2733
2734
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 371388 بازدید | 49824 پست
من ۹۳ ام الان با این وزن مزخرف

مریم گلی قدت چنده

وزنت ۵۹  سایزت ۴۲ 

.

دور کمرت ۹۳ که نیست عزیم دور شکمت ۹۳ درسته؟

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒
سلام عزیزدلم... مرسی ک انقد مهربونی آذر قشنگم🥺 همونطور ک گفته بودم اینجا کلی محدودیت برای شرایط ...

@مجازی_تر_از_مجازی    پاره ای از توضیحات😁

دقیقا خونه منم همین برنامست عاطی🤣🤣🤣 البته پدرشوهرم که ماااااااااهه ماه خدا سایه ش رو از سرمون کم نکنه

خداوکیلی اصلا دوس ندارم غذایی بپزم و اون ازش نخوره برا همینم چ بیاد چ نیاد همیشه سهمشو کنار میذارم

ولی امااااااان از مادرشوهر🤣🤣🤣🤣

ینی عاطی نمیدونی چجوری این موجود منو پیرم میکنه😁

یسری خونه نبودش منم مهمون داشتم

قورمه سبزی و شیکم پر درس کرده بودم پدر شوهر و خواهر شوهرم ک مجرده رو گفتم بیان باهم باشیم واسه نهار

همین ک تموم شد غذا یکی در زد میبینیم مادر شوهرمه

مرغا تموم شده بود  فقط ی مقدرا کمی ازش مونده بودولی قورمه هنوز پر گوشت وسط سفره بود

خلاصه تعارف زدیم ک مامان بیا سر سفره اونم یه نگاه کرد که چیزی سر سفره مونده ک من بیام؟وااااااااای عاطی نمیتونی تصور کنی اون لحظه جلوی مهمونا اگه زمین دهن وا میکرد میرفتم توش

شوهرم گف مامان پلو و قرمه و سالاد که هست بیا بشین مرغم اگه میخوری الناز الان سرخ میکنه یا نه،سرخ ک برا معده ت خوب نیس کباب میکنه🙁

معده ش یکم ناراحته باید پرهیز غذایی داشته باشه ک اکثرا نداره

و بعد از خوردن کلللللللی غر میزنه

بعد یهو گف نه اتفاقا کباب خشک نمیتونم بخورم همون سرخ کنه....

فکرشوووووو کن،سفره از اینور تا اونور سالن رو اجازه نداد جمع کنم

گف تا غذای من حاضر شه.

مرغ یخ بود تو فریزر بچها دور و بر سفره هی بدو بدو میکردن🤕

اصن نمیخوام ادامه بدم بقیشو باز فشارم بالا میره🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وزن اولیه93🖤😏     وزن شروع دوباره 86/250😢                                       وزن هدف۸۱😍             ب تاریخ02/08/20✌️         
ببخشید من امروز دعوتی دارم می‌خوام زیاد بخورم اگه از فردا باز رژیمم ادامه بدم واس یه روز خیلی وزنم ا ...

سلام عزیزم

خوبی 

اگه تاالان خوب رعایت کردی. امروز هم پرخوری کنی، بافست فردا و ورزش میتونی جبران کنی وقتی روی کاهش یکشنبه صددرصد تأثیر گذاره

🌸🌸🌸🌸🌸فکرشو بکن! روزی که به خودت بگی تونستم💪 اون روز  : بهترین روز دنیاست🌸 🌸🌸🌸🌸
2731
😊😊این چه حرفیه عزیزم😊😊😊خوشحالم از اینکه پیشتونم😘😘😘😘😘🧡🧡🧡

عزیزم‌من دیروز گزارش ندادم

صبحانه ام ۳۷۰ کالری شد

با ناهار شد ۶۰۰ کالری بقیه اشم گذاشتم شب چون مهمون بودم

۷۰۰ کالری

سوپ شیر و پلو مرغ و سالاد و ماست 

(من سر سفره خودمو لوس نمیکنم رژیمم دلم نمیاد میزبان زحمت کشیده بعد من نصف کف گیر برنج و..بخورم گناه داره

غذای معمولی مو خوردم و اصلا حساب نمیکنم چقدر شد😁)

امروزم نمیدونم چمه بداخلاقم شدید

البته میدونما(کار عقب افتاده داشته باشم و ندونم باید چیکارش کنم اینجوری میشم)

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒
سلام عزیزم خوبی  اگه تاالان خوب رعایت کردی. امروز هم پرخوری کنی، بافست فردا و ورزش میتونی جبر ...

