2737
2739
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 370414 بازدید | 49824 پست
@sayehe_mah   مجاز 1600 مصرفی1540 پست ویرایش کردم عکسا حذف شد

سلام عزیزم چطوری؟چرا اینهمه اختلاف بین کالری وعده هات هست اخه🤔🤔🤔🤔

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

@مجازی_تر_از_مجازی    پاره ای از توضیحات😁 دقیقا خونه منم همین برنامست عاطی🤣🤣🤣 البته ...

النازززز هستیییی بخدا اینقد نگرانت شدم من چند روزی صفحهای قبل رو نگاه نکردم الان یهو دیدم پیامتو الهیییی دلم برات تنگ شده بودا برا خندهات شوخیهات

@مجازی_تر_از_مجازی     @sayehe_mah     سلام به سرگروه های عزیز. امروزوپایی ...

عشقم روز وزنکشی دقیقا روز یکشنبه باید برگزار بشه شما هم که امروز کمتر از مجازت مصرف کردی باید تا فردا کم کاریت رو جبران کنی اگه کاری مصرفیت نسبت به مجازت پایینتره.چون هر هفته باید تعادل بین مجاز و مصرفی برقرار بشه وگرنه به مرور همین عوامل کوچک باعث استیپ وزنی میشه🧡🧡🧡🧡

2742
گزارش امروز  ص:عسل +خامه یک ق غ نان جو و چای  میان وعده :پرتغال و مویز سوهان کنجدی 10 گر ...

نچ نچ نچ خانم گل بیشتر از اینکه ناسالم پیدا کنم تو برنامت🤔🤔باید دنبال سالم خوریت بگردم🤨🤨چرا اخه اینجوری😊😊 

نوش جان عالیییی❤❤

سرگروه تو چرا تگ نمیشی ؟؟!

@سبحااااان    

صبحانه املت 

میانوعده شیر قهوه ، انجیر خشک، موز ،سبوس برنج با شیره 

شام همبرگر بدون نون ، کاهو ، دو پر کالباس مرغ 

میانوعده چای و شکلات تلخ 

مجاز ۱۲۰۰

مصرفی ۱۱۸۷

وزن اولیه ۸۳  وزن فعلی ۶۷/۴۰۰  هدف اول ۶۶   هدف دوم ۶۴  هدف نهایی ۶۲  
2738

دوستان من بشتر موقعه ها سرگرم بچه هام هستم وکارای خونه ناهارم دیر میشه ومیان وعده ندارم یهو غروب خیلی گرسنه میشم وزیاده روی میکنم چکارکنم شماها بعد از ظهر رو چی میخورید که خیلی گرسنه نشید؟؟

وزن اولیه۸۳ 💜💜💜هدف اول۷۵💜هدف دوم۶۹💜هدف سوم۶۰💜💜💜 شروع رژیم ۱۰/۱۰/۱۴۰۱  وزن فعلی ۸۱

سلام نازنین های مانکن🥰

کالری مجاز۱۴۷۰ کالری مصرفی ۱۵۵۰ مونده دیروز و امروز مصرف کردم که فردا فستم اذیت نشم🫣😁😘

آب ۱۲لیوان مصرف لبنیات در همه وعدها و میان وعده✅️🧡

۱۲۰۰۰ قدم پیاده روی

@sayehe_mah   عزیزم همیشه ب گردش و خوشی 🧡🧡🧡🧡

فرصت‌ها اتفاق نمی‌افتند، شما خالق آنها هستید.
سلام عزیزم😊😊عالی بودی عشقم👏👏👏👏از همه نظر لذت بردم فقط گلم روز یکشنبه که وزنکشیه روز قبلش که فس ...

میدونی خونه مامانم😥اگه چیزی نخورم دعوام میکنه ولی سعی میکنم رو هزارببندمش

برای آرامشم دلم یه صلوات بفرستین😔😔🙏🙏
2706