اجرای تست استرس بارداری و پس از آن در نمایشگاه مادر، کودک و نوزاد

اجرای تست استرس بارداری و پس از آن در نمایشگاه مادر، کودک و نوزاد

1396/06/22 بازدید842
استرس مادر بسیاری از مشکلات است به نحوی که براساس گزارش سازمان بهداشت جهانی، 96% از کل بیماریها با استرس ارتباط دارند. مدیران با توجه به وظایف حساس خود جزء افرادی هستند که بیشترین میزان استرس را در طول روز تجربه می کنند. زندگي مدرن، افزايش مطالبات در شغل، كاهش زمان بودن كنار خانواده و... منجر به افزايش احساس استرس شده است. بعضي نشانه‌هاي استرس عبارتند از:
  • خواب بي‌كيفيت
  • مشكلات تمركزي
  • افزايش بدخلقي
  • افزايش مصرف كافئين، الكل و/يا نيكوتين
  • تپش قلب
  • احساس وجود يك گلوله در گلو يا شكم
  • خشكي دهان و لرزش خفيف دست‌ها
  • احساس مداوم اينكه كاري بايد انجام شود
  • مشكل شديد در ريلكسيشن
استرس می تواند تاثیرات مختلفی بر روی بدن و کارکرد مغز داشته باشد. در حقیقت استرس از طریق تاثیری که بر روی بدن می گذارد، منجر به کاهش عملکرد فرد می شود.
وجود استرس در دوران بارداری دلایل متعددی دارد، اما سطح بالای استرس در مادر بصورت مستقیم و غیر مستقیم روی جنین تاثیر گذار است. همچنین بروز علائم و دردهای جسمی ناشی از استرس و افسردگی پس از زایمان نیز از شایع ترین اختلالاتی است که مادر در این دوران تجربه می کند.
آگاهی از سطح استرس در زمان بارداری و پس از آن می تواند این امکان را فراهم نماید تا فرد با استفاده از روش‌های کاهش استرس و یادگیری اقدامات لازم برای کسب آرامش، قدم‌های موثری برای رسیدن به سطح بالاتری از سلامت جسمی و روانی بردارد تا بتواند یکی از دوره‌های زیبای زندگی خود یعنی بارداری و پس از آن را به بهترین شکل ممکن تجربه کند.

برای این منظور کلینیک مشاوره نی‌نی‌سایت برای اولین بار در محل غرفه نی‌نی‌سایت واقع در نمایشگاه مادر، کودک و نوزاد(22 الی25 شهریور ماه 96) اقدام به اجرای رایگان تست استرس بارداری و پس از آن می‌نماید.
نتیجه این آزمون بلافاصله بعد از انجام تست به شما تقدیم خواهد شد.

از نتایج این آزمون می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1- تخمین درصد میزان توجه
2- تخمین درصد میزان ابتلا به اضطراب یا افسردگی
3- تخمین درصد میزان ابتلا به مشکلات جسمی ناشی از استرس


لازم به ذکر است این آزمون توسط کلینیک مشاوره نی‌نی‌سایت با همکاری متخصصین مرکز تخصصی توانمند‌سازی پارند (دارای مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران) برای علاقمندان انجام می‌شود.

شما می‌توانید همه روزه از ساعت 11 الی 16 در غرفه نی‌نی سایت از این آزمون استفاده نمایید.

نمایشگاه بین المللی سالن 22 غرفه 7

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha