833
7 ایده جالب برای جشن تعیین جنسیت جنین!

7 ایده جالب برای جشن تعیین جنسیت جنین!

5 روز پیش بازدید2482

باردار هستید و مرتب این سوال از شما پرسیده می‌شود فرزندتان دختراست یا پسر؟ پاسخ به این سوال شاید بهانه خوبی برای برپایی یک جشن باشد تا به همه عزیزانتان در یک زمان اعلام کنید که نوزاد شما یک دختر ناز نازی خواهد بود یا یک پسر بچه شیطان! با اینکه شاید از نظر بعضی این جشن کمی تجملاتی به نظر برسد اما حالا که در هفته پانزدهم بارداری از جنسیت جنین خود مطلع شده‌اید، می‌توانید با چند ایده ساده و جالب که در ادامه آمده است جشن تعیین جنسیت فرزندتان را به خاطره‌ای ماندگار تبدیل کنید البته با کمی غافلگیری و خرج کمتر!

1. کیک جشن تعیین جنسیت جنین

کیک یکی از آن خوردنی‌هایی است که هر جشنی را باشکوه‌تر می‌کند. جشن تعیین جنسیت جنین نیز از این قاعده جدا نیست. اما بهتر است از همین کیک برای اعلام جنسیت فرزند خود استفاده کنید. کافی است تا جنسیت جنین را در داخل کیک پنهان کنید. برای مثال می‌توانید داخل کیک را با اسمارتیز آبی یا صورتی پرکنید. یا در هنگام سفارش کیک از قنادی بخواهید خامه کیک را آبی یا صورتی در نظر بگیرد و روی آن را با شکلات یا خامه سفید بپوشاند. با برش زدن کیک و نمایان شدن لایه داخلی آن، مهمانان می‌فهمند که بچه شما دختر است یا پسر!
 

ایده کیک برای جشن تعیین جنسیت نوزاد

2. تعیین جنسیت جنین با گل سینه

هر گیفت کوچکی که در جشن‌ها به میهمانان داده می‌شود، برایشان جالب است. با کمی خلاقیت گل سینه های صورتی یا آبی درست کنید و از مهمانان بخواهید تا متناسب با حدسی که دارند رنگ مناسب با جنسیت را در طول مهمانی به لباسشان نصب کنند. هنگام پرده برداری از این راز که جنسیت نوزاد شما چه خواهد بود، می‌توانید این طور اعلام کنید: «کسانی گل سینه آبی را انتخاب کرده‌اند حدسشان درست بوده است!»
 

3. تخم مرغ شانسی برای جشن تعیین جنسیت جنین

یکی از ایده‌هایی که می‌توانید برای سوپرایز کردن مهمان‌ها استفاده کنید این است که از تخم مرغ شانسی استفاده کنید. برای مثال تخم‌مرغ‌های پلاستیکی که از وسط باز می‌شوند یا قوطی‌های فلزی را انتخاب کنید و داخل آن‌ها شکلات یا خرده‌کاغذهای رنگی صورتی یا آبی متناسب با جنسیت جنین‌تان قرار دهید. برای جذاب‌تر کردن این روش می‌توانید از مهمان‌ها بخواهید تا پیش از باز کردن آن حدسشان را بگویند. بعد از باز کردن و دیدن رنگ داخل جعبه می‌فهمند جنسیت را درست حدس زده‌اند یا خیر!
 

اعلام جنسیت جنین

4. تزئینات جشن اعلام جنسیت جنین

این ایده در همان ابتدای ورود مهمانان به آن‌ها اعلام می‌کند که فرزندتان چه جنسیتی دارد. دیوارها و میز را با تزیینات آبی یا صورتی تزیین کنید. حتی می‌توانید خوردنی‌هایی با همین تم رنگی روی میز بچینید. اگر می‌خواهید در حین جشن، جنسیت جنین را اعلام کنید، بهتر است هر دو رنگ صورتی و آبی را در تزیینات به کار ببرید.
 

