2109
بورس سکه گلدن ارت

بورس سکه گلدن ارت

1403/03/07 بازدید143

اگر به دنبال خرید سکه طلا در کرج و تهران هستید خرید سکه طلا مناسب ترین قیمت را با ما تجربه کنید. بورس سکه گلدن آرت فروشنده محصولات ایران شمش یا سیمرغ و همچنین زربد با ضمانت اصالت کالا است.

برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید.

بورس سکه گلدن ارت

بورس سکه گلدن ارت با پیش از دو دهه سابقه درخشان در این صنعت پر رونق و زیبا در خدمت همشهریان و هموطنان عزیز می باشد.آدرس: کرج آزادگان برج میلاد طبقه همکف بورس طلا پلاک 2

شماره تماس ها: 02632570013 و 02632570014

آدرس وب سایت بورس سکه : www.GoldenArt1.com

پیج رسمی بورس سکه گلدن ارت:

https://instagram.com/goldenartkaraj

سکه طلا چیست

در واقع سکه طلا یا همان به اصصطلاح قدیمی سکه زَر، سکه ‌ای است که از فلز طلا ساخته شده باشد. جالب است بدانید که اغلب سکه هلس ضرب شده تا به الان دارای ۹۰ تا ۹۲٪ طلای ۲۲ عیار خالص هستند.

از آنجا که سکه طلا در گذشته پشتوانه مالی بسیار از کشور ها بوده و در برخی از کشورها هنوز هم هست در نتیجه ضرب ان باید بصورت کاملا قانونی انجام شود.

در تاریخ ایران سکه طلا برای اولین بار در دوران هخامنشیان و حکومت داریوش اول ضرب شده. در آن زمان با ارزش ‌ترین سکه طلا، دریک نامگذاری شده بود که وزن آن 8.41 گرم بوده است.

پس از ورود ماشین ضرب سکه و مشخص شدن وزن و اندازه استاندارد، نخستین سکه‌ های طلا با عیار 900 در 1000 در سال 1293 ضرب و و بصورت رسمی وارد چرخه مالی ایران شدند.

ضرب سکه‌های طلا با وزن و اندازه امروزی اولین بار در سال 1310 آغاز گردید، در سال 1357 نیز بعد از انقلاب اسلامی، سکه بهار آزادی با همان وزن و عیار و اندازه ولی با طرحی متفاوت جایگزین سکه های قبلی شد و تا به امروز با همین نام و ابعاد قبلی در بازار داد و ستد می ‌شود.

پیشنهاد ویژه: اگر به دنبال سرمایه گذاری در بازار طلا هستید، حتما سری به بورس شمش گلدن ارت نیز بزنید.

سکه بهار آزادی

سکه بهارآزادی، سکه طلا و مسکوک طلای قانونی در جمهوری اسلامی ایران است. از سال 1358 خورشیدی، به مناسبت و یاد بود پیروزی انقلاب 1357 ایران، انواع سکه های بهار آزادی در قطع های مختلف ضرب شده است.

عیار طلای این سکه ها اعم از طرح قدیم و طرح جدید 900 در 1000 است.

معمولا در هر سال ضرابخانه بانک مرکزی ایران، سکه ها را ضرب کرده و از طریق بانک های عامل یا صرافی های مجاز به بازار عرضه می کند این سکه ها به صورت خرد یا عمده و به قیمت روز خرید و فروش می شوند.

انواع سکه های بهار ازادی

از نظر طراحی سکه ها در دو نوع طرح قدیم 1358 تا 1370 و طرح جدید امامی 1370 تا کنون موجود در بازار هستند.

از طرفی سکه ها از نظر وزن و ارزش در انواع ربع ، نیم ، تمام دونیم و پنج بهار آزادی در بازار موجود می باشند.

سکه پنج بهار تنها در سال 1358 به مناسبت اولین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ضرب گردید و تا کنون دیگر ضرب نشده است‌.

سکه دونیم بهار ازادی در سال 1358 و 1378 و 1387 ضرب گردیده است که مورد سوم از نظر تعداد کمیاب است.

از سال 1389 قطعه جدیدی از سکه بهار ازادی با عنوان سکه گرمی به بازار عرضه شده که وزن ان نصف سکه ربع بهار ازادی است

هر کدام از انواع سکه ها در دو طرف خود دارای اشکال رسمی مختلفی هستند که آنها را از یکدیگر متمایز می کند.

پیشنهاد ویژه: اگر به دنبال سرمایه گذاری در بازار طلا هستید، حتما سری به بورس سکه گلدن ارت نیز بزنید.

از کجا سکه بهار آزادی بخریم؟

همانطور که گفته شد، خرید سکه طلا باید از مراکز معتبر صورت بگیرد. ما معتبرترین بورس سک طلا در تهران و کرج را به شما معرفی می کنیم.

