2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805465 بازدید | 290067 پست
دستمو😭😭😭

عمقی زدییی  

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@مامان_الیساهستم    

گزارش#  

صبحانه: ۳۵گرم تافتون+. ۵قاشق مربا انجیر+. ۲قاشق کره+۲گردو+. ۵گوجه=212کالری

ناهار: ۷قاشق دمپخت گوجه+۶قاشق سالادشیرازی+۴قاشق ماست+سبزی خوردن=۳۲۰کالری

شام: ۱۰۰گرم ماهی سرخ شده+5خرما=۳۲۰کالری

میانوعده ها: ۲۰۰گرم سیب+۱۰۰گرم پرتقال+۱۰گرم پسته+۱۹گرم شکلات تلخ+۱لیوان آبهویج+۱لیوان دمنوش=۳۲۰کالری

کالری مجاز=۱۲۲۲

کالری مصرفی=۱۱۷۲،،، تا شب پر میشه

آب مصرفی ۹لیوان

به حکمتش دل بسپار 🌿
2728
😍😍😍😍😍😍😍 خودمم خوشحال شدم دوباره اون حس و حال قبلنا که رژیم میگرفتم برگشت بسیییییییی انرژی ...

واقعا دمت گرم✌👈💪👏☝️👌

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2740
@عروسترکم     عزیز دیشب اومدم گزارش بدم قفل بود، کالری مجاز ۱۴۷۲ کالری دریافتی۱۴۰۲

مگه الهه جون دیروز ی نمونه گزارش دادن رو نذاشت؟؟باید اون جوری گزارش بدی ک بدونم چیا خوردی عزیزم

نمیدونم کدوم صفحس

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
HGK  الان نزارم وزنمو یعنی؟ نمیدونستم دیروز بود اعلام وزن

اشکال نداره

زیبا خاکستر سیگار میگن خیلی خوبه جای زخم نمی مونه دهنشو میبنده ولی خودم امتحان نکردم به جون محمد حسی ...

قربونت برم عزیزدلم❤❤❤❤❤❤خیلی لطف داری فعلا ک خیلی درد داره بزور تحملش میکنم تا بشورم😭😭😭

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
@مامان_الیساهستم     گزارش#   صبحانه: ۳۵گرم تافتون+. ۵قاشق مربا انج ...

نوش جونت. خوبه

اسم کوجیکت چی بود؟🙈🙈.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
@عروسترکم     من امروز نشد وزن کنم خودمو ولی 98 بودم آخرین بار

سپیده😒😒😒تو دیگه چرا

تو ک از قبل بودی و در جریان تاپیک بودی

وزن شروع

وزن هدف

وزن الان

عمقی زدییی    

از نگین بپرس😞دید عکسشو😔

@donyay_kochak    

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
گزارش#   @عروسترکم     صبحانه:چای،قند،فرنی،کالری ۲۰۱کالری ناهار:شامی،سالادفصل،س ...

سعی کن قند رو حذف کنی و ب جاش خرما..توت خشک..کشمش بخوری بهتره

میان وعده سالم و مقوی بخور ن کیک

2706