2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805806 بازدید | 290067 پست
ممنونم عزیزم نه بالا نمیزنه  ورزش من فعلا قدرتی وقتش رو ندارم میخوام بشم ۵۵بعد برم باشگاه  ...

خوبه.

اسم خودت بهارکه؟

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

سلاااام ب همه

من نتم دو روز بود تمومیده بود.

بچه ها من روز شنبه فست بودم بعد یک شنبه وزن کردم ۶۶۴۰۰بودم بزن دست قشنگه رو😍😍😍😍یک هفته بود خودمو وزن نکرده بودم از ترس اینکه نکنه زیاد تر شدم😂خیلی حال داد امیدوارم یک شنبه اینده بیام توی  ۶۵😍

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوب بود 💙💙💙💙💙 ورزشات کو گلم ؟؟؟

الان میزارم و از فردا همراه با برنامه قبل ظهر میزارم برات عزیزم

رقص دختر به بغل قبل خوابش  ۱۵ دقیقه

پروانه                                   ۱۰۰
پروانه با دیوار چپ               ۵۰×۲
پروانه با دیوار راست            ۵۰×۲
پا داخل شکم با دیوار چپ     ۵۰×۲
پا داخل شکم با دیوار راست  ۵۰×۲  
بغل ران چپ         ۵۰×۳  
روی ران راست      ۵۰×۳    
روی ران چپ        ۵۰×۳
شنای دیوار           ۲۰×۳      
دراز نشست          ۵۰×۳  
لانگز با دمبل         ۲۰×۳
لانگز به پهلو          ۲۰×۳
اسکات                  ۲۰×۳
فشار‌ به شکم پا عمود ۱۵×۳
فشار پا به جلو         ۱۵×۳  
سرشانه با دمبل        ۳۰×۳
جلو بازو با دمبل       ۳۰×۳
پشت بازو با دمبل     ۳۰×۳
نشر از بغل با دمبل    ۳۰×۳
پلانک                     ۳ تا ۲۰ ثانیه
پلانک پهلو              ۳ تا ۲۰ ثانیه

صبح و بعدازظهر وسط کارهای خانه و کارهای دخترم زمان پیدا میکنم اینا رو انجام میدم‌

دختری دارم از جنس باران، به لطافت ابریشم، به مهربانی آفتاب، به سر زندگی نسیم، به طراوت شبنم ..              [اگر یکبار توانستم باز هم می توانم]
گزارش#   سلام عزیزم هرکاری کردم نتونستم تکت کنم صبحانه: نون لواش دوکفه دست +تخم مرغ آب پز + ...

ورزشات عااااالیه افرین💪💪💪

غذاهاتم خیلی خوبه.

اسمت مرضیه بود؟

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2731

⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔

بچه های گروه بنفش ب گوش💃💃💃💃💃💃💃💃

سلام دوستای گلم 🙋🙋

بچه ها امروز برام وزن شروع چالش و هدف رو بزارید وتگم کنین ک ببینم✋✋✋

بچه ها از این ببعد هر مطلب مهمی ک الهه جان گفتن و میزارم تو امضام با عنوان مطالب مهم گروه بنفش لطفا بخونییید👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

@mamia_h      @گل_گلاب4859      @abremaman      

@azie    

@mariyams       

الان میزارم و از فردا همراه با برنامه قبل ظهر میزارم برات عزیزم رقص دختر به بغل قبل خوابش  ۱۵ ...

افرین گلم موفق باشی 💙باران جان این هفته چقدر کاهش داشتی ؟ 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

گزارش#  

@مامانجوجوبودم    

صبحانه =خامه یک قاشق +شیره یک قاشق +نان یک کف دست (۱۲۸)

ناهار =آش جو بیست قاشق  (۵۰۰)

شام=جغور بغور+نان ۴ کف دست +سالاد فصل بدون سس ۲ بشقاب +دوغ کم چرب یه لیوان( ۴۲۲)

کالری مصرفی (۱۳۳۲)

کالری مجاز (۱۳۳۴)

ورزش =حلقه نیم ساعت+پیاده روی یک ساعت +درازو نشست ۱۲۰ تا 

شروع کالری شماری 1399/1/29وزن اولیه ۷۱.۷۰۰ وزن هفته قبل ۶۹.۹۰۰ وزن فعلی ۶۸.۷۰۰وزن هدف ۶۰ من همونی ام که هدف داشت که به هدفش هم رسید  پس باز هم میتوانم💪💪💪💪
سلاااام ب همه من نتم دو روز بود تمومیده بود. بچه ها من روز شنبه فست بودم بعد یک شنبه وزن کردم ۶۶۴۰ ...

سلام.

افرین بر توووووو👏👏👏👏👏.

منم 66800  بودم. البته نیم ساعت بعدش پری شدم😁

ورزشات عااااالیه افرین💪💪💪 غذاهاتم خیلی خوبه. اسمت مرضیه بود؟

سلام بر سرگروه عزیز

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
خوبه. اسم خودت بهارکه؟

عزیزم ورزش اما من صبحها میتونم انجام میدم بعدازظهرها وقت نمیکنم 

من چند روز نمیتونم زیاد بیام تو تا پیک اگر ملی مهمی گذاشتین میشه تکم کنید ممنون میشم 

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
@مامان_الیساهستم     سلام عزیزم صبحتون بخیر  گزارش# ...

عزیزم ورزش نمیکنی؟

عزیزم  خیلی خوب بود موفق باشی نگفتی کاهش این هفتت چقدر بوده ؟

۶۰۰ گرم 

ولی دو هفته ی اول رژیم ۴ کیلو کم کرده بودم 

این هفته کمتر شد🤔

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

سلام به همگی، الهه جون و سپیده جون  اینجوری که گزارش دادن خیلی سخته آخه من ازکجا بدونم بعدازظهر چی میخورم یا شام.یا مثلا گفتین یه ساعت مشخص ورزش کنید شاید اونموقع من بچم اذیت کنه نذاره.میشه من آخر شب گزارش بدم

@sepiiiiiideh