بورس سکه گلدن ارت

بورس سکه گلدن ارت با پیش از دو دهه سابقه درخشان در این صنعت پر رونق و زیبا در خدمت همشهریان و هموطنان عزیز می باشد.آدرس: کرج آزادگان برج میلاد طبقه همکف بورس طلا پلاک 2

شماره تماس ها: 02632570013 و 02632570014

آدرس وب سایت: www.GoldenArt1.com

پیج رسمی بورس سکه گلدن ارت:

@goldenartkaraj

ایران شمش چیست

ایران شمش تولید کننده شمش های طلا با طرح سیمرغ می باشد که داری عیار استاندارد 995 از سازمان ملی استاندارد ایران بوده و در بسته بندی خلاقانه و زیبا به ثبت سازمان اسناد رسیده است.

مجموعه ایران شمش با بکار گیری ظرافتهای هنری و تکنیکی اقدام به تولید و طرح های نقش برجسته می نماید. نقوشی که ریشه در میراث فرهنگی و سنتی دیرین ما دارد.

محصولات ایران شمش با درخشندگی بی نظیر و بسته بندی منحصر به فرد به همراه پک هدیه شکیل و چشم نوار از طلای 24 عیار استاندارد و قیمتی مناسب.

ایران شمش بورس سکه گلدن ارت هدیه زیبا و سرمایه ای برای آینده.

زربد چیست؟

پلمپ هوشمند فوق امن زربد، نوعی پلمپ برای انواع سکه ‌های بهار آزادی، شمش و پلاک‌ های طلا با تکنولوژی کارت ملی است که محصول به صورت فیزیکی در قسمت وسط آن جانمایی شده است.

با توجه به ماهیت الکترونیکی حساس و پیچیده آن، مراحل تولید این کارت و پلمپ محصول درون آن صرفا در محل چاپخانه امنیتی و محافظت شده (محل تولید کارت‌های ملی) انجام می ‌شود.

علمیات صدور پلمپ ‌های زربد، شامل امضای دیجیتال گواهی تضمین اصالت محصول توسط صرافی و شرکت زربد و ثبت آن در بلاکچین اجرای می شود. طبق قانون مصوب مجلس، امضای دیجیتال تایید شده توسط وزارت صمت، معتبر و در مراجع قضایی قابل استناد است.

اصلی ‌ترین ویژگی فناوری بلاکچین، تضمین عدم دستکاری در اطلاعات تاریخچه ‌ای است. در سامانه زربد با استفاده از این تکنولوژی و ثبت و صدور محصول پلمپ شده در دفتر کل توزیع شده و عمومی بلاکچین، شفافیت و عدم دستکاری در تاریخچه صدور سکه‌ ها تضمین می ‌شود.

بورس طلای ابشده زربد گلدن ارت (خانی )

طلا همواره در شرایط اقتصاد تورمی مورد توجه کارشناسان بوده است. طلای آب شده زربد در پک امنیتی گلدن ارت یکی از اقسام خرید طلای آب شده در قالب شمش می باشد. این محصول دو ویژگی مهم خرید طلا یعنی امنیت و کارمزد پائین را داراست.

مزایای خرید طلای آبشده

همانطور که می دانید، در بازار طلای آبشده به طلای بدون کارمزد معروف است، خرید طلای آبشده با کارمزد پایین مزایایی دارد که در ادامه به آن میپردازیم.

با بالاتر رفتن ارزش طلا، سرمایه گذاران ترجیح می‌ دهند سرمایه خود را وارد بازار طلا کرده تا از سرمایه خودشان محافظت کرده و همچنین بعد از مدتی آنرا افزایش دهند. به همین دلیل تمایل به خرید طلای بدون کارمزد و یا با کارمزد بسیار کم دارند.

طلا فروش ها برای خرید و فروش مصنوعات طلا، مبالغی به عنوان حق ضرب، مالیات و اجرت ساخت و هچنین مالیات دریافت میکنند. اما در خرید طلای آب شده معمولا از شما، هیچ کدام از این مبالغ دریافت نمی ‌شود.

خرید مصنوعات طلا به دلیل پرداخت کارمزد های تقریبا زیاد، انتخاب خوبی برای سرمایه‌ گذاری‌ نیست. مگر اینکه بخواهید از زیبایی ‌های طلا لذت ببرید و کمی از آن را سرمایه ‌گذاری کنید.

بیشتر سرمایه گذاران بزرگ به دلیل آنکه برای خرید طلای آبشده هیچ مالیات بر ارزش افزوده ای پرداخت نمی کنند و تنها مقداری سود مغازه دار بر مبلغ خرید اضافه می شود تمایل زیادی به خرید طلای آبشده دارند.

