2109
خرید متنوع ترین سیسمونی با بهترین کیفیت از یونید

خرید متنوع ترین سیسمونی با بهترین کیفیت از یونید

1399/03/24 بازدید765

خرید سیسمونی یکی از لذت بخش ترین کارها برای مادران است. شوق به دنیا آمدن کودک و خرید وسایل مورد نیاز او قطعا تاثیر بسیار خوبی در روحیه مادران میگذارد. در تهیه سیسمونی خرید برخی لوازم، ضروری و خرید برخی دیگر، مصداق بارز آتش زدن پول است. اکثر خانواده ها در تولد دومین فرزند خود، بسیاری از لوازم را خریداری نمی کنند؛ چراکه به تجربه متوجه شده اند بعضی از آنها کارایی ندارند. در اینجا ما لیست موارد مورد نیاز در خرید سیسمونی را به شما معرفی می کنیم. از سوی دیگر برای اینکه از بازارگرمی فروشندگان سودجو در امان باشید و بتوانید از پس هزینه های سیسمونی بربیایید، به سایت های معتبر خرید و فروش آنلاین، نظیر سایت یونید، مراجعه و مایحتاج سیسمونی فرزند خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

در گام اول بهتر است تا مشخص شدن جنسیت کودک، خرید سیسمونی را به تعویق بیاندازید. هم چنین به فصلی که کودک متولد می شود نیز توجه کنید تا متناسب با آن، لباس فرزندتان را تهیه کنید؛ چراکه لباس ها بعد از مدتی کوچک می شوند و دیگر قابلیت استفاده ندارند. ضروری ترین وسیله ای که می بایست در سیسمونی تهیه شود، تخت نوزاد است. به این دلیل که نوزاد بیشتر وقت خود را در خواب به سر می برد، بهتر است از تخت و تشک های طبی و مناسب سن او استفاده کنید تا استخوان بندی کودک دچار مشکل نشود. خرید چند دست لباس متناسب با سن و فصل تولد نوزاد، شیشه شیر، پستونک، پوشک، پوار جهت تمیز کردن بینی، حوله  و ...  نیز از دیگر وسایل ضروری هنگام تولد نوزاد شما است. به جز این موارد، دیگر وسایل خریداری شده در سیسمونی تقریبا غیر ضروری هستند و می بایست پس از به دنیا آمدن نوزاد و بنابر عادت های او خریداری شوند.

 

خرید شامپو نیز از وسایل ضروری سیسمونی است اما نیازی به خرید ست کامل وسایل حمام نیست؛ چراکه ممکن است کودک شما به برند خریداری شده، حساسیت نشان دهد و شما مجبور شوید کل پکیج بهداشتی را دور بریزید. تنها یک یا دو شامپو از برندهای معتبر خریداری کنید و پس از اطمینان از عدم حساسیت نوزاد، ست مورد نظر خود را تهیه کنید. کالسکه و کریر از دیگر وسایلی است که خانواده ها در خرید آن عجله می کنند اما بسیاری از کودکان، نه در کالسکه و نه در کریر می نشینند و در نهایت پدران و مادران مجبور می شوند کودک را در آغوش بگیرند. پس از اینکه کودک به سن استفاده از کالسکه و کریر رسید، می توانید با توجه به عادت فرزند خود، آنها را خریداری کنید. خرید قابلمه، ماهیتابه و سایر ظرف و ظروف نیز از خریدهای فانتزی سیسمونی به شمار میآیند. کفش ها نیز جز اقلام غیر ضروری سیسمونی هستند که حدودا تا یک سال کارایی خاصی ندارند و پس از آن نیز برای پای کودک،کوچک میشوند. همان طور که میبینید، تنها چند قلم از لوازم سیسمونی ضروری است و باقی را می توانید پس از به دنیا آمدن فرزند خود تهیه کنید. در این بین برای خرید مطمئن تر این لوازم، می توانید به سایت های معتبر نظیر یونید مراجعه و خریدی امن و راحت را تجربه کنید.

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha