1060
نوزادم چه شکلی می شود؟+ معرفی اپلیکیشن

نوزادم چه شکلی می شود؟+ معرفی اپلیکیشن

1397/06/25 بازدید3953
وقتی در اوایل بارداری هستید(مثلاً هفته ششم بارداری) و نوزاد شما هنوز به دنیا نیامده حتماً دل توی دلتان نیست که بدانید قرار است بچه‌تان چه شکلی شود. همه مادر پدرها در درجه اول می‌گویند که سلامت بچه از همه‌چیز مهم‌تر است اما بدشان هم نمی‌آید که بچه خوشگلی داشته باشند. بسیاری از پدر و مادرها کنجکاوند که بدانند فرزندشان قرار است چه شکلی شود و بر اساس شکل ظاهری پدر و مادر، صورت او چه احتمالاً چه فرمی خواهد شد. اگر جزو این پدر و مادرهای کنجکاو هستید به شما می‌گوییم که برای رفع حس کنجکاوی شما چند اپلیکیشن وجود دارند که به شما کمک می‌کنند شکل و قیافه نوزادتان را پیش بینی کنید و بفهمید احتمالاً قرار است چهره نوزادتان چه شکلی شود.

 اپلیکیشن Future baby genetaror برای تعیین قیافه نوزاد

 • سیستم عامل: ios
 • حجم اپلیکیشن:3.4 مگابایت
 • قیمت:رایگان
با نصب این اپلیکیشن جالب می‌توانید قیافه احتمالی نوزادتان را ببنید! می‌پرسید چطور؟ کافی است عکسی از خودتان و همسرتان در تلفن همراه داشته باشید. این اپلیکیشن سرگرم کننده شما و همسرتان را در دوران بارداری حسابی سرگرم می‌کند! حتی می‌توانید در کنار دوستان و سایر افراد خانواده هم با این اپلیکیشن بخندید و خوش باشید.
در مورد کار با این اپلیکیشن لازم است که به چند نکته توجه داشته باشید:
 • عکس‌هایی که در اپلیکیشن آپلود می‌کنید باید فقط شامل صورت شما و همسرتان باشد.
 • بهتر است این عکس‌ها رزولوشن مناسبی داشته و واضح باشند.
 • توصیه دیگر این است که شما و همسرتان در نور مناسب از چهره‌تان عکس بگیرید.
 • درصورتی‌که بینی‌تان را عمل کرده‌اید به دنبال عکس‌های قبل از عمل باشید تا اپلیکیشن چهره احتمالی فرزندتان را دقیق‌­تر پیش بینی کند.


 پیش بینی قیافه نوزاد با اپلیکیشن Your future baby face

 • سیستم عامل: ios
 • حجم اپلیکیشن:45 مگابایت
 • قیمت: رایگان
این اپلیکیشن هم چنین قابلیتی را داراست تا بعد از آپلود کردن تصویر موردنظر، پیش بینی کند که تصویر احتمالی فرزند شما چه شکلی خواهد شد. البته برای دریافت نتیجه دلخواه سازندگان اپلیکیشن به شما توصیه می‌کنند که تصاویر جدیدتری از خودتان و همسرتان را در اختیار داشته باشید. برای اینکه با این اپلیکیشن لحظات شادی را تجربه کنید، می‌توانید تصویر احتمالی را در شبکه‌های اجتماعی دوستان و اقوام به اشتراک بگذارید و بعد از تولد نوزاد ببینید که پیش بینی این اپلیکیشن تا چه حد درست بوده است.
    


 اپلیکیشن Baby Face Generator - Future Baby Predictor Prank

 • سیستم عامل: اندروید
 • حجم اپلیکیشن: 15 مگابایت
 • قیمت: رایگان
این اپلیکیشن هم مانند نمونه‌های قبلی عمل می‌کند، با این تفاوت که امکان نصب آن در سیستم عامل اندروید ممکن است. این اپلیکیشن به پدر و مادرها نشان می‌دهد که نوزاد دختر یا پسر آنها در آینده احتمالاً چه قیافه‌ای خواهد داشت. این را هم بدانید که با هر بار امتحان کردن این اپلیکیشن ممکن است تصویر تازه‌ای در اختیار شما قرار گیرد و اپلیکیشن به شما بگوید که نوزاد شما چنین قیافه‌ای خواهد داشت. البته به یاد داشته باشید که این اپلیکیشن ها فقط برای سرگرمی مادران در دوران بارداری طراحی شده و در مجموع نباید آنها را خیلی جدی بگیرید! پس انتظار نداشته باشید که نوزاد متولد شده دقیقاً مشابه پیش بینی اپلیکیشن باشد و تا زمان تولد صبر کنید.


 

ارسال نظر شما

login captcha

واقعی نیست ولی😂

سلام از کجا دانلود کنیم؟

@من۲۲

سلام و درود بر شما

اگه تلفن همراه شما سیستم عامل اندروید داره(گوشی های سامسونگ،  اچ تی سی، هوآوی...) می تونید از google play  برنامه رو پیدا و دانلود کنید. اگر تلفن همراه تون آیفونه این اپلیکیشن ها رو توی app store پیدا و دانلود کنید. موفق باشید.