تزیین جشن تعیین جنسیت نوزاد

5. کاپ کیک رنگی، ایده جالب تعیین جنسیت

یکی از خوردنی‌هایی که در مهمانی‌ها طرفدار دارد کاپ کیک است. می‌توانید کاپ کیک ها را با رنگ خامه صورتی و آبی تزیین کنید. داخل کاپ کیک ها نیز می‌تواند راز جنسیت بچه‌تان را پنهان کند. داخل آن‌ها را با خامه متناسب با رنگ جنسیت جنین پر کنید. یک گاز خوشمزه به مهمانان می‌گوید منتظر یک نوزاد دختر باشند یا یک پسر بچه!
 

جشن تعیین جنسیت جنین

6. اعلام جنسیت فرزندتان با بادکنک

قطعا بادکنک یکی از آن لوازم مهمی است که در اعلام جنسیت فرزندتان به مهمانان نقش مهمی دارد! چند ایده متفاوت را با بادکنک می‌توانید انجام دهید:
  • ایده اول: بادکنک تیره رنگی را با کاغذهای صورتی یا آبی (متناسب با جنسیت جنین) پر کنید. از یکی از مهمانان بخواهید تا در مهمانی آن را بترکاند، رنگ کاغذهایی که از بادکنک بیرون می‌ریزد حسابی مهمانان را غافلگیر می‌کند!
  • ایده دوم: بادکنک‌های متناسب با جنسیت جنین (آبی یا صورتی) را با گاز هلیومی پر کنید. سپس آنها را داخل یک جعبه بگذارید. در مهمانی با باز کردن جعبه و خارج شدن ناگهانی بادکنک‌ها جنسیت بچه‌تان را به مهمانان اعلام کنید.
  • ایده سوم: دو بادکنک در نظر بگیرید. بادکنکی که جنسیت بچه‌تان را اعلام می‌کند را سالم نگه دارید و روی آن یکی سوراخ‌هایی ایجاد کنید. با کمک یکی از مهمانان آن را باد کنید، بادکنکی که به راحتی باد می‌شود به مهمانان می‌گوید بچه‌تان چیست!
این ایده‌ها را در ویدئوی زیر ببینید:
 
 


7. کارت خراشیدنی، ایده جشن تعیین جنسیت جنین

یکی از ایده‌های جالب برای اعلام جنسیت جنین این است که یک کارت پستال درست کنید و روی آن قسمتی خراشیدنی قرار دهید. در پایین قسمتی که مهمانان باید بخراشند، جنسیت نوزاد نشان داده می‌شود. نحوه درست کردن این کارت به این شکل است:
  • دو قاشق غذاخوری رنگ نقره‌ای را با یک قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی ترکیب کنید.
  • از این ترکیب چند لایه روی کاغذ لمینیت بزنید و در بین هر لایه اجازه دهید تا ترکیب خشک شود و دوباره لایه بعدی را اضافه کنید.
  • از کارتی که می‌خواهید درست کنید یک کپی بگیرید و قسمتی که می‌خواهید روی آن خراشیده شود را دور بری کنید. ( در این ویدیو دایره است)
  • این دایره را روی کاغذ لمینیت و پشت قسمتی که رنگ کرده‌اید قرار داده و به تعداد مورد نظر ببرید.
  • کاغذ لمینیتی را جدا کرده و قسمت نقره‌ای ایجاد شده را روی قسمت مورد نظر کارت قرار بچسبانید.
  • با کلید یا سکه روی آن را بتراشید و در زیر آن قسمتی که جنسیت بچه آمده مشخص می‌شود.
آموزش این کارت را در ویدیوی زیر ببینید:
 
 

ارسال نظر شما

login captcha

تو این گرونی همین جشن و کم داشتیم فقط

@شهرزاد265

همینو بگو والا 

@شهرزاد265

میشه سادشم برگزار کرد. تو این گرونیم میشه دلمون رو شاد کنیم چقدر باید بشینیم حرص و جوش بزنیم یا هیچ کاری برای حالمون نکنیم که چی همه چی گرونه و ال و بله