1478
چطوری میشه 30 دقیقه‌ای و بدون خرید، غذای هیجان‌انگیز پخت!

چطوری میشه 30 دقیقه‌ای و بدون خرید، غذای هیجان‌انگیز پخت!

1395/11/13 بازدید5877

نی نی سایت: مادرها و خانم‌های خانه عمده وقتشون رو گاه از سر اجبار، باید صرف نوشتن منوی هفتگی با در نظر گرفتن سلیقه تک‌تک اعضای خانواده کنن و درنهایت بازهم میرسن به همون غذاهای تکراری که برای درست کردن یا خرید مواد اولیه و پخت اون‌ها زمان زیادی باید صرف شه. گاهی هم دیده میشه بعد از آماده‌سازی، طعم آن باب طبع اعضای خانواده نیست.
حتی خیلی وقت‌ها دوست دارن دست به پخت غذاهای هیجان‌انگیز بزنن ولی مواد اولیه اون غذا رو توی خونه ندارن و از درست کردنش منصرف میشن، شاید هم بعضی از خانم‌ها اعتمادبه‌نفس پختن غذای جدید رو ندارن یا باورشون شده که دست‌پخت خوبی ندارن و همه این دلایل باعث میشه از کنسروها، غذاهای نیمه آماده و منجمد شرکتی استفاده کنند یا بر اثر بی‌حوصلگی و یا علاقه به تست غذاهای تازه و جدید سراغ فست ‌فود‌ها رستوران‌های بی‌کیفیت بروند.
ایزی ‌پزی‌ها، یک کسب‌ و کار نوپا هستند که می‌خواهند لذت آشپزی آسان را به شما بدهند، با چند کلیک ساده به شما کمک می‌کنند تا در زمان کوتاه و بدون دردسر خرید غذاهای خوشمزه و سالم بپزید. سرآشپزهای ایزی‌پز هر هفته منویی متنوع از غذاهایی جدید وبا قیمت مناسب برای شما آماده و به همراه دستور پخت روی سایتشون قرار میدن. شما با سر زدن به وب سایتشون غذایی که دوست دارید رو به سبد خریدتون اضافه می‌کنید و در بازه زمانی که مشخص کردید یک بسته به آدرس شما رایگان ارسال می‌کنن. این جعبه غذایی که براتون ارسال می‌کنن با بقیه غذاهایی که از رستوران سفارش می‌دید فرق داره چون ایزی‌ پزی‌ها مواد اولیه تهیه اون غذا رو براتون ارسال کردن تا شما بدون صرف وقت و انرژی اضافی برای تهیه مواد اولیه تنها ذهنتون رو تنها به آشپزی متمرکز کنید و در دنیای طعم‌های جدید غرق بشید و دیگه خبری از «حالا چی درست کنم» نباشه.

چرا آشپزی با ایزی‌پز لذت‌بخش تره؟
1- با ایزی‌پز دیگر مشکل «شام چی بخوریم؟» را ندارید چون ایزی‌پز هر هفته براتون چند تا پیشنهاد جدید و غیرتکراری داره.
2- با ایزی‌پز غذایی با مهارت یک سرآشپز می‌پزید حتی اگر تا به‌ حال فقط  نیمرو پخته باشید چون دستور پخت‌های سرآشپزهای ما ساده، مرحله به مرحله و به همراه عکس و توضیحات کامل است.
3-  با ایزی‌پز به خودتان بیشتر اهمیت بدهید و سالم بمانید چون از سلامت مواد اولیه‌ای که با آنها غذا می‌پزید اطمینان دارید و نگرانی بابت مواد نگهدارنده و یخ‌زده و بی‌کیفیت ندارید.
4- با ایزی‌پز ماجراجوی طعم‌ها و غذاهای جدیدی می‌شوید که در هیچ رستورانی پیدا نمی‌شود و غذاهایی هیجان‌انگیز از شهرهای مختلف ایران و جهان با مواد اولیه خاص و جدید میل کنید.
5- با ایزی‌پز بجای خرید پردردسر روزانه می‌توانیدوقتتون رو صرف خانواده، ورزش و استراحت کنید چون ایزی‌پز به‌جای شما مواد اولیه غذاتون رو دست‌چین می‌کند و درب منزل بدون هزینه حمل تحویل می‌دهد.
6-  با ایزی‌پز به جیب خودتون خدمت کنید چون ایزی‌پز همه مواد را اندازه‌گیری شده برای شما می‌فرستد و دیگر از انبارش و دورریز مواد خبری نیست.از همه این‌ها گذشته از هزینه رفت‌ و آمد و خریدهای اضافی غیر ضروری و پشیمان کننده بعد از رفتن به یک فروشگاه هم آسوده می‌شوید.
7-  با ایزی‌پز هفته‌ای دو سه شب باهم دیگر محیط خانه را صمیمی کنید. بسته‌های شگفت‌انگیز غذا که درب منزل تحویل می‌گیرید ناخودآگاه همسر و بچه‌ها رو کنجکاوانه به آشپزخانه می‌آورد و چون مدت پخت کوتاه است افراد با هم سی تا چهل دقیقه غذایی می‌پزند و سر میز در مورد تجربه خود صحبت می‌کنند و این مدت لحظه‌های نایابی در زندگی امروز همه ماست. اعتقاد داریم بوی غذا در منزل و انرژی عاشقانه‌ای که در هنگام پخت در غذا ذخیره می‌شود ارمغان لذتی است که باید آن را در خانه‌ها داشته باشیم و بچه‌ها با آن غریبه نشوند.
اگه دوست دارین این سرویس خوشمزه رو امتحان کنید ایزی‌پزی‌ها به پاس اعتمادتون برای اولین سفارشتون کد تخفیف 50% در نظر گرفته که با عضویت از این صفحه براتون ارسال میشه:

www.easypaz.com/ninisite

پس کافیه همین حالا به سایتشون سر بزنید و هیجان‌انگیزترین غذاهای زندگی تون رو بپزید و میل کنید.

وب‌سایت ایزی‌پز: www.easypaz.com
ایزی‌پز در اینستاگرام: www.instagram.com/easypaz
ایزی‌پز در تلگرام: www.telegram.me/easypaz

ارسال نظر شما

login captcha
خخخخخ
ایزی پز دیگه چه صیغه ایه.نینیسایت حتی مقالاتش هم تبلیغاتی شده.ای پول چه میکنی این چنین شتابان...