2136
چرا روشنایی شمع‌ها آرامش بخش است؟

چرا روشنایی شمع‌ها آرامش بخش است؟

1 هفته پیش بازدید333

 نور شمع آرام بخش:

این شعله یک شمع است که به آرامش روح ما کمک می‌کند. نور کم که از یک شمع می‌آید توسط بینایی شما گرفته می‌شود و مستقیماً برای پردازش به مغز شما ارسال می‌شود. به دلیل ارتباط ما با نور شمع بدن شروع به استراحت می‌کند و به احساس عاطفی و فیزیکی ما کمک می‌کند. برخی از مزایای نور شمع شامل احساس آرامش و انرژی بیشتر، خواب بهتر، تقویت ایمنی، درد کمتر و شخصیت دلپذیرتر است.

 

 رایحه‌های آرامش بخش:

یک شمع معطر مزایای بیشتری را ارائه می‌دهد. همه ما عطر‌های محرک خود را داریم. رایحه‌هایی که به ما احساس خوبی می‌دهند.

 

 انتخاب شمع معطر مناسب برای شما:

در حالی که همه شمع‌ها حس آرامش را ارائه می‌دهند شمع معطری که روحیه شما را تکمیل می‌کند می‌تواند دنیای متفاوتی را ایجاد کند. همه شمع‌های معطر ما با روغن‌های آروماتراپی ممتاز الهام گرفته شده‌اند که برای القای احساسات و عواطف مختلف طراحی شده‌اند. برای داشتن ارامش از شمع‌های زیر می‌توانید استفاده کنید:

آرامش با فرشته:

شمع عطری فرشته پر از مواد آرامش بخش مانند وانیل، یاس و گل رز است. این شمع آرامش عمیقی را فراهم می‌کند و با اثر گرم‌کننده طبیعی خود به روح آرامش می‌بخشد.

آرامش روح با شبانه:

یک رایحه ملایم و معطر در شب برای آرامش در پایان شب عالی است. چوب صندل که به خاطر اثرات آرام بخشش معروف است به تسکین سوزش و رفع افسردگی کمک می‌کند. همچنین می‌توانید با انجام یکی از موارد زیر احساس آرامش خود را افزایش دهید:

  •  در حین لذت بردن از حمام یک شمع معطر آرام بخش را روشن کنید
  • درست قبل از خواب رایحه آرامش بخش مورد علاقه خود را به مشام برسانید
  •  مدیتیشن روزانه انجام دهید و فضای خود را با نور شمع تقویت کنید

منبع:

www.themeltco.com

ارسال نظر شما

login captcha
farangiis
farangiis
1 هفته پیش

ممنون بابت این پست قشنگ☺🕯🌴💖

1873
2219

پربازدیدترین ها