2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805534 بازدید | 290067 پست
۷۰ کیلو😫😫

من ۸۶.۶۵۰

😓😓😓

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@سمیه1396     خوردن قرص مولتی،آهن،تیروئید✔ خوردن8لیوان آب✔ کالری مصرفی1100✔ ...

عزیزم چطوری رژیمی درست میکنی فسنجونتو

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2742

سلام الهه جان خوبی عزیزدلم؟

دوتا سوال داشتم یکی اینکه کالری شماری برای آقایون فرمولش چطورمیشه؟

دیگه اینکه اگه گروه قرمزتون جا داره میشه یکی رو بگم بیاد البته وزنشو نمیدونم براهمین نمیدونم کدوم گروه میشه اما وزنش زیاده گروه قرمزم دیدم خلوته اگه بشه وشما اجازه بدی عضو بشه شایدم خاموش دنبال کنه فعلا قراره وزنشو بهم بگه گفتم قبلش ازشما بپرسم ببینم وضعیت عضو گیری تو گروه قرمز چطوره

@بامدادخمار    

❤️یاصاحب الزمان اغثنی❤️ یاصاحب الزمان ادرکنی❤️والمستعان بک یابن الحسن❤️
تعطیلات تموم شه نهار و شامم درست میشه انشالله 😁😅

اره بخاطر اینه ظهرا دیر پامیشیم.

ولی من شبا خورشتمو میذارم. صبح دیر هم پاشم میرسم.فقط برنج دم میدم.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
آخ آخ 🤕 جرمیه❌🚱  اهان باشه گلم 8 روز به پریودیم مونده شاید بخاطر اونه،  اوووف آنق ...

حلقه فعلا نزن تا خوب بشی

نه اشکال نداره رژیمتو رعایت کن دقیق

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
عزیزم چطوری رژیمی درست میکنی فسنجونتو

گلم من کلاگردوآسیاب شده دوست ندارم وازگردونگینی استفاده می کنم.به جای شکرهم کمی کشمش میریزم،چون رب انارکمی ترشه.گردونگینی هم فقط ده گرم استفاده می کنم وکشمش بیست گرم.البته این مقدارفقط واسه خودمه😊کالریش خیلی کمتره.

2740
ناشتا قرص تیروئید، 30 گرم پنیرخامه ای 40 گرم نان، چای سبز

قرصت رو باید ناشتا بخوری؟یا بعداز صبحانه؟

ناشتا منظورم اینه با شکم خالی اول چی خوردی؟ 

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
اره بخاطر اینه ظهرا دیر پامیشیم. ولی من شبا خورشتمو میذارم. صبح دیر هم پاشم میرسم.فقط برنج دم میدم.

وای من خیلی تنبلم 😶

گروه آبی💙وزن شروع ۵۷/۵۰۰💙وزن هدف ۵۰💙قد ۱۵۵💙💙شروع رژیم ۹۹/۲/۲۸💙💙 وزن فعلی ۵۵/۳۰۰
قرصت رو باید ناشتا بخوری؟یا بعداز صبحانه؟ ناشتا منظورم اینه با شکم خالی اول چی خوردی؟ 

سلام عشقم چطوری 

من صبونه انتحاری زدم  این ماه رمضون کلا سیستم منو بهم ریختش

دیروز باز سحری خواب موندم افطار هرکاری کردم دیگه بیشتر از ۴۰۰ نتونستم بخورم  اخر شبم مهمون داشتم فک کنم خیلی خوردم ۵۰۰ یا ۶۰۰ کالری شد کل کالری روزم

به نظرت امروز فست باشم 

چیکار کنم 

نتونستم روزه بگیرم دیروز عین مرده متحرک بودم

صبونه ۳۸۰ کالری خوردم😆

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒
پست بالا رو بخون تگ نمیشی

گزارش#  

سلام عزیزم 

سحری:2خرما+چای =39

افطار:2خرما+چای +20ق سوپ جو +50گرم مویز  =252

میان وعده:شیر +2خیار=142

کالری مصرفی 434

کالری مجاز 500

آب 5 لیوان 

قرص مولتی ویتامین 

ورزش یک ساعت پیاده روی 

چالش حذف قند 

چالش دراز نشست

خودتو_دوست_داشته_باش#

خودمو دوست دارم بخاطر پسرام   چون بهم نیاز دارن

انگیزه#  

چیزی که ذهنتو درگیرکرده ارزش تلاش و رسیدن بهش رو داره 

گروه نارنجی1وزن شروع83   77/400-->76/100-->74/900-->74-->73/800--> 73/100-->72/500-->71/800 هدف اول70 هدف دوم65 هدف سوم60 هدف آخر 55(اگه بتونم)  شروع رژیم 1399/01/13 حتمامی تونم
@سمیه1396   سلام گلم روزبخیر💚🌷 گزارش# ۳/۲به امیدخدا👇 سحری:۸۵گ قیمه.۲۲گ نان سنگک.سالاد ...

افرین ناخن خوشگله😅

این همون جاریع هس که انگیزت شده بوددد واسه لاغری😆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@سمیه1396       گزارش#   گزارش امروز دو خرداد صبحانه ...

سلام گلم.. 

دکتر رفتی؟؟؟ الان چطوری؟ بهتری؟؟؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

گزارش#   @sepiiiiiideh    

سلام سپیده جوون
ص:خاگینه+۲کف لواش۲۳۴
ن:سوپ ۱ملاقه ۱۴۷
ش:نیمرو+۲کف لواش۱۶۲
م و: گرمک+خرما۶۷
ورزش:پیاده روی+قدرتی۲۰مین+۳۰تا شنا رو دیوار
آب: میخورم
چالش حذف قند+چالش دراز نشست انجام شد
مجاز۷۰۰.   مصرفی۶۱۱

خودتو_دوست_داشته_باش.#  
خودمو دوست دارم برای اینکه نقطه باخت هرادم زمانیکه خودشو دوست نداشته باشه
انگیزشی#  قبل از اینکه تسلیم شی به این فک کن سال دیگه این موقع کجایی اگه الان جا نزنی

2706