2733
2734
عنوان

شما اشتباه دوستمو نکنین ،مطمئنم تاپیکم بیشترین بازدید وخواهد داشت

| مشاهده متن کامل بحث + 2017 بازدید | 93 پست
2731
من با چت اشنا شدم و ازدواج کردم⁦✌️⁩

منم همینطور  

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
هر دو یه شهر بودین؟

نه عزیزم

فقط اینکه همسرم فوق لیسانس شهر ما بود و اتفاقا در همسایگی ما خونه گرفته بود

اون زمان منم دانشجوی فوق بودم اما تهران

زمان اشنایی هر کدوم شهر خودمون بودیم

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
بعضیا رابطه لانگ دارن ازدواجم میکنن براشون خوب بوده ولی خیلی خیلی ریسکیه و نمیشه راست و دروغ خیلی از ...

اون بعضیا دیگه خیلی شانس دارن وگرنه ادم تو واقعیت طرفو نمیتونه درست بشناسه چه برسه مجازی

کشتم شپش شپش کش شش پا را
چ غیر قابل درکن امثال شماها خوبش کرد بدبختش کرد؟ تو دل و مغزتون چی میگذره؟ 

اینا شعارشون اینه پسری که تو خیابون تورو پیدا کنه همون جا هم ولت میکنه ولی پس این دخترهای بدبخت کجا مورد خوب پیدا کنن ؟؟؟

تو مگه ازدواج کردی🫠😂

در شرفم  

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
اتفاقاً جا هم مهمه توی یه محیط ناسالم بندرت آدم سالم پیدا میشه

ادم نادرست خیلی زود خودش رو نشون میده...اونها که میبینی با ادم نادرست رابطه شون ادامه کار شده خود دختر ادم پخته و عاقلی نبوده

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2706