ممنونم بله کل هفته بین ۸۰۰تا۹۰۰خوردم ولی امروز فکرکنم بالا ۲۰۰۰بشم ممنونم

عضو گروه بامداد خمار. وزن اولیه۶۵. وزن الان۶۱  وزن هدف ۵۴ 
نوش جونت خگخ سخته؟ 

بار اول سختم بود 

ولی در کل خوبه یکم بدن سبک میشه و حس سبکی داره 

گروه سبز🟢❇️✅،قد:۱۵۵ وزن اولیه(۱۰ آبان»۶۶,۱۵)🧡🧡 (۲۰ آذر»۶۳.۵)(۲۷ آذر»۶۲.۸)(۳دی»۶۲.۷)💙💙(۱۱ دی» ۶۱.۵)(۱۸ دی»۶۱.۱)(۲۵ دی »»۶۰ )(۲ بهمن59.75)(۱۶ بهمن ۵۹.۲۵)(۲۳ بهمن 58)(14 اسفند ۵۷.۱۰)(۲۸اسفند۵۵.۷۰)💚💚»»وزن هدف:۵۲😍😍😍🍃🥳🥳

سلام سایه جونی خوبی عزیزم

من قدمو دیروز نگفتم

وزن ۸۲

قد۱۶۵

وزن هدف هم ۶۸

من دیروز پر خوری بالای ۲۰۰۰رو انجام دادم

امروزم فست ۵۰۰کالری

برای فردا

کالری وزن کم کردنم میشه ۱۴۰۰ ینی ۸۲ضرب در ۲۰ منهی۲۰۰ میشه حدودا ۱۴۰۰ کالری

من اگه بخوام کالری شو بازم کمتر کنم مثلاً ۱۲۰۰

بازم استپ میشه بدنم🥲؟؟؟

@sayehe_mah    

A♥️
منم دلم برا شما تنگ شده بود🥲🤍 کله پاچه دوست دارین؟🫣

فدات قشنگم 

والا خیلی کله پاچه خور اون طوری نیستم ولی توی آش دوغ خیلی دوست دارم بسی خوشمزه میشه 

ما آش دوغ با سبزی های محلی و کوهی می‌پزیم و همسرم هم آش دوغ فقط با کله پاچه میخوره پس در نتیجه هر وقت کله پاچه هست آش دوغم کنارش داریم😂😂😂

گروه سبز🟢❇️✅،قد:۱۵۵ وزن اولیه(۱۰ آبان»۶۶,۱۵)🧡🧡 (۲۰ آذر»۶۳.۵)(۲۷ آذر»۶۲.۸)(۳دی»۶۲.۷)💙💙(۱۱ دی» ۶۱.۵)(۱۸ دی»۶۱.۱)(۲۵ دی »»۶۰ )(۲ بهمن59.75)(۱۶ بهمن ۵۹.۲۵)(۲۳ بهمن 58)(14 اسفند ۵۷.۱۰)(۲۸اسفند۵۵.۷۰)💚💚»»وزن هدف:۵۲😍😍😍🍃🥳🥳
بعلهههه😍😍😍دارم اماده میشم برم ارایشگاه😝😝😝😝😝

جووووونم عروس خانوم خوشگل 🥰😍😍😍😍😍

الهی خوشبخت باشی جونم 🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊الهی به پای هم پیر بشین 

توی خگخ ماست نخور دیگه 🤨 ولی خگخ هم نمیگرفتی ۱۷۰ تا چیزی نبود از کل کالری کمش میکردی

فک کنم ماست یونانی بشه مصرف کرد تو خگخ 

البته ماست من محلی بود برا اینکه بتونم سالاد رو بخورم بهش دو قاشق اضافه کردم تا خوشمزه تر بشه بتونم راحت بخورم😂😂😂

چون چهارشنبه مصرف گوشت زیاد بود و ناهار و شام مهمون بودیم 😐😐ترجیح دادم خگخ برم سبک تر بشم

سلام عزیزم نوش جونت الهی انشاءالله هرجا هستی موفق باشی گل❤️💋❤️💋❤️💋❤️💋

مرسی مهربونم ❤️❤️❤️😍

@مجازی_تر_از_مجازی    پاره ای از توضیحات😁 دقیقا خونه منم همین برنامست عاطی🤣🤣🤣 البته ...

اه اه اه خدا نصیب نکنه

خدایا شکرت من مادرشوهر خودمو میخوام😅😅😅😅😅

خداییش مادرشوهرمن ازاین بابت هیچ وقت خودشو کوچیک نمیکنه البته بچه هاش هم زیادی هواشودارن

مثلا قندخون داره ولی حتی کیک و شیرینی هم اول جلو اون میزارن دیگه خودش یانمیخوره یا میده به یکی دیگه

🌸🌸🌸🌸🌸فکرشو بکن! روزی که به خودت بگی تونستم💪 اون روز  : بهترین روز دنیاست🌸 🌸🌸🌸🌸
2706