2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805992 بازدید | 290067 پست

جایزه و تنبیه! 

@ستاره_دنباله_دار11    

@mamia_h

@o_mina

@dokhtare_royaha2

@دیاناجوون    

@فلفلکیم

@somayehh    

@nadia2019    

@النا123    

@رaها

هیچ کدوم تگ نمیشین😐😐😐😐😐

لطفا بخونین

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
صفحه 13112 گزارش امروزم اخطار که ندادین ؟؟ هرروز گزارش دادم و بودم    

پست بالا رو بخون تگ نمیشی

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

@بامدادخمار    سلام عزیزم میگم این تنبیه و تشویق تصویب شد یا در حد پیشنهاده ؟  آخه بعضیا مثل من که هفته ای ۶۰۰ ۷۰۰ گرم کم میکنیم اگه به یک کیلو نرسه که حذف میشیم ؟؟؟؟؟ 😢😢😢😢😢😢😢 نمیشه یه تجدید نظری کنید 😍😍😍😍😍

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
@بامدادخمار    سلام عزیزم میگم این تنبیه و تشویق تصویب شد یا در حد پیشنهاده ؟  آخه ...

سلام عزیزم فعلا در حد پیشنهاده 

برای اونها هم یه راهی هست 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
🔴🔴🔴🔴🔴سلام علیکمممممم🔴🔴🔴🔴🔴 خوبین؟؟؟؟چه خبرا؟؟؟؟؟نماز روزه هاتون قبول مانکنای حال و آینده😍 ...

سلام عشقم خوبی 😘😘❤️ نی نی چطوره😍

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
بچه ها ماجرای این رنگ ها چیه

نسبت به مقدار اضافه ها گروه بندی رنگی داریم توضیح کامل تو امضامه

صبحانه شیرقهوه و شکلات تلخ ۹۰درصد(۱۱۵) میانوعده توت فرنگی و انگور(۱۱۷) میانوعده خرما و چای (۴۰) ن ...

خیلی خوب بود عزیزم.بخصوص شامت. رژیمی و سالم👍👍👍.

بهار تگ نشدی. صفحه 13116 رو بخون. پست الهه جان رو.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
جانم

بخون دیگه. جایزه یا تنبیه رو بخون. آبیه بزن روش میره به یه صفحه اونجا رو بخون

مرررسی فداتشم توخوبی؟؟؟نی نی هم خوبه خداروشکر😘😘😘انقده تنبله دوس دارم دنیا اومدنی هم تنبل باشه همش ...

اخی عزیزم 😄😍

2706