خطرات خرید طلای آبشده

درست است که طلای آبشده کارمزد و مالیات ندارد اما امکان تقلب در آن بسیار بالا است. زیرا هیچگونه عیاری روی طلای آبشده ضرب نشده است و تنها انگ دارد که اطلاعات انگ طلای ابشده نیز پس از مدتی از روی سامانه پاک میشود.

به همین دلیل برای خرید طلای آبشده باید بسیار دقت داشت که طلای ابشده را حتما از فروشندگان معتبر و با اصالت بخرید تا از اعتبار و اصالت طلای آبشده خریداری شده اطمینان کافی داشته باشید.

نکته‌ ی مهم دیگر در طلای آبشده فروش طلای آبشده است، در فروش طلای آبشده باید دقت داشته باشید که به قیمت روز طلا آنرا به فروش برسانید و همچنین دقت کنید که طلای ابشده هیچ نوشته و یا فاکتوری ندارد و اگر تقلبی باشد و یا عیار اصلی ان پایین تر از عیار گفته شده توسط فروشنده باشد هیچ راهی برای اثبات آن وجود ندارد. بنابراین در خرید ان دقت لازم را داشته باشید.

خرید طلای آبشده در کرج

قیمت طلای آب شده و کارمزد پائین آن همواره تمایز خرید نسبت به سایر مسکوکات طلا بوده است. بورس سکه گلدن ارت در کرج و تهران قیمت طلای آب شده را با پائین ترین مظنه بازار اطلاع رسانی میکند. مظنه آب شده همواره مبنای محاسبات قیمت برای طلای آب شده بوده است.

طلای ابشده زربد با پک امنیتی و ضد جعل

طلای آب شده زربد گلدن ارت یکی از مسکوکات طلا میباشد که دو ویژگی اصلی دارد. یکی کارمزد پائین و دیگری اصالت و ضمانت طلای آب شده خریداری شده.

مظنه طلای آب شده مبنای قیمت گذاری در طلای آب شده میباشد. طلای آبشده از ذوب کردن طلای متفرقه به دست می‌آید. طلای متفرقه همان طلای دست دوم و طلای شکسته ‌ای است که به دلیل غیر قابل استفاده بودن به طلا فروشان فروخته شده است.

طلا فروش برای اینکه طلای متفرقه را به چرخه تولید برگرداند، آن را به کارگاه های مخصوصی می ‌فرستند و طلای دست دوم در کارگاه، در کوره های ریخته گری مخصوص طلا و جواهر ذوب میشود.

ابعاد طلای آبشده قالبا به صورت مفتول است زیرا در این حالت برای جابجایی و استفاده مجدد شرایط آسان تری را فراهم میکند.

طلای آب شده برای سرمایه گذاری همواره مورد توجه خریداران بوده است که مشکل اصلی طلای آب شده، احتمال بالای تقلب در آن است.

بنابراین خرید طلای ابشده در عین حال که میتواند سود خوبی برای سرمایه گذار داشته باشد، از آنجایی که عیار آن مشخص نیست و اطلاعات آن نیز از روی سامانه بعد از مدتی حذف میشود ریسک خرید طلای تقلبی و یا به عبارتی طلا با عیار پایین را بسیار بالا میبرد.

خرید طلای آب شده گلدن ارت با پک امنیتی زربد ضامن اصالت طلای آب شده است. به همین دلیل سرمایه گذارعلاوه بر دقت کردن به این نکته که طلای آبشده را حتما از فروشندگان معتبر خریداری کند باید توجه داشته باشد که بهترین روش خرید طلای ابشده، خرید طلای آبشده در پک امنیتی و ضد جعل هستند که قابیلت جعل را از بین میبرد.

همچنین با خرید طلای آبشده در پک های امنیتی که عیار طلای آبشده و کد اتحادیه روی پک آن هک شده است احتمال تقلبی بودن طلای آبشده خریداری شده به صفر میرسد.

آدرس و شماره تماس بورس سکه گلدن ارت

در ادامه تمام اطلاعات لازم و ره های ارتباطی با مجموعه گلدن ارت در اختیار شما قرار گرفته است.

شماره تماس بورس سکه گلدن ارت

02632570013

02632570014

آدرس وب سایت گلدن ارت

 https://www.goldenart1.com/

پیج رسمی بورس سکه گلدن ارت در اینستاگرام

@goldenartkaraj

آدرس بورس سکه گلدن ارت در کرج

میدان آزادگان، برج میلاد، طبقه همکف بورس طلا و جواهر پلاک دو. وارد بورس طلا که شدید مغازه دوم سمت راست بورس سکه گلدن ارت.

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha
2759

پربازدیدترین ها