منزل نو مبارک♥️♥️♥️

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2706