2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805817 بازدید | 290067 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گزارش#   صبحانه دمنوش دارچین زنجبیل نهار نان پنیر کره گردو شام نان پنیر گردو میان وعده قهو ...

آرزو جوووونم 

خوب غش میکنی اینقدر پنیر میخوری دل ضعفه میگیری 

صبحانتم خیلی کمه .چیزای مقوی بیشتر بخور

2731
توی لیستی که الهه جان داده بودن pnoame بود بعدش الهه جان گفتن که اگه نام کاربریمون اشتباهه به سرگرو ...

درستش کردم عزیزم❤❤

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
واقعا 😉😂 نه  بابا تا پنجاه راه دارم الان هنوز و شکم پهلو دارن و سینهام بزرگه من بالا تم بزرگ ...

چاقیت موضعیه مث من.

هرچی وزنت بیاد پایین پایین تنت هم کوچیکتر میشه. 

بالاتنت رو سعی کن ورزش قدرتی انجام بدی براشون ک آب بشن و فرم بگیرن.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
آخی خسته نباشی😄 ن دیگ شماها باربی های نمونه حساب میشید😆

سلامت باشی گلم حالا چه جوری حساب کردی ما شدیم باربی های نمونه  

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
عزیز دلم 😢 مراقب خودت باش 

فدات مرسی❤

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
گزارش#   @سمیه1396       صبحانه: نان پنیر گردو خیار - ۴۰۰ کالری دیگه ...

افرین...

سعی کن کنار غذاها مخصوصا پلو، کاهو یا کلم‌بخوری،

روزه ات هم قبول باشه🌸

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام روزبخیر من نتونستم شما را تگ کنم اسمتون برام نیاورد.میخواستم وزنمو اعلام کنم67 

عزیزم الهه جان تگ کردنو یاد داده...حتما پس ریپلای کن ک ببینم گزارشاتو❤

😯😯😯😯😯😯وای زیبا خودتو به جا مرغ تیکه کردی 

اره😞

😔😔😔😔از بخیه ترسیدم نرفتم اخه بازه بازه

زیبا خاکستر سیگار میگن خیلی خوبه جای زخم نمی مونه دهنشو میبنده ولی خودم امتحان نکردم به جون محمد حسین خیلی ناراحت شدم اصلا تصورش میکنم حالم بد میشه عزیزم ایشالله زودتر خوب شی

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
گزارش#       @عروسترکم     ص. ٤ تا كف دست نون لواش   ٢٠ گرم پنير ...

عزیزم‌مگه قرار نشو کامل توضیحات رو بخونی؟؟؟؟

الان کالری شما ک پر نشده ک طبق گزارشت..

کربوهیدراتت هم بالا بوده عزیزم..سعی کن روز های دیگه کمترش کنی

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