2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806096 بازدید | 290067 پست

من از فردا میترکونم 

یعنی چه اخه شما اینجور باشه هیکلاتون انصاف نیست 

ای ام حسود😐😒😒😒

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
پایین تنه ام خیلی کوچیکه ممه ها خیلی بزرگ و پهلوهامم جدیدا آب شده خیلی بزرگتر بود. توکه از من لاغرتر ...

یکم دیگه  عالی میشی بخدا خیلی خوبی 

مرسی گلم😍😍😍

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکم دیگه  عالی میشی بخدا خیلی خوبی  مرسی گلم😍😍😍

منم قول میدم از شنبه رژیمو شروع کنم الان خونه مادرشوهرمم فردا هم پیاده روی میکنم خیلی

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
منم قول میدم از شنبه رژیمو شروع کنم الان خونه مادرشوهرمم فردا هم پیاده روی میکنم خیلی

عالیه💃💃💃💃

ما میتونیمممممم

2731
فدات.همچنین شمام

گزارش# صبحانه پنیر 15گرم شیراز 4ق خیار2عددگوجه 1عدد کره گیاهی یه کوچولو لواش 2کف چای 3لیوان میان وعده ملون یه تیکه توت 5عددنهار سیب سرخ 8خلال 2کف لواش سس کچاپ 18گرم سالاد یه ظرف بزرگ بدون سس میان وعده عصر یه تیکه چیپس 15گرم تخمه 3لیوان چای شام ماست خیار 2لیوان شایدم بیشتر بدون نان کااری 1400

چالش انجام شد ورزش هیچی

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
چونکه یه باربی دیدم😜😘

۱ ماه دیگه همچین باربی میشی که اگه عکس  بزاری.. من دیگه اونوقت عکس نمیزارم😁😁😁

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عالیه💃💃💃💃 ما میتونیمممممم

عکس بدم 😁

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
۱ ماه دیگه همچین باربی میشی که اگه عکس  بزاری.. من دیگه اونوقت عکس نمیزارم😁😁😁

😃😃😃

نگرانم احساس میکنم کم نکردم حس سنگینی دارم .

ولی اگر کم نکردم بخاطر ورزشمه مطمعنم چون ورزشام اکثرا برا بالاتنه و به پاهام زحمت نمیدم😓😩

بچه ها تاپیک چرا اینجوری شده اخه ☹☹☹☹☹هر وقت میام خبری نیس که نیس  جز چند نفر کسی نه اعلام وجود میکنه نه گزارش میده 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
بد ۲هفته قشنگ معلوم بود، میجوید 

واسه چی گلم 🤔🤔🤔🤔

بد ۲هفته قشنگ معلوم بود، میجوید 

واسهه چه خوبههه؟؟؟ منم میخاام

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
😃😃😃 نگرانم احساس میکنم کم نکردم حس سنگینی دارم . ولی اگر کم نکردم بخاطر ورزشمه مطمعنم چون ورزشا ...

پاها را ولش. همون یه پیاده روی یا رقص بسش هس

بالا را بچسب..

بچه ها تاپیک چرا اینجوری شده اخه ☹☹☹☹☹هر وقت میام خبری نیس که نیس  جز چند نفر کسی نه اعلام وجود ...

همه خستن😆😆😆😆

2706