2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806096 بازدید | 290067 پست

@سمیه1396  

سلام عزیزم🌸

صبحانه 👈 نان خشک 20 گرم + پنیر 19 گرم + گردو 1 عدد + یک ناخونک خییلی کم به پتزا زدم 5 گرم

میانوعده 👈 هلو 2 تا کوچیک + توت فرنگی دو تا متوسط + کیم میوه ای یخی یکدونه

ناهار ( همش کربو😐) 👈 ماکارونی حدود 100 گرم + پیتزا 60 گرم + دو عدد سیب زمینی سرخ ‌شده(فقط همینا بود سر سفره وگرنه یک چیز دیگه میخوردم)

میانوعده 👈 هندوانه 260 گرم‌ + طالبی 218 گرم

شام 👈 جوجه کباب 20 گرم

کالری مصرفی 👈 900 تا

ورزش ها 👈 امروز بالاخره بعد از سالها تونستم با ترسم بجنگم و برم بیرون تنها یپاده روی💪 20 دقیقه پیاده‌روی تند بدون وقفه + فرمدهی کپل پیشرفته + 100 طناب + 100 ساق پا + 100 شنا روی دیوار

سمیه فردا من نمیتونم گزارش بدم چون داریم بیرون بیرون شهر از الان دیگه تا فردا شب کلا خونه نیستم و اینترنت همراه هم ندارم

ولی آخر شب اگه خوابم نبرد سریع یک گزارش خلاصه میدم بهت🙃

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قربونت برممم ممنون🤩😚😚🥰🥰🥰 گزارشای نابتم خوندم و کلی کیف کردم🤩🤩 زهرا جونم دیروز و امروز وارد ...

فدات 

منتظرم 

من پری قراره بیاد بی اعصابم شدیددد🤕🤕و گرسنه 😤😤

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2731

صبحانه تخم مرغ ۷۰

ناهار خورشت قیمه نان و سالاد ۵۳۰

میان وعده زردآلو ۱۳۰

شام برنج و خورشت فسنجان۳۷۰

جمع کل ۱۰۹۰

مجاز ۱۰۶۰

ورزش امروز نداشتم

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
@pari95     سلاممم شبت بخیر پریناز جون .امروز خطاکردم بستنی خوردم گرمازده بودم جات خالی. ...

سلام گلم شب بخیر💜💜

عزیزم وقتایی ک مغزیجات پسته گردو میخوری 

تخمه رو بزار واسه یه روز دیگه و هوسونه بخور  

یا مثلا پلو با نون توی یه روز مصرف نکنی بهتر 

برای کاهش بهتر  😍😊

باشه مشکلی نداره گزارشتو اگر نتونستی تا اخر شب بزاری فرداش بزار که تیک بزنم برات 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
[QUOTE=138645380]سلام گلم شیطون گولت زده😀 قبل از خوردن اول وارد کن  فردا بیشتر بسوزون عیب ندار ...

سلام عزیز دلم 💜💜💜

هوس کردی عیب نداره اما فردا قول بده امروزو جبران کنیو بسوزونی 😍😍

هله هوله این ماهتو زدم پا حسابت 😅😃😃

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
گزارشی# @pari95     سلام پریناز جون ص:نیمرو+۳کف لواش+چای و خرما۲۰۷ ن:۲کف لواش+کوفته+س ...

سلام گلم 💜💜💜

عیب نداره فردا بیشتر بسوزون 💪💪

@donyay_kochak    

#گزارش

یه لیوان آب ولرم ناشتا

صبحانه:شیر یه لیوان +یه قاشق عسل=۱۷۷ کالری

ناهار:لوبیا چیتی+۲۰گرم نان لواش=۲۰۷ کالری

شام:کتلت+۱/۵کف نان لواش=۲۷۹ کالری

میان وعده:خیار یک عدد+شیر یه لیوان+۷ عدد بادام +دو عدد گردو+خرما ۶ عدد=۳۵۰ کالری

چالش آب ۸ لیوان

کالری مصرفی:۱۰۰۰

مابقیشم شیر ومیوه میخورم

کالری مجاز:۱۲۸۰

چالش دراز نشست

چالش حذف قند مصنوعی

ورزش ۴۵ دقیقه حرکات شکم و پهلو با دمبل و چوب و حلقه ۱۰ مین

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪
@donyay_kochak     #گزارش یه لیوان آب ولرم ناشتا صبحانه:شیر یه لیوان +یه قاشق عسل=۱۷۷ ...

مثل همیشه عالی بودی با اراده من 😍😍😍😍

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
گزارش#   @donyay_kochak     صبحانه شیر120گرم+خرما15گرم+گردو6گرم ناهار 250گرم ...

عالیه میبینم که دوباره پر قدرت شروع کردی و حریف شوهر جان شدی 😂

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
مرسی عشقم.ولی همش استرس دارم کم نکنم نمیدونم چرا😢

نه استرس چرا وقتی عالی پیش میری

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2706