2136
ژست عکس کودک با ایده های جدید

ژست عکس کودک با ایده های جدید

1397/05/06 بازدید3394
ژست عکس کودک تازه متولد شده و خواهر و برادرهایش همیشه در قاب عکس‌ها می‌ماند و پدر و مادرها را یاد لحظات شیرین کودکی فرزندانشان می‌اندازد. به همین دلیل خوب است به بعضی نکاتی که می‌تواند این عکس‌ها را زیباتر کند دقت کنید. در این نوشته با بعضی از این ژست‌ها و نکات آشنا می‌شوید.

ژست عکس کودک قبل از تولد!

یکی از بامزه‌ترین مدل‌های ژست عکس کودک، عکس گرفتن از فرزند یا فرزندان بزرگ‌تر به همراه تصویر سونوگرافی فرزندی است که در راه دارید. این عکس می‌تواند شروع عکس‌های بعدی باشد. از اولین عکس قبل از تولد گرفته تا عکس فارغ‌التحصیلی و جشن ازدواج بچه‌ها وقتی که حسابی برای خودشان بزرگ شده‌اند.

ژست عکس کودک و پیش از تولد

ژست عکس کودک؛ وقتی همه خوابند

یکی از دوست داشتنی‌ترین مدل‌های ژست عکس کودک در کنار بقیه فرزندان خانواده، حالتی است که آن‌ها در کنار هم خواب هستند؛ بهتر است این خواب، خواب بعدازظهر باشد تا نور فضا بهتر باشد. قبل از گرفتن این عکس فضای تخت یا اتاقی که قصد عکاسی را در آن دارید، آماده کنید. می‌توانید به بچه‌ها لباس‌های رنگارنگ بپوشانید یا سراغ دو دست لباس خواب شبیه هم بروید. قبل از خواب فرزندانتان را آراسته کنید و بعد به تخت بفرستید. خودتان هم کنارشان دراز بکشید تا خوابشان ببرد. بعد از اینکه خوابشان برد، دست به کار شوید، آهسته برایشان ژست تعیین کنید و از آن‌ها عکس بگیرید.

ژست عکس کودک خواب

یک بوسه کودکانه جانانه

حتماً از نوزادتان در حالی که خواهر یا برادرش او را به آهستگی می‌بوسند، عکس بگیرید. این ژست عکس کودک را می‌توانید در وضعیت نیم رخ یا سه رخ تنظیم کنید و از فرزند بزرگ‌ترتان بخواهید آهسته نوک بینی نوزاد یا سر او را ببوسد.

بوسه کودک

استفاده از وجوه مشترک

یکی از کارهای خوبی که می‌توانید موقع تعیین ژست عکس کودک انجام دهید، استفاده از عناصر مشترک است. برای مثال اگر رنگ چشم فرزندانتان مثل هم است عکسی با این محوریت از آن‌ها بگیرید. اگر ویژگی ظاهری مشترکی ندارند، خودتان این عناصر را خلق کنید. برای مثال هر دوی آن‌ها را داخل حوله حمام قنداق کنید، داخل یک قاب قرار دهید و عکسشان را به ثبت برسانید.

عکس کودک با توجه به شباهت ها

در پناه بچه‌های بزرگ‌تر

فرزند تازه متولد شده را در آغوش خواهر یا برادر بزرگ‌ترش قرار دهید و این لحظه را به ثبت برسانید. بهتر است برای این ژست عکس کودک بزرگ‌تر را روی صندلی یا تخت بخوابانید یا برایش تکیه‌گاه مشخص کنید تا تعادل بیشتری برای در آغوش گرفتن فرزند تازه متولد شده داشته باشد. به خاطر داشته باشید هنگام عکاسی از بچه‌ها بهتر است یکی از والدین نزدیکشان بایستد؛ طوری که اگر به کمکش نیاز شد بتواند کمک کند؛ اما در عکس دیده نشود.

ژست عکس کودک در آغوش خواهر

کمک گرفتن از اسباب‌بازی‌ها

بعضی وقت‌ها می‌توانید با استفاده از اسباب‌بازی‌های کودک بزرگ‌ترتان مدل‌های جالبی از ژست عکس کودک کوچکتر را خلق کنید. برای مثال فرزند بزرگ‌ترتان می‌تواند دور فرزند تازه متولد شده، ماشین‌های اسباب‌بازی بچیند؛ این ماشین‌ها را شکل قلب درست کند یا حروف اول اسم خودش و خواهر یا برادر نوزادش را بچیند.

ایده عکس کودک با اسباب بازی

بی‌هواتر از همیشه

همیشه حواستان به باتری گوشی یا دوربینتان باشد و آن‌ها را همراه خودتان داشته باشید. اگر بتوانید در کنار کارهای روزمره حواستان را به حالت‌های ناخودآگاه بچه‌ها بدهید و گاهی به جای تعیین ژست عکس کودک از وضعیت طبیعی خودش به همراه خواهر یا برادرهایش استفاده کنید، معمولاً نتیجه‌ای به دست می‌آورید که به مراتب زیباتر و خاص‌تر از عکس‌هایی با ژست از پیش تعیین شده هستند.

عکس کودک بی هوا

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha
1873
2118

پربازدیدترین ها

11روش برای کنترل کودکان تنبل

ترجمه

4 روز پیش
|
5592 بازدید

خارش سر چگونه درمان می‌شود؟

نوشته

1 هفته پیش
|
4048 بازدید

درمان آکنه در دوران بارداری

نوشته

5 روز پیش
|
1979 بازدید