2752
2734
شغل های سخت داریم یکی از شغل های ازاد همون کارگر کشتی...اینهمه سختی تو گرما و سرما میرن ماهیگیری بیش ...

معلمه با نهضت یا درس توی حوزه یا فرضا حق التدیسی یا ماده ۲۸ که رفته یه دانشگاه آزاد فرضا یه مدرک گرفته ازمون داده قبول شده (کاری به دانشگاه فرهنگیان ندارم که مختص این کاره)و حدود ۶ ماه توی کل سال درس میده چرا واقع بین نیستی من خودم مثلا ۸ سال یه جاست دارم تلاش میکنم و مثل خر درس خوندم اول دانشگاه خوب برم بعد کارشناسی و ارشد و دکترا قبول شم الانم توی بدترین جا از لحاظ سختی کار و گرما و مواد سمی و خطرناک روزانه کلی پیاده فقط مسیرو میام و میرم،انتظار داری بایه معلم حقوقمون یکسان باشه؟الان سطح سواد معلمها به شدت افت کرده نمونش پسر عموم خودش باید یکی درسش بده الان معلم شده این صحبتام فرغ از دانشگاه فرهنگیانه،معلمی راحتترین شغله والا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چرا همه معلمای ریاضی میگن درسمون عقبه حتی اول سال😂😆

😂😂😂

چون علاوه بر تدریس و حل مسائل بازم سوال حل میکنن که برا بچه ها جابیفته مطالب. به همین خاطر همیشه عقب هستن.

منظورشان اینه که از بودجه بندی آموزش پرورش عقب موندن. یه برنامه میدن که باید طبق همون زمان بندی به بچه‌ها درس بدیم. اگر ازش عقب بیفتیم میگیم عقبیم

پسرداییم پرستار 

دخترداییم دندونپزشک 

شوهرخالم سردفتر اسناد رسمی 

شوهرخالم رئیس حراست سازمان آب استان 

پسرداییم پزشک 

پسرعموم وکیل

پسرعموم مهندس کامپیوتر برنامه نویس حرفه ای 

داییم دکتری مهندسی معماری مهندس سازمان نظام مهندسی 

دخترخالم پرستار 

پسرخالم ارشد مهندسی کشاورزی و مهندس سازمان جهاد کشاورزی 

داداشم قاضی دادگاه کیفری 

خواهرم معلم 

پسرعمم معلم 

خودمم داوطلب ازمون وکالت 

2731
ببخشید خیلی میپرسم شما آزمون وزارت نفت سال ۹۲ استخدام شدید یا همین ۱۴۰۲؟ چون منم ۱۴۰۲ رو دادم اما قب ...

آخه وزارت نفت هر ده سال یکبار آزمون میزنه خیلی ناراحت شدم که قبول نشدم شما چطور پذیرفته شدید؟

معلمه با نهضت یا درس توی حوزه یا فرضا حق التدیسی یا ماده ۲۸ که رفته یه دانشگاه آزاد فرضا یه مدرک گرف ...

عزیزم تو میدونی درس حوزه چقدر سخته حجم کتابهاشون چقدر زیاده؟۵سال فقط حوزه میرن‌.

در کل من میگم هر شغلی سختی خودشو داره...ولی الان یه بلاگر اینستا ک فقط کارش لخت شدن تو پیج و تبلیغه حقوقش از همه بیشتر شده...بعد مردم ما هم ادمای معروف و دانشمندان ایرانی رو نمیشناسن ولی بلاگرا رو خوب میشناسن

معلمه با نهضت یا درس توی حوزه یا فرضا حق التدیسی یا ماده ۲۸ که رفته یه دانشگاه آزاد فرضا یه مدرک گرف ...

همه رو گفتی جز ماها که از دانشگاه علم و صنعت ، صنعتی اصفهان ، صنعتی شریف و...

ارشد و دکترای ریاضی و فیزیک و شیمی داریم. از قضا ماده ۲۸ هم هستیم و محروم ترین منطقه کشور داریم خدمت میکنیم.

حلالت نمیکنم کاملاً غیر منصفانه حرف زدی.

ببخشید خیلی میپرسم شما آزمون وزارت نفت سال ۹۲ استخدام شدید یا همین ۱۴۰۲؟ چون منم ۱۴۰۲ رو دادم اما قب ...

نه پارسال استخدام نشدم الان ورودی برا خانمها تقریبا ظرفیت نمیدن پارسال ظرفیت موجود بوده برا بانوان ؟

همه رو گفتی جز ماها که از دانشگاه علم و صنعت ، صنعتی اصفهان ، صنعتی شریف و... ارشد و دکترای ریاضی و ...

عزیزم ببخشید ولی شما چنددرصد از معلما هستین من تیپ غالب رو گفتم ببخشبد اگه شما و رشته های خوب رو جا انداختم منظورم این نیست همه اینجورن غالب رو گفتم عذر میخوام

نه پارسال استخدام نشدم الان ورودی برا خانمها تقریبا ظرفیت نمیدن پارسال ظرفیت موجود بوده برا بانوان ؟

بله رشته منو یک نفر میخواستن ولی خیلی سخته قبولی یک نفر. پس یعنی شما سال ۹۲ آزمون دادید؟

بله رشته منو یک نفر میخواستن ولی خیلی سخته قبولی یک نفر. پس یعنی شما سال ۹۲ آزمون دادید؟

وزارت نفت اداری خانم میگرفت تقریبا اکثر رشته ها اما یک نفر دو نفر بود هر شهری

شما دکترا دارید؟از آزمون درون سازمانس استفاده کن درخواست بده بهشون توی آزمون وزارت نفت سخت تره چندبرابر