2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805827 بازدید | 290067 پست
جایزه یا جریمه مسئله این است😁   👆👆👆👆👆👆 @cr_97   @ashoojooni     ...

من که موافقم.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
سلام ببخشید نتونستم سرگروهم رو تگ کنم ببخشید جمعه ها هم باید گزارش داد؟! 

بله.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@سمیه1396   سلام گلم روزبخیر💚🌷

گزارش# ۳/۲به امیدخدا👇

سحری:۸۵گ قیمه.۲۲گ نان سنگک.سالاد۱ق غ ماست.موزنصف.۲۸۰کالری

افطار:شیردارچین۲۰۰گ.نان سنگک۳۰گ.پنیر۸گ.گردو۵گ.خرما۲۰گ۲۹۳

میانوعده:بادام زمینی.هندوانه۱۶۵

شام:۳۰۰گ سوپ جو۱۱۷

میانوعده:آلوچه.عسل تخم شربتی۱۰۵

کالری مجاز۱۰۲۰🌷کالری مصرفی۹۶۲🌷آب ۸لیوان

چالش حذف قند💚چالش درازنشست💚

ورزش هیچ تاالان داشتم برای جاریم باقالی پاک میکردم جون ندارم تونستم بعدافطار😅

انگیزه# میخوام به وزن هدفم برسم تابرای پسرم الگوباشم که هرکاری روشروع کردتاآخرش پرقدرت بره💪

خودتو_دوست_داشته_باش# ناخون دستامم دوست دارم چونکه کشیدست وبلند 😅😅گردالی نیست😜

گلم تکت خراب شده، صفحه ۱۳۱۱۶ را بخون یه دلیل زیاده رویت مصرف نکردن سبزیجات هس

عه

برا چی خراب بشه😕

باشه میرم بخونم

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
2731
قربونت 😘❤️❤️ تو تثبیت چند تا راه داری که یه روز یا یه وعده چیت کنی  اول اینکه اگه میدونی غذا ...

چه عاااالی 🤩🤩🤩🤩

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
😕 خوندم اون دوصفحه رو 

من تو توضیحات بوضوح نوشتم که کالری که برنامه های کرفس و مانکن میدن برای رژیم اشتباهه و باید طبق فرمولی که نوشتم رژیم بگیرید چجوری خوندی که بازم میگی مانکن انقدر کالری داده بهم 😒😒

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
خیلی افتاده یا نه یکم؟

نه چون ورزش دارم زیاد مشخص نیست

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             

[QUOTE=137880708]اره بابا دیدی. سه تا عکس بود از 87کیلویی و 79 و 68. هروقت جدید گرفتم حتما میذارم[/QUOTE

گزارش#  

سلام عزیزم

🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞

🎀سحری: سیب+۵قاشق قیمه بادمجان(البته بادمجونارو سرخ نکردم آبپز شد) +۱ کاسه ماست+۱ خیار ۱ گوجه+2خرما=۴۸۰کالری😋

🎀افطار: ۱ خرما+10قاشق آش قلمکار=۳۲۰کالری😋

🎀شام: ۱لیوان شیر+۱ قاشق عسل =۱۷۹کالری😋

🎀میانوعده: ۳۰۰گرم هندونه+موز+۲گردو=۲۱۲کالری😋

🎀کالری مجاز ۱۲۲۲🎀

🎀کالری مصرفی ۱۲۱۱🎀

🚰چالش ۸لیوان آب️✔

🚫چالش حذف قند و شکر️✔

💙چالش دراز نشست️✔

💓ورزش ۳۰دقیقه پیاده روی، ۳۰ روز تناسب همه چالشها️✔

خودتو_دوست_داشته_باش# خودمو دوست دارم چون دلیلی برای دوست نداشتن نیست همه چیز همه جا زیباست، هر چه ب چشم می اید زیباییست🌸🌹🌷🌸💐

چالش_انگیزه# برای زندگی شادتر زیباتر، سالمتر، باوقارتر، پراز دانش، و مهربانتر تلاش میکنم❤❤

🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞

به حکمتش دل بسپار 🌿
اگه میخوای بزرگ بشه بزار تو روز فرمدهی و بین ورزش یه چیزی بخور  سینه خیلی عضله نداره تو روز چر ...

همین حرکت هایی که با دمبله رو برم ولی با این تغییر که وسطش چیزی بخورم؟ 

خب میگم که فقط سینم بزرگ میشه؟ یه وقت نکنه باس،نم هم بزرگ شه😕

ورزش با دمبل بدون خوردن چیزی وسطش به منزله چربی‌سوزی حساب میشه؟ 🤔

اره یک وعده رو بخور 

آخ جوووووووووون🤩🤩🤩🤤

مرسی عشق جان😘

من الان دارم چالش شکر رو هم رعایت میکنم خب

مثلا من عااااشق مسقطی هستم و اگر این چالش نبود حتتتما یک پیاله رو خورده بودم دیگه ولی الان مامانم درست کرده و من حتی یک ذره هم نچشیدم🤪

یا هر نوع شکلات و چیز دیگه ای رو اصلا نخوردم ولی یک روز دو قاشق مربا خوردم و دیروز هم آدامس 🤦🏻‍♀️

کلا چالش خراب میشه هی وسطاش🙄

اشکال نداره من بعد ماه رمضون چالش رو شروع کنم؟ 

میشه فقط توی چالش آدامس رو بخورم؟ چون آدامس توی رژیم من خیلی نقش مثبتی داره😅

مرسی عزیزم حدودا ۳ ماه ورزش،،، از طرفی من بدنم کشیدس،، دست و پام کشیدس اینم بگم

ایول چه شانسی👌

بر عکس من 😢

چ اسم قشنگی سلامت باشه😘😘😘 ایران ک دیگه همه چی عادی شده😑😑

سپیده جون مگه مبینا ایران نیست؟ 

همین حرکت هایی که با دمبله رو برم ولی با این تغییر که وسطش چیزی بخورم؟  خب میگم که فقط سینم بز ...

وااااای میزنمتا 😒🔫 خب باستن رو نمیخوای حجم بگیره با سینه با هم نزن چرا سوالای شخمی میپرسی 

مگه قرار نشد فرمدهی باستن رو بزنی وسطش چیزی نخوری خب واسه جایی که میخوای فرم بگیره و بزرگ بشه یه روز جدا بزن مثلا هفته ای یکی دوروز بزار برای سینه و فرمدهی بزن وسطش هم چیزی بخور 

واسه باستن یه روز دیگه بزن 

چند روز هم برای جاهای دیگه میتونی مثلا پنج شش روز هوازی و قدرتی مخصوص همه جات و باستن رو هم فرمدهی کار کنی دوروز سینه و بینش چیزی بخوری یا سه روز هوازی و قدرتی دوروز سینه و دوروز فرمدهی باستن  

دیگه سوال ورزشیتو جواب نمیدم ده بار پرسیدی 😑

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2706